424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza
4431 Nyíregyháza, Sóstófürdő, Blaha Lujza sétány 1.

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza a térképen

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza értékelése:

2. helyezett a 116 nyíregyházi étterem közül
23. helyezett Észak Alföldön - 733 étterem közül

borozó, csárda, étterem, kávézó - kávéház, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román, szlovák
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Különterem - max. 7 fő
Visa, EC/MC, Amex
Guinness, carlsberg,tuborg,kronenburg búza

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza bemutatkozása

Éttermünk Sóstófürdő szívében, kellemes-hangulatos környezetben, Állatpark, Élmény- és Strandfürdő, Múzeumfalu, és egy játszótér szomszédságában található!

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza képei

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 26.
Sóstói séta közben eleredt az eső, így bemenekültünk az étterembe, egy rég nam látott barátnőmmel sörözni. A teraszon kicsit vizesek voltak az asztalok, ezért bent ültünk le. Csak pihenni,sörözni, beszélgatni szerettünk volna. A pincér rögtön érkezéskor megkérdezte, hozhat e étlapot, nagyon udvarias, kedves volt.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
Állatkerti egész napos séta után, ezt az éttermet néztük ki magunknak. Családdal ékeztünk, kint a teraszon foglaltunk helyet. Picit későn vettek minket észre még így is a pincérek, de végül csak megkaptuk az étlapokat. Szerintem a választékuk bőséges, kellett egy kis idő mire mindenki választott. Külön kiemelném, hogy a Fokhagymás sajtkrémlevesük bacon chipsszel egyszerűen fenséges!

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Már többször voltunk itt étketni de az régebben volt még a szülőkkel de emlékezetes maradt mert jó szájízzel távoztunk akkor is. Most párommal tértünk be remélve a jót! A darazsakat leszámítva minden rendben volt de az meg nem az étterem hibája. Az ételek bőségesek, ár érték aranyát tekintve megfelelőek. Kacsát ettem, elégedetten távoztam.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sóstói sétánk alkalmával ismét betértünk az étterembe ebédelni. A hely semmit sem változott. Változatlanul finomak az ételek, mindenből lehet kapni féladagot is, ami nagyon pozitív. A személyzet udvarias, gyors, a mellékhelyiség is mindig tiszta. Ha sóstón keresünk éttermet mindig ide jutunk, pedig van több is, de a jó tapasztalat visszahoz.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú hétvégénket töltöttük Nyíregyházán, kívülről hangulatosnak tűnt az étterem, ezért betértünk vacsorázni. A felszolgálók kedvesen fogadtak minket és annak ellenére, hogy teltház volt, az ételt hamar felszolgálták, ami nagyon-nagyon finom és bőséges volt. A desszerteket már meg sem tudtuk kóstolni, úgy tele ettük magunkat a levessel és a második fogással, de azért a kávéjukat megkóstoltuk, az is finom volt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban csak egy kávéra ültünk be az étterembe, most azonban párommal kipróbáltuk a konyhát is. Délután 4 körül érkeztünk, alig-alig voltak rajtunk kívül, így asztalra nem kellett várnunk (de ahogy láttam, több asztalra el volt helyezve a "foglalt" tábla). Június ellenére elég hűvös volt, így bent foglaltunk helyet. Az asztalra egy-egy papíralátétet tettek terítő helyett.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaimmal évente 1-2 alkalommal betérünk az étterembe. Sóstó központjában, nagyon szép helyen van. Hangulatos a terasz, finomak az ételek. a kiszolgálás jó, az alkalmazottak udvariasak, és ami nem utolsó szempont: megfizethető az ára. Még soha nem jártunk úgy, int "másik" sóstói étteremben, hogy nem kaptunk helyet, mert a sok üres asztal mind foglalt volt.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korai-vacsora és késői-ebéd- időben jutottunk el ebbe a nagyon szép környezetben (Nyíregyháza-Sóstó parkja) lévő, patinás, szecessziós külsejű étterembe. A belső terem a melegben kicsit fülledtnek tűnt, a kerthelyiség asztalait nagy napernyők védték a tűző naptól, sajnos nem eléggé… Jutott belőle több, mint az asztalok felénél.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
A legjobb ami ezzel az öreg szecessziós épülettel történhetett, hogy ilyen szinvonalas hely lett belőle, ami évek óta tartja a szintet. Mint hallottam a szomszéd vendégektől Ukrajnából is járnak át ide csak egy vacsorára. A libamájat nem szabad kihagyni. A terasz nyáron nagyon kellemes. A személyzet kicsit lassu bár lehet van aki épp ezt a vidéki álmodozó stilust szereti, ha nem nyomulnak.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Annak ellenére, hogy telt ház volt, gyorsan megkaptuk a megrendelt ételeket. Az ételek bőségesek, ízletesek voltak. A levesek frissek voltak, a fő ételek nagy adagok, gusztusosan tálaltak. A cappuccino forró, frissítő volt. A pincérek kedvesek, egyáltalán nem voltak tolakodóak. Bár sokan voltak, én nem éreztem a helyet zsúfoltnak.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 20.429 - 45.256,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Állatpark és Élményfürdő belépővel
2020.05.26. - 2020.12.20.
Ligetalja Termál Hotel
Penészlek
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.24. - 2020.12.23.
Mary Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.12.20. - 2020.12.27.
Muskátli Apartman 2
2020.10.23. - 2021.10.24.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.10.26. - 2021.10.24.
Attila Vendégház
2020.10.23. - 2021.10.24.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Valentin Deluxe Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Relax Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Laci Betyár Fogadó
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szombaton 4 fogásos vacsorával, élő zenével, választható fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Muskátli Apartmanház 4
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.03. - 2020.12.31.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Négy Évszak Nyíregyháza
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Divinus Nyíregyháza
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Szilveszter (min. 3 éj)
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Atlantisi nászút (min. 2 éj)

424 Ír Étterem & Söröző NyíregyházaX