2. helyezett Nyíregyháza

4431 Nyíregyháza, Sóstófürdő, Blaha Lujza sétány 1.

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza a térképen

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza értékelése:

4. helyezett a 109 nyíregyházi étterem közül
15. helyezett Észak Alföldön - 539 étterem közül

borozó, csárda, étterem, kávézó - kávéház, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román, szlovák
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Különterem - max. 7 fő
Visa, EC/MC, Amex
Guinness, carlsberg,tuborg,kronenburg búza

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza bemutatkozása

Éttermünk Sóstófürdő szívében, kellemes-hangulatos környezetben, Állatpark, Élmény- és Strandfürdő, Múzeumfalu, és egy játszótér szomszédságában található!

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza képei

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza vélemények

Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente pár alkalommal megfordulunk itt. Az étterem tele volt, egy kétszemélyes asztal volt üres, ami nekünk épp megfelelt. Szinte minden ételből kapható kisadag is ami nekünk bőven elegendő. A pincér nagyon kedves, udvarias, gyors, még evés közben is odajött, megkérdezte, rendben van e minden, meg vagyunk e elégedve.

nyuszilány TOP étteremértékelő
nyuszilány TOP egyébhely értékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Korábban csak egy kávéra ültünk be az étterembe, most azonban párommal kipróbáltuk a konyhát is. Délután 4 körül érkeztünk, alig-alig voltak rajtunk kívül, így asztalra nem kellett várnunk (de ahogy láttam, több asztalra el volt helyezve a "foglalt" tábla). Június ellenére elég hűvös volt, így bent foglaltunk helyet. Az asztalra egy-egy papíralátétet tettek terítő helyett.

Berkiné TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12.
Barátaimmal évente 1-2 alkalommal betérünk az étterembe. Sóstó központjában, nagyon szép helyen van. Hangulatos a terasz, finomak az ételek. a kiszolgálás jó, az alkalmazottak udvariasak, és ami nem utolsó szempont: megfizethető az ára. Még soha nem jártunk úgy, int "másik" sóstói étteremben, hogy nem kaptunk helyet, mert a sok üres asztal mind foglalt volt.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korai-vacsora és késői-ebéd- időben jutottunk el ebbe a nagyon szép környezetben (Nyíregyháza-Sóstó parkja) lévő, patinás, szecessziós külsejű étterembe. A belső terem a melegben kicsit fülledtnek tűnt, a kerthelyiség asztalait nagy napernyők védték a tűző naptól, sajnos nem eléggé… Jutott belőle több, mint az asztalok felénél.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
A legjobb ami ezzel az öreg szecessziós épülettel történhetett, hogy ilyen szinvonalas hely lett belőle, ami évek óta tartja a szintet. Mint hallottam a szomszéd vendégektől Ukrajnából is járnak át ide csak egy vacsorára. A libamájat nem szabad kihagyni. A terasz nyáron nagyon kellemes. A személyzet kicsit lassu bár lehet van aki épp ezt a vidéki álmodozó stilust szereti, ha nem nyomulnak.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Annak ellenére, hogy telt ház volt, gyorsan megkaptuk a megrendelt ételeket. Az ételek bőségesek, ízletesek voltak. A levesek frissek voltak, a fő ételek nagy adagok, gusztusosan tálaltak. A cappuccino forró, frissítő volt. A pincérek kedvesek, egyáltalán nem voltak tolakodóak. Bár sokan voltak, én nem éreztem a helyet zsúfoltnak.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Véletlenül akadtunk rá, még évekkel ezelőtt. Látogatás Magyarország legszebb állatkertjében, és legjobb éttermében, maradandó élmény volt, ez Nyíregyháza egy kis szelete. Azóta ha színvonalas helyre vágyunk, mindig oda megyünk a férjemmel. Én mindig Tulajdonos Ínyencpulykáját kérek,változatlanul,nem birok lejönni az ételről, aztán almás-csokis palacsintát.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finomat ettünk, de sokat kellett rá várni és nem éreztük magunkat kényelmesen, mert nagyon zsúfolt az étterem, a mellettünk lévő asztalnál ülők minden egyes szavát hallottuk és gondolom vica versa. Picit drágálltuk az árakat, viszont annak nagyon örültünk, hogy kisfiunknak volt lehetősége rajzolni az asztalnál, míg elkészült a vacsora.

2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vigyázzon mindenki fizetésnél (főleg, ha félpanziós kártyával fizet), minket 2000 Ft-al megvágtak (8000Ft-os számlánál). Így picit romlik az ár/érték arány :-) Az ételek minősége és az adagok mérete egyébként az étlapon szereplő áraknak megfelelő. Sajnáljuk ezt a negatív tapasztalatot, mivel a korábbi években már többször is itt étkeztünk, ha Sóstón szálltunk meg.

2014. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. okt-ben Nyíregyháza-Sóstón töltöttünk 1 hetet. Gyönyörű szép őszi időnk volt, sok napsütéssel. Két utolsó este itt vacsoráztunk a 424 étteremben. Ha hamarabb tudjuk, hogy milyen jó hely végig itt eszünk. Szép a kerthelyiség, de már az esti hűvös miatt a benti teremben ettünk. Sajnos elég kicsi, érdemes lenne bővíteni.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Stop Panzió
Debrecen
6 nap/5 éjszaka 5.690,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépővel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2012.01.01. - 2017.12.31.
Deák Vendégház
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással
2017.12.23. - 2017.12.25.
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovasszánnal vagy pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.30.
Bástya Wellness Hotel
Nyírbátor
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness részleg használattal, masszázzsal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.28. - 2017.12.31.
Járja Panzió
7 nap/6 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
2016.01.01. - 2018.12.22.
Hunguest Hotel Béke
4 nap/3 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.28.
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 7.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ünnepi programokkal, városnézéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2017.12.29.
Wellness Hotel-M
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.31. - 2018.02.07.
Attila Vendégház
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.01.10. - 2017.12.31.
Hotel Négy Évszak
2-3 éjszaka 10.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs kuponnal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.28.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
4 nap/3 éjszaka 34.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával, sztárfellépővel, borvacsorával, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, fogó pálinkákkal és borkóstolóval
2017.10.27. - 2018.03.04.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Park Hotel Ambrózia Nyíregyháza
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Nyíregyháza
Hotel Aurum Nyíregyháza
Hajdúszoboszlón, a helyi gyógyfürdő szomszédságában várja vendégeit a Hotel Aurum - a...
Ambrózia éjszaka (1 éjtől)
Silver napok (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)