424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza
4431 Nyíregyháza, Sóstófürdő, Blaha Lujza sétány 1.

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza a térképen

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza értékelése:

7. helyezett a 115 nyíregyházi étterem közül
51. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

borozó, csárda, étterem, kávézó - kávéház, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német, orosz, román, szlovák
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Különterem - max. 7 fő
Visa, EC/MC, Amex
Guinness, carlsberg,tuborg,kronenburg búza

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza bemutatkozása

Éttermünk Sóstófürdő szívében, kellemes-hangulatos környezetben, Állatpark, Élmény- és Strandfürdő, Múzeumfalu, és egy játszótér szomszédságában található!

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza képei

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

424 Ír Étterem & Söröző Nyíregyháza vélemények

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
A Márton napi vigasságokra érkeztünk Sóstóra a múzeumfaluba, de szinvonal alatti volt a rendezvény, ezért betértünka 424-be, libát enni. Sajnos liba nem volt. Igaz, még csak november 9. volt, de a hétvégére már készülhettek volna vele, mert mindenütt ezen a hétvégén tartották a Márton napi rendezvényeket. Ennek ellenére itt ebédeltünk, ami most sem okozott csalódást.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 8.
Már többször voltunk itt étketni de az régebben volt még a szülőkkel de emlékezetes maradt mert jó szájízzel távoztunk akkor is. Most párommal tértünk be remélve a jót! A darazsakat leszámítva minden rendben volt de az meg nem az étterem hibája. Az ételek bőségesek, ár érték aranyát tekintve megfelelőek. Kacsát ettem, elégedetten távoztam.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sóstói sétánk alkalmával ismét betértünk az étterembe ebédelni. A hely semmit sem változott. Változatlanul finomak az ételek, mindenből lehet kapni féladagot is, ami nagyon pozitív. A személyzet udvarias, gyors, a mellékhelyiség is mindig tiszta. Ha sóstón keresünk éttermet mindig ide jutunk, pedig van több is, de a jó tapasztalat visszahoz.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hosszú hétvégénket töltöttük Nyíregyházán, kívülről hangulatosnak tűnt az étterem, ezért betértünk vacsorázni. A felszolgálók kedvesen fogadtak minket és annak ellenére, hogy teltház volt, az ételt hamar felszolgálták, ami nagyon-nagyon finom és bőséges volt. A desszerteket már meg sem tudtuk kóstolni, úgy tele ettük magunkat a levessel és a második fogással, de azért a kávéjukat megkóstoltuk, az is finom volt.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Korábban csak egy kávéra ültünk be az étterembe, most azonban párommal kipróbáltuk a konyhát is. Délután 4 körül érkeztünk, alig-alig voltak rajtunk kívül, így asztalra nem kellett várnunk (de ahogy láttam, több asztalra el volt helyezve a "foglalt" tábla). Június ellenére elég hűvös volt, így bent foglaltunk helyet. Az asztalra egy-egy papíralátétet tettek terítő helyett.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaimmal évente 1-2 alkalommal betérünk az étterembe. Sóstó központjában, nagyon szép helyen van. Hangulatos a terasz, finomak az ételek. a kiszolgálás jó, az alkalmazottak udvariasak, és ami nem utolsó szempont: megfizethető az ára. Még soha nem jártunk úgy, int "másik" sóstói étteremben, hogy nem kaptunk helyet, mert a sok üres asztal mind foglalt volt.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korai-vacsora és késői-ebéd- időben jutottunk el ebbe a nagyon szép környezetben (Nyíregyháza-Sóstó parkja) lévő, patinás, szecessziós külsejű étterembe. A belső terem a melegben kicsit fülledtnek tűnt, a kerthelyiség asztalait nagy napernyők védték a tűző naptól, sajnos nem eléggé… Jutott belőle több, mint az asztalok felénél.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 20.
A legjobb ami ezzel az öreg szecessziós épülettel történhetett, hogy ilyen szinvonalas hely lett belőle, ami évek óta tartja a szintet. Mint hallottam a szomszéd vendégektől Ukrajnából is járnak át ide csak egy vacsorára. A libamájat nem szabad kihagyni. A terasz nyáron nagyon kellemes. A személyzet kicsit lassu bár lehet van aki épp ezt a vidéki álmodozó stilust szereti, ha nem nyomulnak.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
Annak ellenére, hogy telt ház volt, gyorsan megkaptuk a megrendelt ételeket. Az ételek bőségesek, ízletesek voltak. A levesek frissek voltak, a fő ételek nagy adagok, gusztusosan tálaltak. A cappuccino forró, frissítő volt. A pincérek kedvesek, egyáltalán nem voltak tolakodóak. Bár sokan voltak, én nem éreztem a helyet zsúfoltnak.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Véletlenül akadtunk rá, még évekkel ezelőtt. Látogatás Magyarország legszebb állatkertjében, és legjobb éttermében, maradandó élmény volt, ez Nyíregyháza egy kis szelete. Azóta ha színvonalas helyre vágyunk, mindig oda megyünk a férjemmel. Én mindig Tulajdonos Ínyencpulykáját kérek,változatlanul,nem birok lejönni az ételről, aztán almás-csokis palacsintát.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 10.450 - 23.400,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2020.12.28.
Cristian Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Nagyerdő
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, termálvizes medence- és szaunahasználattal, gyógykezeléssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.28.
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
2020.01.01. - 2020.12.31.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 16.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, horgászjeggyel és csónakázással, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
2020.03.15. - 2020.06.11.
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.06. - 2020.10.31.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.640,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel,kültéri medencehasználattal, egészséghét programokkal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.19. - 2020.12.18.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 2.800 - 3.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.21. - 2021.04.30.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Hotel Rudolf Nyíregyháza
Nyári csobbanás (min. 2 éj)
Tavaszi hétköznapok - kastélyban (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

424 Ír Étterem & Söröző NyíregyházaX