Zéta Hotel Étterme Lenti

8960 Lenti, Kossuth L. u. 83.

Zéta Hotel Étterme Lenti a térképen

Zéta Hotel Étterme Lenti értékelése:

2. helyezett a 9 lenti étterem közül
88. helyezett Nyugat Dunántúlon - 724 étterem közül

Zéta Hotel Étterme Lenti vélemények

Zalaegerszeg

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Horvát határ felől érkezve, kedvező parkolási lehetőséggel lenti első étterme. Belépéskor családias hangulat fogadott, pincér közvetlen, kedves, barátságos. Étlapon bőséges választék, kedvező árak. Senki nem csalódott, a hamar elkészült étel ízletes, finom, és sok! :-) Mindennel teljesen elégedettek voltunk, ajánlom másoknak is, mi visszatérünk!

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
A svédasztalos reggeli elég hiányos volt, a meleg csak tojásrántotta volt, abból is a kevésbé átsütött, minden nap. A szalámi, felvágott választék is elég egysíkú volt, pl egy jó kolbász egyszer sem került asztalra. A péksütemény az asztalokra kiporciózva. Két reggel a négyes asztalnál 8 zsemle, majd már csak 6. Pff.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Általában itt eszünk még egyet mielőtt átmegyünk a határon. Évek óta tartják a szinvonalat, a barátságos személyzet, kellemes berendezés és a könnyű parkolás miatt kedveljük. Az étlap elég hagyományos, frisités nem ártana de nagy pozitivum, hogy rugalmasan állnak a gluténmentes ételek elkészitéséhez. A hotel-részben még nem voltunk de a design kivülről nézve érdekesnek tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Lentiben és környékén
Hotel Zéta
Lenti
6 nap/5 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kerékpár és nordic walking bot használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.30. - 2018.12.27.
Őrségi Patakparti Alpaka Panzió
Kisrákos
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.10.20. - 2019.10.20.
Art Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.27. - 2019.04.30.

Szállodák Lenti környékén
Batthyány Kúria Lenti
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Batthyány Kastélyszálló Lenti
Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely...
Gotthard Therme Hotel & Conference Lenti
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egészségmegőrző relax napok (min. 2 éj)
Félpanziós akció (min. 2 éj)

Zéta Hotel Étterme LentiX