Zéta Hotel Étterme Lenti

8960 Lenti, Kossuth L. u. 83.

Zéta Hotel Étterme Lenti a térképen

Zéta Hotel Étterme Lenti értékelése:

2. helyezett a 9 lenti étterem közül
84. helyezett Nyugat Dunántúlon - 725 étterem közül

Zéta Hotel Étterme Lenti vélemények

Zalaegerszeg

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Horvát határ felől érkezve, kedvező parkolási lehetőséggel lenti első étterme. Belépéskor családias hangulat fogadott, pincér közvetlen, kedves, barátságos. Étlapon bőséges választék, kedvező árak. Senki nem csalódott, a hamar elkészült étel ízletes, finom, és sok! :-) Mindennel teljesen elégedettek voltunk, ajánlom másoknak is, mi visszatérünk!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
A svédasztalos reggeli elég hiányos volt, a meleg csak tojásrántotta volt, abból is a kevésbé átsütött, minden nap. A szalámi, felvágott választék is elég egysíkú volt, pl egy jó kolbász egyszer sem került asztalra. A péksütemény az asztalokra kiporciózva. Két reggel a négyes asztalnál 8 zsemle, majd már csak 6. Pff.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Általában itt eszünk még egyet mielőtt átmegyünk a határon. Évek óta tartják a szinvonalat, a barátságos személyzet, kellemes berendezés és a könnyű parkolás miatt kedveljük. Az étlap elég hagyományos, frisités nem ártana de nagy pozitivum, hogy rugalmasan állnak a gluténmentes ételek elkészitéséhez. A hotel-részben még nem voltunk de a design kivülről nézve érdekesnek tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Lentiben és környékén
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportfelszerelések, játszószoba, játszótér és társasjátékok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.03.31.
Kehida Élményfalu
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 9.725 - 15.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.12. - 2019.12.12.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 9.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2019.04.30.

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Lenti
Hunguest Hotel Freya Lenti
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Napfény Lenti
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Téli csobbanás (min. 2 éj)
Családi relax napok (min. 2 éj)
Napfényes téli akció (min. 2 éj)

Zéta Hotel Étterme LentiX