Zéta Hotel Étterme Lenti

8960 Lenti, Kossuth L. u. 83.

Zéta Hotel Étterme Lenti a térképen

Zéta Hotel Étterme Lenti értékelése:

2. helyezett a 9 lenti étterem közül
102. helyezett Nyugat Dunántúlon - 710 étterem közül

Zéta Hotel Étterme Lenti vélemények

Zalaegerszeg

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Horvát határ felől érkezve, kedvező parkolási lehetőséggel lenti első étterme. Belépéskor családias hangulat fogadott, pincér közvetlen, kedves, barátságos. Étlapon bőséges választék, kedvező árak. Senki nem csalódott, a hamar elkészült étel ízletes, finom, és sok! :-) Mindennel teljesen elégedettek voltunk, ajánlom másoknak is, mi visszatérünk!

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
A svédasztalos reggeli elég hiányos volt, a meleg csak tojásrántotta volt, abból is a kevésbé átsütött, minden nap. A szalámi, felvágott választék is elég egysíkú volt, pl egy jó kolbász egyszer sem került asztalra. A péksütemény az asztalokra kiporciózva. Két reggel a négyes asztalnál 8 zsemle, majd már csak 6. Pff.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Általában itt eszünk még egyet mielőtt átmegyünk a határon. Évek óta tartják a szinvonalat, a barátságos személyzet, kellemes berendezés és a könnyű parkolás miatt kedveljük. Az étlap elég hagyományos, frisités nem ártana de nagy pozitivum, hogy rugalmasan állnak a gluténmentes ételek elkészitéséhez. A hotel-részben még nem voltunk de a design kivülről nézve érdekesnek tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Lentiben és környékén
Thermal Hotel Balance
Lenti
4-7 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, választható belépővel, élőzenés esttel, wellness-részleg használattal, sportfelszerelés-kölcsönzési lehetőséggel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.15. - 2018.09.03.
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal
2018.06.15. - 2018.08.31.
Arany Apartmanház II.
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2018.08.18. - 2019.08.18.

Szállodák Lentiben és környékén
Thermal Hotel Balance  Lenti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
Batthyány Kastélyszálló Lenti
Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely...
Batthyány Kúria Lenti
A 2014. április 1-jén megnyitott Batthyány Kúria teljes felújításon esett át. A szálloda...
Egy csepp Szlovénia (min. 4 éj)
Fürdők világában (min. 3 éj)
Főúri kikapcsolódás (min. 2 éj)

Zéta Hotel Étterme LentiX