Zéta Hotel Étterme Lenti

8960 Lenti, Kossuth L. u. 83.

Zéta Hotel Étterme Lenti a térképen

Zéta Hotel Étterme Lenti értékelése:

5. helyezett a 8 lenti étterem közül
360. helyezett Nyugat Dunántúlon - 697 étterem közül

Zéta Hotel Étterme Lenti vélemények

Zalaegerszeg

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Horvát határ felől érkezve, kedvező parkolási lehetőséggel lenti első étterme. Belépéskor családias hangulat fogadott, pincér közvetlen, kedves, barátságos. Étlapon bőséges választék, kedvező árak. Senki nem csalódott, a hamar elkészült étel ízletes, finom, és sok! :-) Mindennel teljesen elégedettek voltunk, ajánlom másoknak is, mi visszatérünk!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
A svédasztalos reggeli elég hiányos volt, a meleg csak tojásrántotta volt, abból is a kevésbé átsütött, minden nap. A szalámi, felvágott választék is elég egysíkú volt, pl egy jó kolbász egyszer sem került asztalra. A péksütemény az asztalokra kiporciózva. Két reggel a négyes asztalnál 8 zsemle, majd már csak 6. Pff.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Általában itt eszünk még egyet mielőtt átmegyünk a határon. Évek óta tartják a szinvonalat, a barátságos személyzet, kellemes berendezés és a könnyű parkolás miatt kedveljük. Az étlap elég hagyományos, frisités nem ártana de nagy pozitivum, hogy rugalmasan állnak a gluténmentes ételek elkészitéséhez. A hotel-részben még nem voltunk de a design kivülről nézve érdekesnek tűnik.

Legnépszerűbb csomagok Lentiben és környékén
Thermal Hotel Balance
Lenti
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, termálfürdő belépővel, aqua fitness és senior torna lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.23.
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel
Gosztola
3 nap/2 éjszaka 16.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyertyafényes vacsorával, kerékpár kölcsönzéssel, kincskereséssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.12.20.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.09. - 2021.12.23.

Szállodák Lenti környékén
Hotel Vital Lenti
Hotel Forrás Zalakaros Lenti
A Hotel Forrás Zalakaroson, karnyújtásnyira a Gránit Gyógyfürdőtől várja gyógyulni és...
Aquatherm Hotel Lenti
A Hotel Aquatherm, Zalakaros egyik barátságos háromcsillagos szállodája, a...
Tavaszi-Téli akció (min. 2 éj)
Zalakarosi nyár (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 3 éj)

Zéta Hotel Étterme LentiX