Vadász Csárda Nyíregyháza
4400 Nyíregyháza, Kemecsei út 1.

Vadász Csárda Nyíregyháza a térképen

Szállások Nyíregyháza városában
Wellness csomagok Nyíregyháza városában

Vadász Csárda Nyíregyháza vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Nyár közepén voltunk ott. Árnyékban kb 38°c volt, az étteremben sem klíma, de még egy ventillátor sem volt. Mivel nyitva volt az összes ajtó így tele volt léggyel az étterem. A pincér már az első pillanattól nem volt szimpatikus, b. nkó volt és lassú a kiszolgálás. Természetesen amit előételnek szerettem volna az nem volt, így rántott béka combot kértem, amivel még nem is volt semmi baj.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5.
Egy péntek estebédre tértünk be baráti társaságban(4 fő). 2asztalnál voltak vendégek, egyébként a hatalmas étterem kongott az ürességtől. Aperitifet is választottunk, amiről később derült ki, hogy elfogyott. Ketten orja levest kértünk, ami sokadik napos lehetett, mert enyhén savanykás íze volt. . Barátaim ételének minősége jó volt, nem így a párom és az én esetemben.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 13.
Finomak és bőségesek voltak az ételek (magyaros, házias ízek), jó volt a kiszolgálás, a pincér nagyon szimpatikus volt. Tiszta volt a környezet, összességében ár-érték arányban is jónak mondható az étterem. Máskor is szívesen visszamegyünk, ha úgy adódik. Bátran ajánlom mindenkinek, aki egy nyugodt, csendes, kellemes étteremre vágyik és egyszerű, de finom ételekre.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 15.
Kisgyerekes családdal voltunk ebédelni hétfői napon. Parkolás a tűző napon, főútvonal mellett. Kb. 1 órát vártunk az étel felszolgálására. A gyerekek már nagyon türelmetlenek voltak,csak egy szakács van mondták. A harcsapaprikásnak köze nem volt a harcsához. Ízhatása gyenge. A kétszemélyes tál bőséges volt.

Mobilról küldte. | 2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 6.
Már többször jártunk itt és mindig kifogástalan volt az étel minősége. Mindig követjük a felszolgáló tanácsát és eddig sose csalódtunk. Kiszolgálás kedves, mosolygós, csak ajánlani tudom.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 6.
A családommal jártunk az étteremben egy születésnap alkalmával. Az ételek egytől egyig kifogástalanok voltak és a személyzet nagyon figyelmes. A tortát kérés nélkül szervírozták és még egy szülinapi dalt is lejátszottak hozzá ami még meghittebbé tette az estét. Nagyon jól éreztük magunkat és biztosan állíthatom ,hogy visszajáró vendégek leszünk.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
A Főiskolai csoporttársaimmal kajáltunk itt, de mi a levesekben nagyon nagyot csalódtunk! Számunkra gyengék voltak, a húsleves nem volt friss az orja leves meg olyan volt mintha pörköltet engedtek volna fel vízzel és azt szolgálták fel! (Ez egy szakács véleménye! )
A kétszemélyes tálakon felszolgált ételek ehetőek voltak, de sajnos itt volt olyan hús ami az egyik tálon rágós volt a másikon meg teljesen át volt sütve!

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
A szomszédvárban tett kirándulás során - enni itt is kell - felkiáltással térünk be. Az ittjartam. hu irói szerint a helyi ezüstérmes,hát lássuk,megérte e kiautózni Sóstóra. (meg! )
A főutvonal mellett van,megközeliteni könnyű,szerencsére parkolni is! Nem sokan vagyunk,rajtunk kivűl még 2 asztal foglalt. Érkezés 13. 40 perc.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 1.
Közel lakunk a csárdához, ezért egy családi esemény kapcsán ide jöttünk ebédelni. Voltunk már itt régebben is, de akkor valahogy nem éreztük ott jól magunkat. Most viszont egy kellemes, kicsit retrós hely fogadott bennünket, piros kockás abroszokkal. A kiszolgálás gyors volt, a frissen sültre sem kellett 10 percnél tovább várnunk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Ittjartam. hu ertekelesei alapjan valasztottuk a helyet. Olyan lehetoseget kerestunk, ami kozel van az allatkerthez. Harcsahalaszle kivalo, passzirozott nem bajai ar-ertek aranyban szinten kivalo 1200 Ft kis bogracs leves. Szarvaspori kicsit olajosra sikeredett de ezt leszamitva izletes volt. Leves+szarvaspor+ubisali+uditok+palacsinta 5200 Ft, nagyon barati.

Legnépszerűbb csomagok Nyíregyházán és környékén
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.
Hotel Bungalló
9 nap/8 éjszaka 5.188,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.01.05. - 2020.12.20.
Hotel Lycium
Debrecen
4 nap/3 éjszaka 24.966,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.16. - 2020.08.23.
Sárga Muskátli Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.166,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
2019.11.01. - 2020.03.08.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 25.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.05.10. - 2020.12.31.
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.28.
Hunor Hotel és Étterem
Vásárosnamény
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, vadászati belépővel, internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Hungarospa Thermal Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.20. - 2021.04.30.
Laci Magánszálláshely
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.28. - 2021.01.28.
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 75.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.
Hotel Hőforrás
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsutalvánnyal, kártya és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.07. - 2020.03.31.

Szállodák Nyíregyháza környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Nyíregyháza
Silver Hotel Nyíregyháza
Téli varázs - katélyban (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Vadász Csárda NyíregyházaX