Kata73

Kata73 adatlapja

Ilyen vagyok
Ínyenc  •  Természetbarát  •  Gyorsbüfé-guru  •  Húsimádó  •  Csokoholista  •  Házias ízek kedvelője  •  Távol-keleti ízek szerelmese  •  Gyermekkel utazó  •  Kultúraéhes  •  Vízimádó
Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2019.02.05

2019. február 5.barátokkal járt itt
Születésnapi vacsorán vettünk részt nemrégiben az étteremben. Különtermet foglalt az ismerősünk, az asztal szépen, ízlésesen volt megterítve. A felszolgáló személyzet kedves volt, az étel finom. A szervízdíj benne van az árban. Aki régi hangulatra, tradicionális ízekre vágyik, ajánlom, látogasson el ide.
Kiváló 2018. november 13.a párjával járt itt
A szüleim ajánlották ezt a barátságos, nyugodt környezetben lévő, családias hangulatú szállodát. A gyönyörű arborétumhoz közel található hotel valóban kikapcsolódást nyújt azoknak, akik pihenésre vágynak. A hotel környezete csendes, a személyzet rendkívül barátságos és segítőkész.
2014. június 5.barátokkal járt itt
Egy hétvégi születésnapi vacsorát töltöttünk itt egy baráti házaspárral. A fogadtatás kellemes volt, az ételek és italok minősége kifogástalan. Ypsion tálat ettünk és mézes barackpálinkát, ásványvizet valamint sört ittunk. A konyha remek, a kiszolgálás viszont - biztos azért, mert épp esküvői rendezvény zajlott - kicsit figyelmetlen volt.