Hotel Arborétum Sárvár Sárvár ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Arborétum Sárvár Sárvár
Hotel Arborétum Sárvár SárvárHotel Arborétum Sárvár Sárvár

Hotel Arborétum Sárvár Sárvár bemutatkozása

Nyugat-Dunántúl híres fürdőhelyén, Sárváron nyílt 2004-ben a Hotel Arborétum. Nevét a sárvári Arborétum közelségéről kapta, de a belváros és a gyógyfürdő is egyaránt közel van; a szálloda csendes helyen fekszik, és barátságos környezetet kínál.

4Szolgáltatás
Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Arborétum Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2018. november 13.a párjával járt itt
A szüleim ajánlották ezt a barátságos, nyugodt környezetben lévő, családias hangulatú szállodát. A gyönyörű arborétumhoz közel található hotel valóban kikapcsolódást nyújt azoknak, akik pihenésre vágynak. A hotel környezete csendes, a személyzet rendkívül barátságos és segítőkész.
2018. június 19.gyerekekkel járt itt
Hangulatos, nyugodt, csendes helyen van a Hotel. Nagyon könnyen megközelíthető gyalog is, minden a városban. Már többször is voltunk ugyanitt. Meg vagyunk elégedve a kiszolgálással, minden flottul működik. A fürdő is nagyon közel van, pár perces sétával elérhető. Nincs gond a parkolással sem, az udvarban van hely.
A távolabbi környéken is sok a látnivaló, pl. Ság-hegy.
Hotel Arborétum Sárvár Sárvár - EgyébHotel Arborétum Sárvár Sárvár - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2018. május 22.a párjával járt itt
Ajándékba kaptam a nyaralást, így nem teljes árason voltunk, nem tudom van-e különbség. Ahogy néztem, éppen féláron voltunk, mintha simán foglaltam volna. Igy azt mondhatom, hogy összességében elégedett voltam. A szállás tiszta, kényelmesek a szobák, és egy csendes kis utcában van, ahonnan gyalog is pár perc a központ.
2018. május 10.családjával járt itt
Neten keresztül vásároltam a kupont, mely során az ár-érték arány kiváló volt. A hotel elhelyezkedése jó, mert egy csendes külvárosi részen van, viszont könnyen és gyorsan megközelíthető minden lényeges célpont, látnivaló. A tisztaság megfelelt, a svédasztal kellően bőséges és minőségben is rendben volt.
2017. június 19.a párjával járt itt
Csendes helyen van a hotel, mégis közel a központhoz. Mindent el lehet érni gyalog is. A személyzet segítőkész volt, minden kérdésünkre készséggel válaszoltak, elmagyarázták merre van. Tetszett, hogy variálhattunk a csomag tartalmán, hogy mit kérünk inkább és mit nem. Rugalmasan megoldották. Lehet jegyet ill.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 15.a párjával járt itt
Egy akciós oldalon keresztül vásároltam a kupont, mely során az ár-érték arány kiváló volt. A hotel elhelyezkedése jó, mert alapvetően egy csendes külvárosi részen van, viszont könnyen és gyorsan megközelíthető minden lényeges célpont, látnivaló. A tisztaság elsőrendű, a svédasztal kellően bőséges és minőségben is rendben van.
Átlagos 2016. április 2.gyerekekkel járt itt
A hotel a város központjához,és a fürdőhöz közel helyezkedik el. A szokásos hotelszobai felszereltség található benne. Pici gyerekkel nem ajánlanám, nagyobbakkal már inkább. A szoba és a hozzá tartozó fürdő tiszta volt, a személyzet udvarias, de nem túl közvetlen. Légkondi hiányában, nem hiszem, hogy nyáron túl kellemes lenne az ott tartózkodás.
2016. március 1.gyerekekkel járt itt
A hotelben már visszatérő vendégek vagyunk. A szállodát egy csendes, nyugis helynek ismertük meg. A szobák átlagosak, a hozzájuk tartozó fürdőszobák átlag feletti méretűek. (kisgyerekeseknek nem hátrány)
A szobákban a wifi jól működik, ami ellensúlyozza a tv készülékek méretét.
2015. április 19.a párjával járt itt
Először voltunk a hotelben. Csendes helyen az arborétum közelében található közel a belvároshoz, és a fürdőhöz. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, a szobával nagyon elégedettek voltunk. Autóval parkolás a szálloda saját parkolójában megoldott. Nagyon elégedettek voltunk mindennel.
Kiváló 2014. december 4.a párjával járt itt
Mi már negyedszer tértünk vissza a hotelbe. Mindig szívesen megyünk, nem kérdés, hogy hol szálljunk meg ha Sárvárról van szó. Csendes, nyugodt helyen található, mégsem túl messze a fürdőtől. A személyzet szokásához híven kedves, udvarias volt. A szobák tiszták, tágasak.
A vár, az arborétum és a központ is könnyen megközelíthető gyalogosan is. Még visszatérünk :)