Katalacz

Vegetáriánus  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Édesszájú  •  Csipegető
Regisztráció2017.10.03
Utoljára itt2017.10.03

Kiváló 2017. október 3.gyerekekkel járt itt
Nem érdemes kihagyni ezt a szállodát! Szuper jól felszerelt és tiszta szobák,rendkívül kedves személyzet. A fürdő rész az egyik legjobb amit valaha is láttunk és kipróbáltunk. A reggeli,vacsora nagyon finom,bőséges választék. Rengetegen vannak,de ezen nem is csodálkozok. Mi biztosan visszatérünk még,remélem nemsokára.
Kiváló 2017. október 3.barátokkal járt itt
Baráti találkozót rendeztünk otthon ,ezt az éttermet választottuk,mert minden ételt meg tudtunk rendelni amit kitaláltunk. Pizzát kértünk 50 cm es nagyságút. Finom volt és hatalmas. Valamint tálakat rendeltünk 3 félét. Ezek is óriás adagok voltak. Még melegen ért oda minden. A rendelésnél a hölgy készségesen válaszolt minden kérdésünkre.
Kiváló 2017. október 3.gyerekekkel járt itt
Szuper 3 napot töltöttünk el Debrecenben ebben a szállodában. A személyzet kedves,barátságos. Az ételek finomak voltak,reggeli lehetne változatosabb. A vacsora szuper volt mindig,jók a szakácsok. A szobák szépek,tágasak. A játszóház szuper mind a felnőtteknek mind a gyerekeknek. A konditerem is említést érdemel,teljesen jól felszerelt.