kati45

Környezettudatos  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.03.29
Utoljára itt2016.10.05

Kiváló 2016. március 29.a párjával járt itt
Másodszor voltunk a Belenus Termálhotel Superiorban felnőtt gyermekünkkel és párjával együtt. Nem véletlenül választottuk másodszor is ezt a hotelt. Kitűnően éreztük magunkat. Külön meg kell említeni a fantasztikus konyhát. A séfnek szeretnék gratulálni. Ha a bár árait reálisabban szabnák meg, akkor még a koktélokat is szívesen megkóstoltuk volna.
Gyenge 2016. október 5., csoporttal járt itt
A hotelben töltöttem három éjszakát és a reggelit és a vacsorát is a vendéglőben fogyasztottuk el kb. 30 társammal együtt. A reggeli korszerű volt, de a vacsora nem. Kicsi volt a választék és nem volt változatos. Tészta tésztával vagy disznóhús disznóhússal. Már 1 éve tudták, hogy megyünk és mégsem készültek fel nagyobb létszám kiszolgálására.
2018. május 22.a párjával járt itt
Kellemes hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. A személyzet kedvessége, a hotel környezete megnyerte a tetszésünket. A hotel szolgáltatásai közül a wellness részleget vettük igénybe. Kár, hogy néhány kabint nem lehetett használni. pedig azokra is kíváncsiak lennénk. Sajnáltam, hogy a legegyszerűbb szobát választottuk.