kati65

kati65 adatlapja

Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2016.10.05

Gyenge 2015. december 2.gyerekekkel járt itt
Nyári üdülésünk alkalmával Visegrádon jártunk. Gondoltam egy kellemes romantikus helyet találtam, igazi olasz pizzával. A romantika megvoltde a fincsi olasz pizza sajnos nem. A pultos rendelés után jó ideig kellett várni a pizzára és a limcsire. A limcsi finom volt. A pizza igan elég méretesnek látszott, de szelhetetlenül lapos volt, aránylag kevés feltéttel.
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Rendszeresen felkeresem ezt az éttermet, mert ha olcsón finomat szeretnék enni, bőséges tálalásban, itt biztosan megkapom és kedves mosolyt is hozzá. :)
Bármennyire sokan is várakoznak az étkekért hamar kiszolgálnak. Alsó, felső szintjén, valamint kerthelyiségében egyszerre sok vendéget tudnak kiszolgálni.
Kiváló 2014. július 17.barátokkal járt itt
Ballagási ebéd apropóján jártam ott. Már eleve az ebéd megrendelésekor igen közvetlen hangulat fogadott. A nagy esemény napján szépen megterített asztal fogadott. Gyorsan szervírozták a bőséges ebédet is. Ínycsiklandozó ételeket, bőség tálon. Nem beszélve a tartalmas levesről, igazán laktató volt.