4,5
a 92 veszprémi étterem közül
étterem, vendéglő
Allegro Café & Étterem VeszprémAllegro Café & Étterem Veszprém
Allegro Café & Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Allegro Café & Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2018. november 13.a párjával járt itt
Tálcás-sorbanállós étterem nagyon gyors kiszolgálással és általában megfelelő választékkal . Évtizedek óta nem találtam még egy helyet, ahol mindig minden jól esik és nem üli meg a gyomromat az étel, pedig havonta többször más és más jobbnál-jobb helyen étkezünk.
Kiváló 2017. január 23.a párjával járt itt
Köztudottan kiváló minőségű a veszprémi karsztvíz, így a belőle készült szóda harmadába kerül, mint a ki tudja milyen ásványvíz. Persze nem csak ezért jár oda az ember. Jól meggondolt kialakítással még a Tesco vasárnapi zárva tartása alatt is nyitva volt az Allegro. Kedves kiszolgálók, házias ételek, wi-fi.
Allegro Café & Étterem Veszprém - Belső
2082
Átlagos 2016. október 5.barátokkal járt itt
Láthatóan népszerű hely, de feltételezem, hogy csak ezért nem jön ki ide senki a városból. Aki erre utazik vagy itt vásárol a Tescoban, annak ideális hely, ha éhes. Gyorsétterem, nem túl színes választékkal, de ez tulajdonképpen nem is baj, nem ezért van. Betérni és enni egyet szerény kényelemben, arra igen. Ha éppen ott vagy éhes, ne keress tovább! Valami csak akad a pultokban.
Allegro Café & Étterem Veszprém - Külső képAllegro Café & Étterem Veszprém - BelsőAllegro Café & Étterem Veszprém - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 10., üzleti partnerrel járt itt
Sokat utazom át Veszprémen, így az első felfedezés óta már számos kollégát, üzleti partnert, családtagot "etettem meg" itt. Egységes a vélemény: gyors, olcsó, házias, jó adagok, udvarias kiszolgálás (sőt, helyi törzsvendégekkel kifejezetten aranyos - hallottam), esztétikus környezet - pláne a felújítás óta!
Kiváló 2014. június 1.a párjával járt itt
Változatos , finom ételek! ! Még zárás előtt is kedvesek, udvariasak a kiszolgálók! ! :)Vásárlás előtt, vagy után gyakran betérünk ide! Tiszta, egyszerű, szép hely, gyors étteremhez nem is kell más. Az árak elfogadhatóak, még mindig jóllakottan jöttünk ki az étteremből. A kedvenc zöldség köretem mindig finom, sok és ízletes.
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
Rendszeresen felkeresem ezt az éttermet, mert ha olcsón finomat szeretnék enni, bőséges tálalásban, itt biztosan megkapom és kedves mosolyt is hozzá. :)
Bármennyire sokan is várakoznak az étkekért hamar kiszolgálnak. Alsó, felső szintjén, valamint kerthelyiségében egyszerre sok vendéget tudnak kiszolgálni.
2013. október 30.a párjával járt itt
Az ételek változatosak,ízletesek. Mennyiségük, minőségük kifogástalan. Gyors kiszolgálás. A személyzet udvarias, kedves.
Előnye mégaz, hogy több helyen lehet elfogyasztani a kiválasztott étel. ( terasz, földszint, galéria )
Wifi kipipálva. Árak elfogadhatók. Máskor is fogunk itt enni. Ajánlani tudom mindenkinek, nem hiszem, hogy megbánnák.
Kiváló 2013. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Az étterem tiszta ,szép. A dolgozók nagyon kedvesek és igazán gyorsak. Az ételválaszték jó,nagyon finom minden és az adagok hatalmasak. Van kiülős teraszos rész,benti rész és még emeleti galériás is . Mindenki megtalálja a kedvére való asztalt. Az étterem egész területén hibátlanul működő wi-fi van. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2013. július 11.a párjával járt itt
Már többször ettünk itt a feleségemmel, volt, hogy a napi menüt választottuk, volt, hogy az étlapról kértünk. Az általam ismert önkiszolgáló éttermek legjobbika, mind a tisztaság, mind a választék, mint az ételek minősége, mennyisége és ára tekintetében, a személyzet udvarias, a hely kialakítása igényes, kategóriájában kimagasló.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 17. járt itt
Rendszeresen szoktam itt ebédelni,mert minden nap széles választékkal, finom, házias ételekkel várnak mindenkit. Kedves, udvarias a kiszolgálás, az ételekből fél adag is kérhető. (amivel Én jól szoktam lakni) Minden nap napi menü is van, ami általában 790 Ft-tól kapható. Egy levesből és egy főételből áll.