a 92 veszprémi étterem közül
étterem, kifőzde
Óváros Vendéglő VeszprémÓváros Vendéglő Veszprém
Óváros Vendéglő Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Óváros Vendéglő Veszprém vélemények

Átlagos 2019. november 4.a párjával járt itt
Véletlen találtunk rá erre a vendéglőre. Belül nagyon hangulatos. Kicsit zavaró volt, hogy közel volt két kétszemélyes asztal, olyan volt mintha egy társaság lennénk. Párom húslevest rendelt májgombóccal, de a májgombócot nem tudta megenni, mert rossz íze volt. A "Sobri Jóska" féle második fogás
viszont ízlett neki.
2019. július 21.a párjával járt itt
Nyári nyaralás - útközben Veszprém. megálltunk. . . . A várból lejöve útba esik az étterem. . . Kedves , hangulatos hely. . . A pincér rögtön hozza az étlapot. . . Hideg gyümölcs leves- finom meleg főételek. . . Túros csusza, szalonnával, Aszalt szilvával töltött csirke Finom bor. . . Nagyon jól esett. . .
Tisztaság, csend és jó nyári meleg. . . . Ajánlom a fáradt turistának. .
Szörnyű 2016. július 17.családjával járt itt
első észrevátelként az,hogy a hely hangulata megegyezik egy halotti torra át rendezett sötét parasztházéval emelett még az is szembe ütköző volt, hogy az asztalunkon egy kedves elhunyt pók fogadott bár igy értem a hangulatát az étteremnek.
Kiváló 2015. november 19.egyedül járt itt
Ebédelni tértem be,kedves,gyors volt a kiszolgálás.Ételek,mint a leves föéteé finom volt,választék is böséges volt.Én bisztos hogy vissza térek és ajnlani fogom másnak.
2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Kirándulás után tértünk be vacsorára, és nem bántuk meg. Előzékenyen átrendezték részünkre az asztalokat, mivel heten voltunk. Kedves volt a kiszolgálás és rugalmas. Gyorsan ételhez jutottunk, ami finom és tartalmas volt. Senki nem panaszkodott, hogy éhes maradt, bár az adagok elfogytak, ami kisebbik fiamnál nem jellemző.
Kiváló 2014. július 17.barátokkal járt itt
Ballagási ebéd apropóján jártam ott. Már eleve az ebéd megrendelésekor igen közvetlen hangulat fogadott. A nagy esemény napján szépen megterített asztal fogadott. Gyorsan szervírozták a bőséges ebédet is. Ínycsiklandozó ételeket, bőség tálon. Nem beszélve a tartalmas levesről, igazán laktató volt.