Kelilevike

Kelilevike adatlapja

Ilyen vagyok
Luxust szerető utazó  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Sushi imádó  •  Kuponvadász  •  Aktívan pihenő
Regisztráció2016.02.17
Utoljára itt2019.02.09

Kiváló 2016. február 18.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül találtunk erre az étteremre és azóta is egyik kedvencünk. Ilyen kiszolgálásban még sehol sem volt részünk (bár ez egy konkrét pincérnek köszönhető) Ami az ételt illeti minden várakozásunkat felülmúlta, minden alkalommal, változatos nem mindennapi a választék. Kivételesen finom volt a desszert is.
Ruben Étterem Budapest - Ruben Étterem Budapest -
Kiváló 2016. február 18.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve minden szolgáltatással. Figyelmes, segítőkész személyzet, tisztaság, izletes, bőséges ételek, élmény volt minden téren. Nagyon jó időszakban voltunk, mert nem volt még szezon. Kihasználtunk minden szolgáltatást amit csak lehetett, nagyon jól éreztük magunkat. A városban is van bőven látnivaló, kár, hogy Budapesttől messze van.
Wellness Hotel Gyula Gyula -
Kiváló 2016. február 18.a párjával járt itt
Igazi kényelemben és minőségi kiszolgálásban volt részünk. A szálloda gyönyörű, igazi luxus érzete lehet itt az embernek, a wellness részleg is álomszép. Az étel igazi kuriózum volt, nagyon különleges fogásokat kóstolhattunk meg. Kiváló volt a kiszolgálás, igaz, hogy utószezonba voltunk, alig voltak a szállodában, de szívesen visszamennénk, mert nagyon jól éreztünk magunkat.
Felhasználó fényképei:
Hotel Wellamarin Zamárdi - Hotel Wellamarin Zamárdi - Hotel Wellamarin Zamárdi - Hotel Wellamarin Zamárdi -