Ketel

Ketel adatlapja

Regisztráció2014.01.29
Utoljára itt2017.05.13

Kiváló 2014. január 31.a párjával járt itt
3 napot 2 éjszakát töltöttem itt. Nagyon szép helyen van. Az érkezéskor kedvesen és udvariasan fogadtak. Volt egy kis problémánk de azt is gyorsan megoldották! Éttermükben rendkívül gazadag és választékos menük találhatók. Nem kevésbé nagyon ízletes. S olyan nagy adag,hogy meg se bírtam-uk enni. Tiszta,csendes szobák. .
Kiváló 2014. január 31.a párjával járt itt
Télen jártunk itt. Fogadás jó volt. Tiszta szoba és udvarias fogadásban volt részünk. Éttermükben ízletes és bő választékban lehetett válogatni. Ár arány is megfelelő volt. Csendes,diszkrét hely. Bár a közlekedés a szállás és az étterem közt, volt némi problémánk. De megoldottuk! Meg vagyok elégedve mindennel.
2017. május 11.a párjával járt itt
Az éven május 7-én töltöttünk 3éjszakát a Hotelben. Először jártunk itt. Kellemes,jól felszerelt és tiszta szobát kaptunk. A személyzet a recepcion határozott,egyszerű és ami nem tetszett ,hogy mosoly nem volt. Egyébként érthetően tájékoztattak mindenről. A wellness részleg kitűnő volt. Tiszta és nem voltak sokan,volt napozó ágy bőven.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Béke Hajdúszoboszló -