Aranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya

4,7
a 10 telkibányai szállás közül
Panzió minősítés alatt
Aranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya
Aranybánya Panzió és Apartmanház TelkibányaAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya

Menóra Vendégház Hollóháza - Napi ár
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Aranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya vélemények

2019. szeptember 11.csoporttal járt itt
A vendéglátás, kiszolgálás, az ételek kiválóak. Kéréseinket igyekeztek teljesíteni, de a csapok, lefolyók javítására 5 nap alatt nem volt idejük. Hiányosság a pecsétes szobafalak, a kinyithatatlan meleg vízcsap a kézmosónál, az eldugult lefolyók (kézmosó, zuhanyzó). Összességében a panzióban tisztaság van. Jó a parkolási lehetőség,használható a teniszpálya, a medence.
Kiváló 2018. október 31.gyerekekkel járt itt
Négy napot töltöttünk itt a családdal. A szálláshely tiszta, rendezett, mindez gyönyörű környezetben. A személyzet kedves, segítókész. Az ételek finomat, külön kérést is teljesítettek. Kerékpárt lehet kölcsönözni, van medence, sportpálya, kalandpark,. . . Kirándulási, túrázási lehetőségek. A parkolás az udvarban megoldott. Egyéb programok szervezésében is segítséget nyújt a személyzet.
Kiváló 2018. október 8.a párjával járt itt
5 napot töltöttünk Telkibányán az Aranybánya Panzióban. csodálatos helyen van. Mint a mesében. Kiváló ellátás, kedves személyzet. Finom ételek, jól megközelíthető. Jó parkolási lehetőség. Kalandpark, ping-pong. Teniszpálya és sorolhatnám még. Lehet kerékpárt kölcsönözni. szóval minden mag van ami a kényelmet szolgálja. Ha valaki Telkibányán akar lenni, csak ide menjen. . .
Aranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - VendéglátásAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Külső képAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - KörnyékAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - KörnyékAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Vendéglátás
2018. október 2.barátokkal járt itt
Négy éjszakát töltöttünk ott félpanzióval. Igényeink szerint mindent teljesített a vezetés, a személyzet. Finom ételeket kaptunk, rend és tisztaság volt minden területen. Negatívumnak tekinthető a vizes poharak és kancsók hiánya étkezéseknél. Igaz mi többnyire boros és sörös poharakat használtunk. Gratulálun a tulajdonosnak, további sikereket kívánva.
Kiváló 2015. április 11.kollégákkal járt itt
Nem régen szerencsém volt három napot, két éjszakát eltölteni az Aranybánya Apartmanházban. Fantasztikus hely. Gyönyörű környezetben. Végtelenül kedves, segítőkész emberekkel találkoztam. A szobák tágasak, tiszták és kényelmesek, az ételek finomak, kiadósak voltak. Egyedül a reggelivel volt bajom. Az kicsit kevésnek tűnt.
Ide még visszafogunk menni, az biztos. Nagyon jól éreztem magam! :)
Kiváló 2014. szeptember 29.családjával járt itt
Gyönyörü környezet,tisztaság finom ételek,udvarias figyelmes kiszolgálás,csend,sportolási lehetőség. A nyugalom, a tiszta levegő olyan jó hatással van az embberre, hogy a mindennapi feszültséget teljesen elfelejeti míg itt tartózkodik. Többféle szállás lehetőség közül lehet választani, mivel a panzió mellé létrehoztak egy apartmanházat és hotelt is.
Aranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kertAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Szórakozás/SportAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - KörnyékAranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya - Medence/kert
Kiváló 2014. január 31.a párjával járt itt
3 napot 2 éjszakát töltöttem itt. Nagyon szép helyen van. Az érkezéskor kedvesen és udvariasan fogadtak. Volt egy kis problémánk de azt is gyorsan megoldották! Éttermükben rendkívül gazadag és választékos menük találhatók. Nem kevésbé nagyon ízletes. S olyan nagy adag,hogy meg se bírtam-uk enni. Tiszta,csendes szobák. .