Aranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya

Aranybánya Panzió és Apartmanház  Telkibánya
3896 Telkibánya, Dózsa György út 2.

Aranybánya Panzió és Apartmanház  Telkibánya a térképen

Szállások Telkibánya városában
Wellness csomagok Telkibánya városában

Aranybánya Panzió és Apartmanház Telkibánya vélemények

2019. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 11.
A vendéglátás, kiszolgálás, az ételek kiválóak. Kéréseinket igyekeztek teljesíteni, de a csapok, lefolyók javítására 5 nap alatt nem volt idejük. Hiányosság a pecsétes szobafalak, a kinyithatatlan meleg vízcsap a kézmosónál, az eldugult lefolyók (kézmosó, zuhanyzó). Összességében a panzióban tisztaság van. Jó a parkolási lehetőség,használható a teniszpálya, a medence.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 31.
Négy napot töltöttünk itt a családdal. A szálláshely tiszta, rendezett, mindez gyönyörű környezetben. A személyzet kedves, segítókész. Az ételek finomat, külön kérést is teljesítettek. Kerékpárt lehet kölcsönözni, van medence, sportpálya, kalandpark,. . . Kirándulási, túrázási lehetőségek. A parkolás az udvarban megoldott.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
5 napot töltöttünk Telkibányán az Aranybánya Panzióban. csodálatos helyen van. Mint a mesében. Kiváló ellátás, kedves személyzet. Finom ételek, jól megközelíthető. Jó parkolási lehetőség. Kalandpark, ping-pong. Teniszpálya és sorolhatnám még. Lehet kerékpárt kölcsönözni. szóval minden mag van ami a kényelmet szolgálja. Ha valaki Telkibányán akar lenni, csak ide menjen.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Négy éjszakát töltöttünk ott félpanzióval. Igényeink szerint mindent teljesített a vezetés, a személyzet. Finom ételeket kaptunk, rend és tisztaság volt minden területen. Negatívumnak tekinthető a vizes poharak és kancsók hiánya étkezéseknél. Igaz mi többnyire boros és sörös poharakat használtunk. Gratulálun a tulajdonosnak, további sikereket kívánva.

2015. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. április 11.
Nem régen szerencsém volt három napot, két éjszakát eltölteni az Aranybánya Apartmanházban. Fantasztikus hely. Gyönyörű környezetben. Végtelenül kedves, segítőkész emberekkel találkoztam. A szobák tágasak, tiszták és kényelmesek, az ételek finomak, kiadósak voltak. Egyedül a reggelivel volt bajom. Az kicsit kevésnek tűnt. Ide még visszafogunk menni, az biztos.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörü környezet,tisztaság finom ételek,udvarias figyelmes kiszolgálás,csend,sportolási lehetőség. A nyugalom, a tiszta levegő olyan jó hatással van az embberre, hogy a mindennapi feszültséget teljesen elfelejeti míg itt tartózkodik. Többféle szállás lehetőség közül lehet választani, mivel a panzió mellé létrehoztak egy apartmanházat és hotelt is.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
3 napot 2 éjszakát töltöttem itt. Nagyon szép helyen van. Az érkezéskor kedvesen és udvariasan fogadtak. Volt egy kis problémánk de azt is gyorsan megoldották! Éttermükben rendkívül gazadag és választékos menük találhatók. Nem kevésbé nagyon ízletes. S olyan nagy adag,hogy meg se bírtam-uk enni. Tiszta,csendes szobák. . mindenben segítésüket adták.

Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 11.954 - 17.078,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2023.07.03.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 9.475 - 14.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.07.06-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2020.09.06-ig
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3 nap/2 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi horgászjeggyel, kerékpár kölcsönzéssel, bowling pálya használattal
Érvényes: 2020.08.30-ig
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Hunor
Sátoraljaújhely
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, bowling vagy teniszpálya használattal, medence, szauna és pezsgőfürdő használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Braun Vendégház
Sárospatak
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.06-ig

Szállodák Telkibánya környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Wellness csomag (min. 2 éj)
Csobbanj velünk a nyárba (min. 2 éj)

TelkibányaX