Kimbus

Kimbus adatlapja

Regisztráció2013.08.26
Utoljára itt2014.07.22

Gyenge 2013. augusztus 26.a párjával járt itt
A hotel a parttól 50 m-re található saját stranddal, 2 hidegvízes medencével. A parkja részben gondozott, bár nem olyan, mint a képeken. A kiszolgálás megfelelő, de vigyázni kell, mert a félpanzió mellé amiket ajánlanak étkezéskor (saláta, gyümölcs, üdítő, süti) minden külön fizetős, és nem olcsó! ! !
Felhasználó fényképei:
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Hotel Mária Balatonmáriafürdő -
Kiváló 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Egy nyári meleg napon voltunk az éttermben, a sok vendég ellenére sem éreztük túlzsúfoltnak a helyet, mert az asztalok jól vannak elrendezve. A 3 fogásos menüt egy oldalas listából válogathattuk össze nagyon kedvező áron. A kiszolgálás udvarias és gyors! ! ! Mi a Tagore sétány felőli oldalon voltunk, kényelmes, szépen berendezett teraszon.
Gyenge 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Júliusi hétvégén voltunk a csárdában a családdal. Egy lángosra több mint fél órát kellett várni, pedig rajtunk kívül csak 5 asztalnál ültek, és ők már megkapták az ételt. A lángos minősíthetetlen volt. Tocsogott az olajban, és másnapra aki evett hasmenéssel küzdött. A felszolgáló 2x is odajött hozzánk, hogy pontosan mit is kértünk.