Hotel Mária Balatonmáriafürdő ★★★

Hotel Mária Balatonmáriafürdő
8647 Balatonmáriafürdő, Rákóczi u.1.

Hotel Mária Balatonmáriafürdő a térképen

Hotel Mária Balatonmáriafürdő értékelése:

4. helyezett a 27 balatonmáriafürdői szállás közül
150. helyezett Balatonon - 1133 szállás közül

Hotel Mária Balatonmáriafürdő bemutatkozása

A gyönyörű parkkal körülvett Mária Hotel, Balatonmáriafürdőn, közvetlenül a Balaton partján fekszik. Gyermek- és felnőttmedence, valamint saját strand várja az úszni vágyókat.

Hotel Mária Balatonmáriafürdő képei

Hotel Mária Balatonmáriafürdő

Hotel Mária Balatonmáriafürdő vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Mária Hotelt senkinek sem ajánlanám, és döbbenettel olvasom a pozitív értékeléseket. A szálloda a többihez képest viszonylag kedvező árat kínált, viszont sikerült alulmúlnia az egyébként sem túl magas elvárásainkat. Az élőben munkásszállóra hasonlító "hotel" szobája az 1980as évek óta biztosan nem volt felújítva, illetve függönyt is akkor moshattak utoljára.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Június 1 - 2 -án 2 éjszakás félpanziós foglalással voltunk ott a párom-
mal. Kedves fogadtatás, nem luxus de kényelmes és tiszta szoba várt. A Balaton meglepően meleg, 23 fokos volt, így nyugodtan fürödhetünk a
szálloda strandján. A reggeli és a vacsora is bőséges és finom volt. Az
ár tartalmazott egy órás sétahajózást is, igaz hogy Keszthelyi indu-
lással.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ilyen kiváló helyen,kiváló ellátással, kiváló személyzettel, hazai viszonylatban még nem találkoztam! 4 éjszakás, szilveszteres, disznóvágásos üdülésben volt részünk párommal. Keresve sem tudnék akár a tisztasággal, udvarias személyzettel, ellátással kapcsolatos kifogást találni. Az ár-érték arány messze a legkiválóbb. Ismerőseimnek ajánlani fogom, fotóimmal illusztrálva.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 29.
Mi már törzsvendégként, negyedszer voltunk itt a barátainkkal. Szerintem, ez magáért beszél. Most először nyári idényben, kétéjszakáson, az előzőekben négyéjszakás lehetőséget vettünk igénybe. Most csak reggelis ellátásban volt részünk, de a svédasztal maximálisan kielégítette az igényünket. A marcali belépő is jól jött, mert a Balaton sajnos nagyon lehült.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hát mit is mondjak. . . szörnyű az egész. Az ételeket nagyon kicsike adagokban mérik az árukhoz képest. A szobák igénytelenek. Nem erre számítottunk. A felszereltség hiányos. Nyugalom az nincs mert a szomszéd szobából minden áthallatszik. természetesen a gyerekek kiabálása késő estig. A személyzet aranyos. A parkolódíjról ne is beszéljünk.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerű szállás, előnye, hogy közvetlenül a Balaton parton van, és nagyon szép a panorámája. Az ár-érték arány megfelelő.
A reggeli a szokásos svédasztalos, közepes választékkal. Vacsora a szomszédos hotelben (Viktor Bor- és Vendégház), bőséges adagokkal.
Közel van az üzlet, a vasútállomás és a buszmegálló.
A hajóállomás kb. 1 km távolságban.

stupek TOP szállásértékelő
stupek TOP étteremértékelő
stupek TOP egyébhely értékelő
stupek TOP fotófeltöltő
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mondhatnám eldugott szálloda, mert a kanyarban van, a szálloda épületét az útról nem látni. Ha már megtaláltuk, az első dolog a szállodában a lehúzás! Parkolási díj a saját parkjában, de a faluban sehol nem kell fizetni. Persze külön kell fizetni a nyugágybérlésért is. Meg a salátáért a vacsorához. A szobák kicsik, szerintem kevesebb min 9 négyzetméter.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésünkkor 4 gyerekcsoport volt a szállodában. Ezzel nem lett volna gond, bár sokáig hangoskodtak, de csupán gyerek módon viselkedtek :) Két egybenyíló szobát kértünk. A gyerekek szobájában 3 ágynemű helyett 2 volt. Estig (ágyazásig) 3szor szóltunk a recepción, mire végre megkaptuk a harmadikat.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 27.
Mi augusztusban voltunk kuponos fizetéssel. A du 1 órakor a szobát már el tudtuk foglalni. A személyzet kedves volt. A reggeli hagyományos vaj, lekvár szalámi, sonka. A vacsora viszont nagyon finom volt minden nap. A szobák nem túl fényesek de arra bőven elég, hogy aludni tudjunk. Aki csillogásra vágyik az ne ide menjen.

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 27.
disznotoros hétvégét töltöttünk el egy baráti társasággal.nagyon kellemesen éreztük magunkat.mivel egyik barátunk születésnapját is ünnepeltük nagyon jot mulattunk az esti zenés esten. még ebben az évben 2013 augusztusában ismét visszatértünk ide.aszemélyzet kedves udvarias. a szálloda fekvése nagyszerü.

Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
5 nap/4 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, disznóvágással, tombola, szilveszteri vacsorával és zenével, éjfélkor pezsgővel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 19.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.415 - 10.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, sószobával, kreatív kuckóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
Érvényes: 2020.11.01-ig
Lagúna Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 4.625 - 5.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Naturmed Carbona Hotel
2 nap/1 éjszaka 21.505 - 36.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan élményfürdő használattal, csoportos sportprogramokkal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 20.953 - 43.350,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2021.04.22. - 2021.09.01.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, jeges meglepetéssel, ajándék emlékfotóval, zene és fényterápiás finn szauna használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hasik Hotel
Döbrönte
Akár 1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Mikulás-partival, gyermekeknek hintózással, szánkóhasználattal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, beltéri szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2020.12.06.
Joó-tó Vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.31-ig
Zarándokszállás
Csurgó
2 nap/1 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.09. - 2021.10.30.

Szállodák Balatonmáriafürdő környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Palace Hotel  Hévíz
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi szünetre fel! (min. 2 éj)
Őszi szünet a Palace-ban (min. 2 éj)

BalatonmáriafürdőX