Hotel Mária Balatonmáriafürdő ★★★

Hotel Mária Balatonmáriafürdő
Hotel Mária BalatonmáriafürdőHotel Mária Balatonmáriafürdő
Hotel Mária BalatonmáriafürdőHotel Mária Balatonmáriafürdő

Hotel Mária Balatonmáriafürdő bemutatkozása

A gyönyörű parkkal körülvett Mária Hotel, Balatonmáriafürdőn, közvetlenül a Balaton partján fekszik. Gyermek- és felnőttmedence, valamint saját strand várja az úszni vágyókat.

Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-10.24.
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hotel Mária Balatonmáriafürdő vélemények

Kiváló 2019. március 19.a párjával járt itt
Tetszett a kedves közvetlen hangulat mind a szálloda vezető mind a személyzet részéről. Udvarias kulturált szívélyes vendéglátásban volt részünk. Ajánlani tudom a pihenni vágyók számára.
Szörnyű 2017. augusztus 31.a párjával járt itt
A Mária Hotelt senkinek sem ajánlanám, és döbbenettel olvasom a pozitív értékeléseket. A szálloda a többihez képest viszonylag kedvező árat kínált, viszont sikerült alulmúlnia az egyébként sem túl magas elvárásainkat. Az élőben munkásszállóra hasonlító "hotel" szobája az 1980as évek óta biztosan nem volt felújítva, illetve függönyt is akkor moshattak utoljára.
2017. június 26.a párjával járt itt
Június 1 - 2 -án 2 éjszakás félpanziós foglalással voltunk ott a párom-
mal. Kedves fogadtatás, nem luxus de kényelmes és tiszta szoba várt. A Balaton meglepően meleg, 23 fokos volt, így nyugodtan fürödhetünk a
szálloda strandján. A reggeli és a vacsora is bőséges és finom volt. Az
ár tartalmazott egy órás sétahajózást is, igaz hogy Keszthelyi indu-
lással.
Kiváló 2017. január 3.a párjával járt itt
Ilyen kiváló helyen,kiváló ellátással, kiváló személyzettel, hazai viszonylatban még nem találkoztam! 4 éjszakás, szilveszteres, disznóvágásos üdülésben volt részünk párommal. Keresve sem tudnék akár a tisztasággal, udvarias személyzettel, ellátással kapcsolatos kifogást találni. Az ár-érték arány messze a legkiválóbb.
2015. augusztus 29.barátokkal járt itt
Mi már törzsvendégként, negyedszer voltunk itt a barátainkkal. Szerintem, ez magáért beszél. Most először nyári idényben, kétéjszakáson, az előzőekben négyéjszakás lehetőséget vettünk igénybe. Most csak reggelis ellátásban volt részünk, de a svédasztal maximálisan kielégítette az igényünket.
Szörnyű 2015. július 29.a párjával járt itt
Hát mit is mondjak. . . szörnyű az egész. Az ételeket nagyon kicsike adagokban mérik az árukhoz képest. A szobák igénytelenek. Nem erre számítottunk. A felszereltség hiányos. Nyugalom az nincs mert a szomszéd szobából minden áthallatszik. természetesen a gyerekek kiabálása késő estig. A személyzet aranyos.
Átlagos 2015. július 6.a párjával járt itt
Egyszerű szállás, előnye, hogy közvetlenül a Balaton parton van, és nagyon szép a panorámája. Az ár-érték arány megfelelő.
A reggeli a szokásos svédasztalos, közepes választékkal. Vacsora a szomszédos hotelben (Viktor Bor- és Vendégház), bőséges adagokkal.
Közel van az üzlet, a vasútállomás és a buszmegálló.
A hajóállomás kb. 1 km távolságban.
Szörnyű 2014. augusztus 15.a párjával járt itt
Mondhatnám eldugott szálloda, mert a kanyarban van, a szálloda épületét az útról nem látni. Ha már megtaláltuk, az első dolog a szállodában a lehúzás! Parkolási díj a saját parkjában, de a faluban sehol nem kell fizetni. Persze külön kell fizetni a nyugágybérlésért is. Meg a salátáért a vacsorához.
Szörnyű 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Érkezésünkkor 4 gyerekcsoport volt a szállodában. Ezzel nem lett volna gond, bár sokáig hangoskodtak, de csupán gyerek módon viselkedtek :) Két egybenyíló szobát kértünk. A gyerekek szobájában 3 ágynemű helyett 2 volt. Estig (ágyazásig) 3szor szóltunk a recepción, mire végre megkaptuk a harmadikat.
2013. november 27.családjával járt itt
Mi augusztusban voltunk kuponos fizetéssel. A du 1 órakor a szobát már el tudtuk foglalni. A személyzet kedves volt. A reggeli hagyományos vaj, lekvár szalámi, sonka. A vacsora viszont nagyon finom volt minden nap. A szobák nem túl fényesek de arra bőven elég, hogy aludni tudjunk. Aki csillogásra vágyik az ne ide menjen.
Hotel Mária Balatonmáriafürdő - Környék