Party Csárda Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Party Csárda Balatonfüred vélemények

2017. július 2.a párjával járt itt
Június végén nyaraltunk Balatonfüreden. Két ízben is ezt a helyet választottuk, hogy megebédeljünk. Minden nap három menüből lehet választani, ízük jó, nem kellett sokat várakozni és nem utolsó sorban "Balatoni viszonylatban " megfelelők az árak. A sétány felől és a strand felől is belehet menni étkezni, ez is kedvező.
Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Balatoni kerékpározasok alkalmával rendszeresen megállunk itt - az ételek finomak, hagyományosak, az adagok kellemesek, s van gyerekadag is - ami egy tinédzsernek még 40 km tekerés után is bőven megfelelő. A fiam itt szeretett bele a halászlébe, aztán a harcsapaprikásba. Délben van menü is, korábbi évek tapasztalata alapján bőségesék.
2016. augusztus 3. járt itt
Június végén egy biciklitúra során álltunk meg a Party csárdánál ebédelni. Az elsősorban hagyományos ételeket kínáló csárdában gyors, kedves kiszolgálásban részesültünk. Ízletes volt a menü és az étlapról választott étel is. Figyelmesek voltak a pincérek. Rendben volt a mellékhelyiség.
2015. augusztus 14.a párjával járt itt
Párommal nyaralásunk során egy alkalommal a Party Csárdában ebédeltünk. A kiszolgálás gyors, udvarias volt. Az ételek mennyisége megfelelő volt.
Párom halászlevet kért én a napi menüből választottam. Az ételekkel-italokkal meg voltunk elégedve. A rántott hús finom, omlós volt, a halászlé is finomra sikerült.
A helyet másoknak is ajánljuk.
Kiváló 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Júliusban jártunk itt a párommal idén. Mi évek óta, ha a környéken járunk, betérünk ide. Az ételek finomak és bőségesek, majdnem mindig el kell csomagoltatnunk a maradékot :)
Ár/érték arányban az egyik legjobb Balatonfüreden. A felszolgálók kedvesek és segítőkészek. Minden macerás dolgunkat ismerik már a tulajdonosok is és soha egy elutasítást nem kaptunk.
Előre szoktunk asztalt foglalni és ez mindig rendben is ment.
Gyenge 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Júliusi hétvégén voltunk a csárdában a családdal. Egy lángosra több mint fél órát kellett várni, pedig rajtunk kívül csak 5 asztalnál ültek, és ők már megkapták az ételt. A lángos minősíthetetlen volt. Tocsogott az olajban, és másnapra aki evett hasmenéssel küzdött. A felszolgáló 2x is odajött hozzánk, hogy pontosan mit is kértünk.