Bella Étterem Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bella Étterem Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Friss élmény. Anyu, apu és két gyermek a Tagore sétányon. Kiváló választásnak tűnt, európai minőségnek a büfésoron. A rokonszenvesen kopaszodó pincér hamar megjelent, felvette az italrendelést. Felvette volna. Sajnos a gyerekeknél ez lassabban megy. . . Pincér bácsi elrohant. Pár perc múlva visszatért ás felírta a hiányzó italokat.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2015. május 5.a párjával járt itt
Csodás a hely, közvetlen a Balaton partján, hangulatos, nyugodt. Az épület modern, stílusos, hangulatos. Az ételek finomak, a gyümölcsleves valóban isteni :) A kiszolgálás lehetne kicsit gyorsabb, a pincérnő figyelmesebb, de összességében a hely kiváló. Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2015. április 25.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk itt, családi ajánlásra. Az ételek minősége kifogástalan, a tálalás is nagyon színvonalas.
A szokásos gyümölcsleves elhagyhatatlan. A kiszolgálás is kifogástalan, a pincérek kedvesek, segítőkészek.
Bármikor betérnénk ide megint, idén nyáron sem hagyjuk ki.
A mellékhelység is tiszta, nagyon kulturált.
Kiváló 2013. szeptember 26.a párjával járt itt
Egy nyári meleg napon voltunk az éttermben, a sok vendég ellenére sem éreztük túlzsúfoltnak a helyet, mert az asztalok jól vannak elrendezve. A 3 fogásos menüt egy oldalas listából válogathattuk össze nagyon kedvező áron. A kiszolgálás udvarias és gyors! ! ! Mi a Tagore sétány felőli oldalon voltunk, kényelmes, szépen berendezett teraszon. Az ételek finomak voltak! SZÉP kártyát is elfogadnak. Ajánlom mindenkinek!