Kinga05

Kinga05 adatlapja

Regisztráció2014.08.09
Utoljára itt2014.08.19

Átlagos 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Asztalfoglalással mentünk az étterembe, kértük a foglaláskor, hogy a boxok egyikét foglalhassuk el, és a pincér elvezetett minket legalább öt üres előtt, majd egy asztalra mutatott, ami mellett fél óra múlva egy tizenvalahány fős külföldi társaság foglalt helyet, akik hagosak voltak, és állandóan nekünk lökték a székeiket.
Vakvarjú Étterem - Pest válasza
Kedves Kinga!
Sajnálattal olvastuk kritikáját, amit megfogalmazott. Számunkra fontos a vendégeink elégedettsége, hogy jó szájízzel hagyják el éttermünket és máskor is szívesen jöjjenek vissza. Kérem, írja meg milyen néven és melyik napra esett a foglalása és mi mindent megteszünk, hogy utánajárjunk a történteknek és kijavítsuk hibáinkat.
2014. augusztus 27., Vakvarjú Étterem - Pest, PR manager
Kiváló 2014. augusztus 9.a párjával járt itt
Remek konyhát üzemeltet a szálló, a legjobb ötlet volt itt is bevezetni a napi menü rendszerét. Így nagyon olcsón ehet az ember nagyon különleges ételeket, amelyeket Eger más éttermei csak ennél két-háromszor drágábban nyújtanak.
Kiváló 2014. augusztus 9.a párjával járt itt
Az egyik legjobb étterem Egerben. Az ételek mind nagyon finomak, tartalmasak, a kiszolgálás pedig kifogástalan. A legnagyobb élmény a kétszemélyes táljuk, mert 3 ember is kevés néha, hogy elfogyjon, de muszáj mindent megkóstolni rajta, mert isteni.