HBH Bajor Sörház Eger
3300 Eger, Bajcsy Zs. u. 19.

HBH Bajor Sörház Eger a térképen

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

HBH Bajor Sörház Eger vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Kellemes terasz a város főterének egyik sarkában. Gyors, jó modorú kiszolgálás, így az első próba után másnap is visszatértünk ide. És nem csalódtunk! A két nap kettőnk által fogyasztott különböző ételekkel kapcsolatban csak annyit tudnék kifogásolni, hogy a bekeverten felszolgált tatár bifsztek nem volt elég ízes. Minden más tökéletesen rendben volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Nyaralásunk utolsó estéjén tértünk be, bár már korábban is szemeztünk a hellyel :) Hangulatos tiszta terasz fogadott minket. A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak, segítőkészek. Folyamatosan figyeltek a vendégekre és a tisztaságra. Az étel kifogástalan volt, az italok szintén. Árban is teljesen korrekt szerintem.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Egy gyors ebédre tértünk (volna) be. 12.15-kor menü már nem volt, így választottunk étlapról. A kiszolgálás nagyon nyögve nyelős volt, többször szóltunk is ezért. Végül a kiérkezett ételek szépen, gusztusosan voltak találva, de ízre abszolút kommersznek mondhatók, így ár érték arányban csalódtunk.
Zalaegerszeg

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Hatalmas kánikulába egy árnyékos, szellős helyen, csodaszép kilátással a várra, Dobó térre. Sörházas berendezés, étlap, segítőkész pincérek. Választék megfelelő, kérésünkre étlapon nem szerepló ételt is készítettek. Kicsit többet kellett várni az ételre, de nem zavart, pihentünk, ráértünk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Nos egyszer már értékeltem a helyet. Akkor sem volt minden 100 as de az ételek finomak voltak. Most is betértünk, látszott hogy Húsvét lévén sokan vannak. Mindegy kaptunk asztalt minden rendben volt, kiválasztottuk a séf ajánlásából a húsvéti ételt. Két különböző levest a Feleségem sertés szüzet kért én nyulat. Mindkét leves nagyon!

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Már többször jártam itt és minden alkalommal figyelmesek voltak a pincérek. Külön köszönet, hogy már az étlapon is fel vannak tüntetve az allergéneket tartalmazó ételek. Nagy segítség, mivel egyre több ember válik laktóz-, illetve glutén érzékennyé. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a választék nagy. Idény szerűen étlapra kerülnek a séf ajánlatai is, amiket érdemes megkóstolni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
Demjéni nyaralásunk során látogattunk el Egerbe. Nagyon kellemes csalódás volt a szomszédjukban lévő étterem után. Az ételekkel ízben, adagban, árban mind elégedettek voltunk. A felszolgálással is ki voltunk békülve, ugyanúgy a konyha gyorsaságával. Tudom ajánlani pároknak, családoknak és nagyobb baráti társaságoknak is. Igyekeznek minden igényt kielégíteni az étteremben.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3.
Kedves, udvarias kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok, korrekt, nagy választék. Mind a teraszon, mind az étteremben kényelmesen le lehet ülni, a kerthelyiség csendes udvarban fekszik. Korrekt árfekvése van, tiszta, jól felszerelt a mosdó. Gyors a kiszolgálás és minden igényt igyekeznek kiszolgálni, köszönjük a vendéglátást, jól éreztük magunkat!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Egri nyaralásunk utolsó előtti estéjén ültünk be ide. Korábban már láttuk ugyan, de akkor egy másik hely mellett döntöttünk. Számomra az első negatív élmény az volt, hogy relatíve sokáig kellett várni, hogy egy pincér odajöjjön hozzánk, habár az étteremben nem voltak annyira sokan (vagy esetleg kevés volt a pincér? ? ?

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
Kedves kiszolgálás, nagyon finom ételek bőséges adagban! Csak ajánlani tudom!
A város szívében egy kellemes sétával lejárni az elfogyasztott falatokat....

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 9.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.04. - 2021.07.04.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, beltéri játéklehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.13. - 2020.08.19.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2020.12.23.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.223 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.12.22.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.04.11.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2020.10.22.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.430,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.17.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék bekészítéssel, grillezéshez és bográcsozáshoz eszközök biztosításával, parkolással
2020.04.01. - 2020.12.23.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 14.146 - 30.083,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.14. - 2020.12.23.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2020.07.04. - 2021.07.04.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Eger
Kikelet Club Hotel Eger
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

HBH Bajor Sörház EgerX