HBH Bajor Sörház & Étterem Eger

Hotel Eger Park
Kérd ajánlatunkat!

HBH Bajor Sörház & Étterem Eger vélemények

Kiváló 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
Fantasztikus ételek, kedves pincérek, gyors kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom. Aki Egerben jár próbálja ki!
Kiváló 2020. június 26.a párjával járt itt
Kellemes terasz a város főterének egyik sarkában. Gyors, jó modorú kiszolgálás, így az első próba után másnap is visszatértünk ide. És nem csalódtunk! A két nap kettőnk által fogyasztott különböző ételekkel kapcsolatban csak annyit tudnék kifogásolni, hogy a bekeverten felszolgált tatár bifsztek nem volt elég ízes.
4Ételek / Italok
Kiváló 2019. augusztus 4.a párjával járt itt
Nyaralásunk utolsó estéjén tértünk be, bár már korábban is szemeztünk a hellyel :) Hangulatos tiszta terasz fogadott minket. A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak, segítőkészek. Folyamatosan figyeltek a vendégekre és a tisztaságra. Az étel kifogástalan volt, az italok szintén. Árban is teljesen korrekt szerintem.
Itt fényképeztem:
HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Átlagos 2018. december 10.barátokkal járt itt
Egy gyors ebédre tértünk (volna) be. 12.15-kor menü már nem volt, így választottunk étlapról. A kiszolgálás nagyon nyögve nyelős volt, többször szóltunk is ezért. Végül a kiérkezett ételek szépen, gusztusosan voltak találva, de ízre abszolút kommersznek mondhatók, így ár érték arányban csalódtunk.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 3.családjával (gyerekekkel) járt itt
Hatalmas kánikulába egy árnyékos, szellős helyen, csodaszép kilátással a várra, Dobó térre. Sörházas berendezés, étlap, segítőkész pincérek. Választék megfelelő, kérésünkre étlapon nem szerepló ételt is készítettek. Kicsit többet kellett várni az ételre, de nem zavart, pihentünk, ráértünk.
Szörnyű 2018. április 2.a párjával járt itt
Nos egyszer már értékeltem a helyet. Akkor sem volt minden 100 as de az ételek finomak voltak. Most is betértünk, látszott hogy Húsvét lévén sokan vannak. Mindegy kaptunk asztalt minden rendben volt, kiválasztottuk a séf ajánlásából a húsvéti ételt. Két különböző levest a Feleségem sertés szüzet kért én nyulat.
1Ételek / Italok
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2018. február 20.egyedül járt itt
Már többször jártam itt és minden alkalommal figyelmesek voltak a pincérek. Külön köszönet, hogy már az étlapon is fel vannak tüntetve az allergéneket tartalmazó ételek. Nagy segítség, mivel egyre több ember válik laktóz-, illetve glutén érzékennyé. Az ételek nagyon finomak és bőségesek, a választék nagy.
Kiváló 2017. november 19.a párjával járt itt
Demjéni nyaralásunk során látogattunk el Egerbe. Nagyon kellemes csalódás volt a szomszédjukban lévő étterem után. Az ételekkel ízben, adagban, árban mind elégedettek voltunk. A felszolgálással is ki voltunk békülve, ugyanúgy a konyha gyorsaságával. Tudom ajánlani pároknak, családoknak és nagyobb baráti társaságoknak is.
4Kiszolgálás
Kiváló 2017. szeptember 3.családjával (gyerekekkel) járt itt
Kedves, udvarias kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok, korrekt, nagy választék. Mind a teraszon, mind az étteremben kényelmesen le lehet ülni, a kerthelyiség csendes udvarban fekszik. Korrekt árfekvése van, tiszta, jól felszerelt a mosdó. Gyors a kiszolgálás és minden igényt igyekeznek kiszolgálni, köszönjük a vendéglátást, jól éreztük magunkat!
2017. augusztus 5.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egri nyaralásunk utolsó előtti estéjén ültünk be ide. Korábban már láttuk ugyan, de akkor egy másik hely mellett döntöttünk. Számomra az első negatív élmény az volt, hogy relatíve sokáig kellett várni, hogy egy pincér odajöjjön hozzánk, habár az étteremben nem voltak annyira sokan (vagy esetleg kevés volt a pincér? ? ?
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás