3300 Eger, Dobó utca 9.

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Palacsintavár Eger vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Annyi jót olvastunk erről a helyről itt is, másutt is, hogy első egri napunkon ide jöttünk ebédelni. Nem bántuk meg, de még egyszer nem mennénk. . . ! Kellemes, utcai asztalnál ültünk le, és nyomban ott termett a kedves pincér fiatalember. A kiszolgálói figyelmesség a továbbiakban sem hagyott kívánnivalót maga után.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az oldal ajánlása alapján választottam az éttermet. Kellemes, hangulatos hely első látásra is. A Honfoglaló leves tökéletes és különleges ízvilágú, nagyon finom volt. Ami zavart minket, az, hogy sajnos néhány légy is szemtelenül mindent meg akart kóstolni. Utána Lucifer palacsintát és Sombrero palacsintát ettünk. Két teljesen különböző ízvilág kreatív összeállításban.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Már régóta terveztünk beülni ide. Mikor oda értünk a felszolgáló korrekten közölte velünk,hogy egy nagyobb csoportot várnak,így lehet 1 órát is kell várnunk a rendelésunkre,de végül 20 perc után már tudtunk is enni. En bananos vaníliás palacsintát ettem,ami nagyon étvágygerjesztően volt találva,viszont az íze sajnos nem felelt meg az elkepzeleseimnek.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kíváncsiságból kipróbáltuk az éttermet. A hagymaleves isteni finom ropogós cipóban. A Burrito's palacsintában túl sok a paradicsom. Nem rontja el az ízét de nekem sok volt. Azzal együtt biztos hogy vissza megyünk még,mert a többi palacsintát is megkóstolom.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pozitívum:
a kiszolgálás és a környezet kifogástalan,
a limonádé finom, minden extra nélküli - de nem kérdezték meg, szódával kérem-e. . . tudtommal az alapkészítmény szénsavmentes lenne.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egri kedvenc helyben most sem kellett csalódnunk. Csodálom a berendezést, az újságpapírral leragasztott épületgépészeti elemeket (szellőzés, fűtés csóvezetékei). Az akvárium pedig mint egy óriási LCD-TV. Olyan odafigyelő részletességgel díszítik az ételeket, hogy annak nincs párja. Nagyon finomak, különlegesek a palacsinták és a kiszolgálással sincs semmi gond.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A palacsinták nagyon dekoratívak és finomak. Van édes és sós palacsinta választék is. A kiszolgálás kedves. Az adagok is rendben voltak.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
Palacsinta várat- már kibővitett tágas étterem uj formában található, jobban utab esik a várba látogató turistának. . Rendelés után kb 20 perccel megjelenik a gusztusos nagy palcsinta. . Most karamellás- túrós változatban. . . Naygon finom még minddig. . Időben kell érkezni,mert 12 kor nyitnak, és fél egy után már nem nagyon van hely az étteremben.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagy melegben nem kívántunk nehéz, meleg étkeket, ide tértünk be. Egyből kaptunk asztalt, noha folyamatos mozgás volt az étteremben. Három pincér plusz egy pultos dolgozott, szinte azonnal felvették velünk a szemkontaktust, profin tették a dolgukat, kedvesek voltak de nem tolakodóak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Jó ötletnek tűnt bejönni, de sajnos az ételek íze annyira nem volt kiemelkedő, hogy a pincérek hozzáállását feledtesse. Ilyen lassú, kelletlen, flegma társasággal - szerencsére - még vendéglátó helyen nem találkoztunk. Szégyenletes volt...rossz élmény!!!!

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.11.07.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Széchenyi Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.03.31.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.25. - 2020.12.23.
HR Apartmanház
2-3 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.22. - 2020.12.23.
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.04. - 2021.01.03.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 29.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.05. - 2020.11.22.
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Eger
Kikelet Club Hotel Eger
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

Palacsintavár EgerX