3300 Eger, Dobó utca 9.

Wellness csomagok Eger városában

Palacsintavár Eger vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Annyi jót olvastunk erről a helyről itt is, másutt is, hogy első egri napunkon ide jöttünk ebédelni. Nem bántuk meg, de még egyszer nem mennénk. . . ! Kellemes, utcai asztalnál ültünk le, és nyomban ott termett a kedves pincér fiatalember. A kiszolgálói figyelmesség a továbbiakban sem hagyott kívánnivalót maga után.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az oldal ajánlása alapján választottam az éttermet. Kellemes, hangulatos hely első látásra is. A Honfoglaló leves tökéletes és különleges ízvilágú, nagyon finom volt. Ami zavart minket, az, hogy sajnos néhány légy is szemtelenül mindent meg akart kóstolni. Utána Lucifer palacsintát és Sombrero palacsintát ettünk. Két teljesen különböző ízvilág kreatív összeállításban.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 29.
Már régóta terveztünk beülni ide. Mikor oda értünk a felszolgáló korrekten közölte velünk,hogy egy nagyobb csoportot várnak,így lehet 1 órát is kell várnunk a rendelésunkre,de végül 20 perc után már tudtunk is enni. En bananos vaníliás palacsintát ettem,ami nagyon étvágygerjesztően volt találva,viszont az íze sajnos nem felelt meg az elkepzeleseimnek.

Mobilról küldte. | 2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kíváncsiságból kipróbáltuk az éttermet. A hagymaleves isteni finom ropogós cipóban. A Burrito's palacsintában túl sok a paradicsom. Nem rontja el az ízét de nekem sok volt. Azzal együtt biztos hogy vissza megyünk még,mert a többi palacsintát is megkóstolom.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pozitívum:
a kiszolgálás és a környezet kifogástalan,
a limonádé finom, minden extra nélküli - de nem kérdezték meg, szódával kérem-e. . . tudtommal az alapkészítmény szénsavmentes lenne.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egri kedvenc helyben most sem kellett csalódnunk. Csodálom a berendezést, az újságpapírral leragasztott épületgépészeti elemeket (szellőzés, fűtés csóvezetékei). Az akvárium pedig mint egy óriási LCD-TV. Olyan odafigyelő részletességgel díszítik az ételeket, hogy annak nincs párja. Nagyon finomak, különlegesek a palacsinták és a kiszolgálással sincs semmi gond.

Mobilról küldte. | 2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 4.
A palacsinták nagyon dekoratívak és finomak. Van édes és sós palacsinta választék is. A kiszolgálás kedves. Az adagok is rendben voltak.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 9.
Palacsinta várat- már kibővitett tágas étterem uj formában található, jobban utab esik a várba látogató turistának. . Rendelés után kb 20 perccel megjelenik a gusztusos nagy palcsinta. . Most karamellás- túrós változatban. . . Naygon finom még minddig. . Időben kell érkezni,mert 12 kor nyitnak, és fél egy után már nem nagyon van hely az étteremben.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Nagy melegben nem kívántunk nehéz, meleg étkeket, ide tértünk be. Egyből kaptunk asztalt, noha folyamatos mozgás volt az étteremben. Három pincér plusz egy pultos dolgozott, szinte azonnal felvették velünk a szemkontaktust, profin tették a dolgukat, kedvesek voltak de nem tolakodóak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Jó ötletnek tűnt bejönni, de sajnos az ételek íze annyira nem volt kiemelkedő, hogy a pincérek hozzáállását feledtesse. Ilyen lassú, kelletlen, flegma társasággal - szerencsére - még vendéglátó helyen nem találkoztunk. Szégyenletes volt...rossz élmény!!!!

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.04. - 2022.01.01.
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Bellevue kilátó látogatással, beltéri játéklehetőségekkel
2021.06.11. - 2021.08.29.
Siesta Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.333,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mátyus Udvarház
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.23. - 2021.10.31.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 19.754 - 49.895,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.01.09.
Agria Vintage Apartman
2021.06.27. - 2022.06.23.
Katica Vendégház
Aggtelek
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.950 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2021.10.31.
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlő itallal, délutáni gyümölcsvariációkkal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással
2021.06.15. - 2021.08.31.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
D&A Apartmanház Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Palacsintavár EgerX