kiskore76

kiskore76 adatlapja

Regisztráció2013.11.20
Utoljára itt2014.06.10

Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Tavaly novemberben jártam itt a párommal egy hosszú hétvége keretében. Erkélyes, panorámás szobában voltunk elhelyezve, félpanziós ellátással, amely nagyon bőséges és finom volt. A szoba jól felszerelt volt, bár a fürdőkádas megoldást jobban szeretem. A wellness részleg, a csodálatos sóhegy, főleg az éjszakai megvílágításban felejthetetlen élményt és kiváló kikapcsolódást jelentett.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
November elején, két éjszakát töltöttem el kedvesemmel superior, erkélyes kétágyas szobában. Nagyon jól éreztük magunkat. Az ellátás, a szolgáltatások minősége magas fokú volt. Kipróbáltuk az összes szolgáltatást, ami rendelkezésre állt. Bőséges reggeli és vacsora várt minden nap. A kilátás, a panoráma gyönyörű.
2014. február 22.a párjával járt itt
Tavaly novemberben jártam itt kedvesemmel egy hosszú hétvége alkalmával. Két éjszakát voltunk, félpanziós ellátással. Nagyon meg voltunk elégedve mindennel, az előzetes ajánlat alapján körül-belül azt kaptuk, amire számítottunk. A szoba kényelmes volt, az ételek finomak voltak, nagy volt a választék, a pihenésünket semmi sem rontotta el.