kisstundem

kisstundem adatlapja

Regisztráció2013.10.08
Utoljára itt2016.05.13

Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
Szuper hely,bár 3 gyerekesként hiányolom a kültéri játszóteret,a fürdőzés a szállóban kitünő A szaunák nagyon jók. Az ételek finomak,bár estére a svédaztalnál szívesen láttam volna valami light-os női kaját. A szobák tiszták, modern berendezésűek, a környéken rengeteg látnivaló van. Ettől függetlenül mindenkinek ajánlom
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
2013 szeptemberében-bn jártunk itt a szülinapomat töltöttem itt.Leginkább a fürdő fogott meg ,tiszta nagy tér,jó szauna az udvar is rendezett bár szeptember végén jártunk kint napoztunk.Az ételek finomak és böségesek voltak .A személyzett nagyon kedves volt az egész hely nagyon tiszta mindenkinek csak ajánlani tudom
Kiváló 2016. május 13.családjával járt itt
Harmad ízben jàrtunk itt karácsonyi ajándék anyukàmtól. a welnest nekem találták ki, minden van az ablakon àt hallod a Balaton hangját a medencéből látod a Baltont A szaunák a kedvencem szinte ùgy kell kdobni esténként,az étterem Kánaán minden van magyaros franciás laktózmentes ilyen süti, olyan süti.