Kistörök

Kistörök adatlapja

Regisztráció2014.01.02
Utoljára itt2014.09.17

Kiváló 2014. január 2.barátokkal járt itt
A Hotel Cabernet a besorolásának megfelelő szintet hozta. A hotel családias hangulatú. Ami igazán nagy élményt jelent, az a pinceétterem. Remek a hangulat és a kiszolgálás. Az ételek szenzációsak. Ide érdemes annak is betérnie, aki a szálloda szolgáltatásait nem kívánja igénybe venni, de szeretne egy igazán jót enni.
2014. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Augusztusban háromszor is jártunk ott ebédelni, vacsorázni. Kellemes környezetben, kedves felszolgálókkal, ínycsiklandozó ízek. A halászlé fantasztikus, a kétszemélyes haltálat mindenkinek tudom ajánlani. Kedvenc desszertem a totyogós túrós palacsinta. A teraszról csodálatok panoráma tárul elénk.
2014. február 3., kollégákkal járt itt
Aki korábban már járt az Azúrban, érzékelheti a változást. Az ételek minősége lényegesen változott pozitív irányba. (Egyedül a gyümölcsteát vagy roibost hiányoltam a számos fekete tea felhozatal mellett. De ez aztán nem húzza le a színvonalat. )Aki még nem járt ott, érdemes kipróbálnia. Színvonalas szálloda színvonalas környezetben.