Halászcsárda Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Halászcsárda Keszthely vélemények

Gyenge 2023. november 4.egyedül járt itt
A halászlé minősége nem is emlékeztetett az évekkel ezelőttire, híg volt, tartalmatlan, nem méltó a helyhez.
Túrós palacsinta címén diósat kaptam, tejföllel bőven leöntve: a túróshoz jó a tejföl, a dióshot csokiszosz járt volna. Reklamációmra kicserélték.
Összefoglalva: a környzezet igényes, de az ételek minőségéhez képest az árak igencsak magasak.
Kiváló 2021. október 2.családjával járt itt
Ebédelni tértünk be, és nagyon kellemesen csalódtunk. A kiszolgálás tökéletes, a személyzet kedves. Az ételek italok finomak voltak, és nem sokat vártunk rá. Kinézetre is csábító volt minden. A mosdó tiszta, felszerelt. A kerthelyiségben voltunk, de benn is szívesen leülnék, nagyon látványos. Ha tehetjük, visszatérünk!
Halászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - Egyéb
2021. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alkalmával egyik vacsorához ezt a Csárdát választottuk, mert a kis csapatunk halászlevet szeretett volna mindenképpen enni. Nagyon hangulatos kívülről - belülről, egyből a Hortobágyi Csárda jutott róla eszembe - nem véletlenül. :) Kint ültünk le, bár kicsit a pincér hozzánk állása nem fogott meg. . . furcsa volt.
Halászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - Egyéb
Gyenge 2021. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Családdal mentünk ebédelni a csárdába. A kilátás az egyedüli pozitívum. Viszonylag gyorsan kiszolgáltak. De maga az ételek tálalás, minősége színvonal alatti volt. Nagyon sajnálom, de csalódás volt mindannyiunknak. A meghírdetett zenészek délben sehol sem voltak. Egy óra előtt estek be, de amíg ott voltunk nem zenéltek, pedig nagyon vártuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 7.a párjával járt itt
Már kétszer jártunk itt az elmúlt hónapban, de mind a kétszer meg voltunk elégedve. A hely maga roppant kellemes területen helyezkedik el, a parttól pár méterre. Étkezés után jót lehet sétálni a közvetlen környezetében, és a közlekedő autók sem bűzölögnek mellettünk. Az étterem belső része is hangulatos, és nem túl zsúfolt.
Kiváló 2020. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Családommal ebédeltünk a csárdában. Gyönyörű helyen van, kedves kiszolgálással, finom ételekkel.
Kiváló 2018. november 3.barátokkal járt itt
Vegyes érzésekkel mentem az étterembe, hallottam róla jót és rosszat is. Az első benyomásom pozitív volt, szép berendezés, tisztaság, udvarias személyzet, az étlap választékos. Mi kétszemélyes haltálat kértünk, amit nem is bántunk meg. Gusztusosan tálalták, és minden egyes falat nagyon ízletes volt.
Halászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - Külső képHalászcsárda Keszthely - EgyébHalászcsárda Keszthely - BelsőHalászcsárda Keszthely - Étel/italHalászcsárda Keszthely - Étel/ital
Szörnyű 2018. július 31.barátokkal járt itt
Gyermekkori emlékek. Gyönyörű hely. Irtózatosan sok szúnyog. De az étteremben se egy gyertya, se szúnyogriasztó, semmi. Cinikus kiszolgálás. Dödölle. Végre! Biztosan finom. Hát nem. Tepsiben sült lisztes krumpli. Amikor szóvátesszük, azt mondják, nagyüzemi módon így csinálják. De én nem egy menzán kértem. Haltál. Ehetetlen.
Szörnyű 2017. augusztus 6.családjával járt itt
A mai napon egy jó hangulatú kirándulás után szerettünk volna ebédelni a csárdában. A parkolóból a bejárathoz érve egy férfi fogadott minket. Mivel nem tudtuk, ezért megkérdeztük őt, hogy lehet-e a csárdában SZÉP kártyával fizetni. Erre a válasza annyi volt, hogy ha van a kártyán pénz, akkor igen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 19.a párjával járt itt
Nagyjából négy-öt alkalommal ebédeltünk már a keszthelyi Halászcsárdában. A teraszról csodálatos kilátás nyílik a Balatonra, és mivel számos asztaluk van, eddig mindig kint tudtunk ülni. A pincérek nagyon barátságosak és érdeklődőek, az ételek pedig kifogástalanok.