kkonya81

kkonya81 adatlapja

Regisztráció2015.04.14
Utoljára itt2015.05.14

Gyenge 2015. május 14.családjával járt itt
Számunkra abszolút csalódás az étterem. Az adagok nem túl nagyok, de ez még elfogadható. Az azonban nem, hogy kb. fél óráig tudomást sem vesznek az emberről. Külön kínos volt, hogy épp a szüleim voltak nálunk látogatóban és velük szerettünk volna a tóparton valamit ebédelni. Bulihelynek hétvégére megfelelő, de étteremnek nekünk nem vált be.
Kiváló 2015. május 14.gyerekekkel járt itt
Pár éve egy kolléganőm ajánlotta az éttermet, azóta már többször jártunk itt a családdal, legutóbb anyák napján. Gyerkőcünk csak úgy hívja, hogy a "finom étterem". Itt mindig mindent megeszik, pedig egyébként rossz evő. Ötletes, hogy a tányéralátét hátulján a tatai várat ki lehet színezni, sokszor még mi felnőttek is ezzel múlatjuk az időt, míg megkapjuk a rendelésünk.
2015. április 14.gyerekekkel járt itt
Párommal és kislányával töltöttünk itt 4 napot húsvétkor. Érkezéskor a recepción a hölgy kedvesen, barátságosan fogadott minket, részletesen elmondta, milyen szolgáltatásokat vehetünk igénybe a foglalt csomagunk keretein belül. A véletlennek és az ünnepi teltháznak köszönhetően mi egy körágyas-jacuzzis szobába kerültünk, a 4*-os részben.