Várkanyar Vendéglő Tata
2890 Tata, Váralja út 20.

Várkanyar Vendéglő Tata a térképen

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Már utazás előtt kinéztük magunknak ezt az éttermet, mint lehetőség - a pozitív értékelések és tetszetős fényképek alapján. Tatai sétálgatásaink során végül rá esett a választásunk. Nagyon szép az étterem, mi a mediterrán hangulatú rusztikus fa bútorokkal berendezett kertben foglaltunk helyet. A kiszolgálás kedves, gyors, udvarias és színvonalas.

lolly TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szombat délután,kora este rekkenő hőség odakint,ennek ellenére mi a teraszra foglaltunk asztalt még hetekkel előtte ,sebaj. Én sok éve már jártam itt es gondoltam nézzük meg mi változott azóta. Nagyon jó helyen van a város központi helyén a várnál . Neve innen van ugye. . Belépve az étterem nagyon jó hűvös volt ,mégiscsak ott kellett volna ülni.

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már többször is jártunk ebben az étteremben,ott le is írtam a tapasztalataimat azok összességében pozitívak voltak. Sajnos most ilyet nem tudok írni. A leves amit rendeltünk Csorizós levesnek hívják amikor legutoljára ettük 7 decis nagy adag volt csipetkével tejföllel, és buggyantott tojással, házi kenyérrel jó minőségű alapanyagokból elkészítve finom volt.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal voltunk kirándulni Tatán és a Vár megtekintése után ide tértünk be egy ebédre. A kerthelyiség és a belső helyiségek nagyon tetszettek/kívülről úgy tudom hamarosan felújítják, ami ráfér a homlokzatra/ Hát nagy választék nincs az étlapon, de azért mindenki talált valamit. Az ételek nagyon szépen voltak tálalva és finomak is voltak.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
Vasárnap családdal, a feleségemmel és 2pici gyermekemmel elmentünk kirándulni. A Tatai Öregtavat jártuk körbe. Ebédidő végén tértünk be a helyre, ahol alig volt szabad asztal de kerítettek gyorsan egy olyat ahová a babakocsi is oda fért annélkül, hogy bárki mást zavart volna. Nagyobbik gyermeken kapott egy ülésmagasítót is és kifesteni való papírt, ami amúgy a tányér alátét!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Budapestről mentünk le anyósom születésnapját ünnepelni, visszatérő vendégek vagyunk párrommal már voltunk itt. Nagyon hangulatos hely a belső kialakítás igazi "várkerti" hangulatot idéz. Többféle egytálételt rendeltünk, az ételek, íze minősége, mennyisége tökéletes volt, amit a pincérek szépen szervírozva szolgáltak fel. Az ár érték arány teljesen rendben volt.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Hétvégén újból ellátogattunk Tatára ebbe a kedves vendéglőbe. Szívélyes fogadtatásban részesültünk,nagyon jó helyen kaptunk asztalt. Az ételek fennségesek voltak, különleges csapolt sörük van,sőt még sörpárlat is,amit érdemes megkóstolni. A pincér nagyon ügyesen kifilézte a durbincsot,élmény volt nézni. Újból megyünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen járunk a Várkanyar Vendéglőbe. Nagyon szép, ízlésesen berendezett és tiszta az étterem. A személyzet felkészült, barátságos és kommunikatív, nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy a vendég jól érezze magát. Most borvacsorán vettünk részt, különleges és ízletes ételsort kaptunk és Sebestyén Csaba kiváló borait kóstoltuk.

boogi TOP étteremértékelő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Szombat kora délután, jó kis séta után toppantunk be a Várkanyar vendéglőbe. Mivel ebédidőn túl, vacsora időn innen voltunk, rögtön kaptunk helyet. Kivülről elég semmit mondó (először el is mentünk mellette), belül kellemes, de semmi extra. A kiszolgálás gyors, udvarias, az extra kéréseinket is szó nélkül teljesítették.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Párommal itt ünnepeltük az évfordulónkat. A kiszolgálás nagyszerű, figyelmességük határtalan. A környezet is nagyon hangulatos, a falon lévő kicsi vár ötletes, szívemhez közel álló megoldás. Az ételekkel nem voltunk teljesen megelégedve. Hal ételeik elfogytak, mast kellett kérnünk. A kacsa nagyon száraznak bizonyult, viszont a köret istenire sikerült.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpárhasználattal, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.31.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2020.06.15.
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247 - 8.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.01.01.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 12.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.17.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Smart Rooms Motel
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.02.19.
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2 nap/1 éjszaka 3.800 - 5.633,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.17. - 2020.10.17.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3-4 éjszaka 18.725,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, állatsimogatóval, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal, gyertyafényes esti fürdőzésekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 17.830,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.395 - 21.192,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2021.01.01.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300 - 10.050,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.19. - 2020.12.29.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Vital Hotel Nautis Tata
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)

Várkanyar Vendéglő TataX