Várkanyar Vendéglő Tata
2890 Tata, Váralja út 20.

Várkanyar Vendéglő Tata a térképen

GabiKriszti TOP étteremértékelő
GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Már utazás előtt kinéztük magunknak ezt az éttermet, mint lehetőség - a pozitív értékelések és tetszetős fényképek alapján. Tatai sétálgatásaink során végül rá esett a választásunk. Nagyon szép az étterem, mi a mediterrán hangulatú rusztikus fa bútorokkal berendezett kertben foglaltunk helyet. A kiszolgálás kedves, gyors, udvarias és színvonalas.

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szombat délután,kora este rekkenő hőség odakint,ennek ellenére mi a teraszra foglaltunk asztalt még hetekkel előtte ,sebaj. Én sok éve már jártam itt es gondoltam nézzük meg mi változott azóta. Nagyon jó helyen van a város központi helyén a várnál . Neve innen van ugye. . Belépve az étterem nagyon jó hűvös volt ,mégiscsak ott kellett volna ülni.

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már többször is jártunk ebben az étteremben,ott le is írtam a tapasztalataimat azok összességében pozitívak voltak. Sajnos most ilyet nem tudok írni. A leves amit rendeltünk Csorizós levesnek hívják amikor legutoljára ettük 7 decis nagy adag volt csipetkével tejföllel, és buggyantott tojással, házi kenyérrel jó minőségű alapanyagokból elkészítve finom volt.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal voltunk kirándulni Tatán és a Vár megtekintése után ide tértünk be egy ebédre. A kerthelyiség és a belső helyiségek nagyon tetszettek/kívülről úgy tudom hamarosan felújítják, ami ráfér a homlokzatra/ Hát nagy választék nincs az étlapon, de azért mindenki talált valamit. Az ételek nagyon szépen voltak tálalva és finomak is voltak.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
Vasárnap családdal, a feleségemmel és 2pici gyermekemmel elmentünk kirándulni. A Tatai Öregtavat jártuk körbe. Ebédidő végén tértünk be a helyre, ahol alig volt szabad asztal de kerítettek gyorsan egy olyat ahová a babakocsi is oda fért annélkül, hogy bárki mást zavart volna. Nagyobbik gyermeken kapott egy ülésmagasítót is és kifesteni való papírt, ami amúgy a tányér alátét!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Budapestről mentünk le anyósom születésnapját ünnepelni, visszatérő vendégek vagyunk párrommal már voltunk itt. Nagyon hangulatos hely a belső kialakítás igazi "várkerti" hangulatot idéz. Többféle egytálételt rendeltünk, az ételek, íze minősége, mennyisége tökéletes volt, amit a pincérek szépen szervírozva szolgáltak fel. Az ár érték arány teljesen rendben volt.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Hétvégén újból ellátogattunk Tatára ebbe a kedves vendéglőbe. Szívélyes fogadtatásban részesültünk,nagyon jó helyen kaptunk asztalt. Az ételek fennségesek voltak, különleges csapolt sörük van,sőt még sörpárlat is,amit érdemes megkóstolni. A pincér nagyon ügyesen kifilézte a durbincsot,élmény volt nézni. Újból megyünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen járunk a Várkanyar Vendéglőbe. Nagyon szép, ízlésesen berendezett és tiszta az étterem. A személyzet felkészült, barátságos és kommunikatív, nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy a vendég jól érezze magát. Most borvacsorán vettünk részt, különleges és ízletes ételsort kaptunk és Sebestyén Csaba kiváló borait kóstoltuk.

boogi TOP étteremértékelő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Szombat kora délután, jó kis séta után toppantunk be a Várkanyar vendéglőbe. Mivel ebédidőn túl, vacsora időn innen voltunk, rögtön kaptunk helyet. Kivülről elég semmit mondó (először el is mentünk mellette), belül kellemes, de semmi extra. A kiszolgálás gyors, udvarias, az extra kéréseinket is szó nélkül teljesítették.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Párommal itt ünnepeltük az évfordulónkat. A kiszolgálás nagyszerű, figyelmességük határtalan. A környezet is nagyon hangulatos, a falon lévő kicsi vár ötletes, szívemhez közel álló megoldás. Az ételekkel nem voltunk teljesen megelégedve. Hal ételeik elfogytak, mast kellett kérnünk. A kacsa nagyon száraznak bizonyult, viszont a köret istenire sikerült.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszázs kuponnal, kerékpárhasználattal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 4.425 - 5.373,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.01.01.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.17. - 2020.09.17.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.20.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.09.17.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2019.12.17.
Babaház
Bodajk
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.14. - 2019.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, wellness-részleg használattal, családi és gyermek animációval
2019.12.29. - 2020.01.01.
Szárcsa Hotel
3-7 éjszaka 22.929,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyümölcs bekészítéssel, egyszeri alkalommal habos kakaóval, gyerekjátszó használattal, szabadidős és sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.29.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.19. - 2019.12.29.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.29.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)

Várkanyar Vendéglő TataX