Várkanyar Vendéglő Tata
2890 Tata, Váralja út 20.

Várkanyar Vendéglő Tata a térképen

Szállások Tata városában
Wellness csomagok Tata városában

Várkanyar Vendéglő Tata vélemények

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 20.
Az étterem nagyon hangulatos, kedvesek és szolgálatkész volt a személyzet. Az ételek minősége tálalása első osztályú és finom ! Ellenben a főételekre elég sokat kellett várnunk, akik utánunk jöttek már a desszertnél tartottak mikor nekünk kihozták az ételeket .

GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 29.
Már utazás előtt kinéztük magunknak ezt az éttermet, mint lehetőség - a pozitív értékelések és tetszetős fényképek alapján. Tatai sétálgatásaink során végül rá esett a választásunk. Nagyon szép az étterem, mi a mediterrán hangulatú rusztikus fa bútorokkal berendezett kertben foglaltunk helyet. A kiszolgálás kedves, gyors, udvarias és színvonalas.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Szombat délután,kora este rekkenő hőség odakint,ennek ellenére mi a teraszra foglaltunk asztalt még hetekkel előtte ,sebaj. Én sok éve már jártam itt es gondoltam nézzük meg mi változott azóta. Nagyon jó helyen van a város központi helyén a várnál . Neve innen van ugye. . Belépve az étterem nagyon jó hűvös volt ,mégiscsak ott kellett volna ülni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14. - 4 látogató hasznosnak vélte
Már többször is jártunk ebben az étteremben,ott le is írtam a tapasztalataimat azok összességében pozitívak voltak. Sajnos most ilyet nem tudok írni. A leves amit rendeltünk Csorizós levesnek hívják amikor legutoljára ettük 7 decis nagy adag volt csipetkével tejföllel, és buggyantott tojással, házi kenyérrel jó minőségű alapanyagokból elkészítve finom volt.

2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal voltunk kirándulni Tatán és a Vár megtekintése után ide tértünk be egy ebédre. A kerthelyiség és a belső helyiségek nagyon tetszettek/kívülről úgy tudom hamarosan felújítják, ami ráfér a homlokzatra/ Hát nagy választék nincs az étlapon, de azért mindenki talált valamit. Az ételek nagyon szépen voltak tálalva és finomak is voltak.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 9.
Vasárnap családdal, a feleségemmel és 2pici gyermekemmel elmentünk kirándulni. A Tatai Öregtavat jártuk körbe. Ebédidő végén tértünk be a helyre, ahol alig volt szabad asztal de kerítettek gyorsan egy olyat ahová a babakocsi is oda fért annélkül, hogy bárki mást zavart volna. Nagyobbik gyermeken kapott egy ülésmagasítót is és kifesteni való papírt, ami amúgy a tányér alátét!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Budapestről mentünk le anyósom születésnapját ünnepelni, visszatérő vendégek vagyunk párrommal már voltunk itt. Nagyon hangulatos hely a belső kialakítás igazi "várkerti" hangulatot idéz. Többféle egytálételt rendeltünk, az ételek, íze minősége, mennyisége tökéletes volt, amit a pincérek szépen szervírozva szolgáltak fel. Az ár érték arány teljesen rendben volt.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Hétvégén újból ellátogattunk Tatára ebbe a kedves vendéglőbe. Szívélyes fogadtatásban részesültünk,nagyon jó helyen kaptunk asztalt. Az ételek fennségesek voltak, különleges csapolt sörük van,sőt még sörpárlat is,amit érdemes megkóstolni. A pincér nagyon ügyesen kifilézte a durbincsot,élmény volt nézni. Újból megyünk.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rendszeresen járunk a Várkanyar Vendéglőbe. Nagyon szép, ízlésesen berendezett és tiszta az étterem. A személyzet felkészült, barátságos és kommunikatív, nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy a vendég jól érezze magát. Most borvacsorán vettünk részt, különleges és ízletes ételsort kaptunk és Sebestyén Csaba kiváló borait kóstoltuk.

boogi TOP szállásértékelő
boogi TOP étteremértékelő
2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Szombat kora délután, jó kis séta után toppantunk be a Várkanyar vendéglőbe. Mivel ebédidőn túl, vacsora időn innen voltunk, rögtön kaptunk helyet. Kivülről elég semmit mondó (először el is mentünk mellette), belül kellemes, de semmi extra. A kiszolgálás gyors, udvarias, az extra kéréseinket is szó nélkül teljesítették.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.27. - 2022.02.27.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 22.250 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.12.23.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2021.12.20.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Babaház
Bodajk
Akár 1 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
2021.02.08. - 2022.01.31.
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 25.200,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitness terem használattal, játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2022.12.18.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.20.
Pe-Ki Apartman
2021.02.27. - 2021.12.19.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 19.425 - 27.747,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.23.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.27. - 2021.12.31.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Várkanyar Vendéglő TataX