Pikantó Étterem Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Pikantó Étterem Tata vélemények

Gyenge 2022. augusztus 9.családjával járt itt
Nem tudom hol tanult a szakács, de nem tud ízletesen főzni. Pl: a brassói aprópecsenye és a gulyásleves minden csak nem brassói és nem gulyásleves. A fokhagymát és a csipőspaprikát nem ismerik. A lazacfilé inkább iszapízű és íztelen. Hosszan sorolhatnám a kritikákat, de a pincér vállrándítását látva, fölösleges.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Sajnos nekem sok jó tapasztalatom van ezzel az étteremmel, a pincérek nagyon mogorvák és szinte könyörögni kell hogy az ember rendelni tudjon. Furcsa a vendégköre is.
Gyenge 2016. június 23.családjával járt itt
3 pizzát 2colát, 4 Juicét 4 szódavizet(nem ásvány)ettünk, ittunk és fizettünk több mint 8000 Eft. ezt én soknak találom, a hely színvonalához képest. Bár a pizzák finomak voltak, de nem túl bőségesek, mivel vékony tésztából készültek, kevés feltéttel.
2015. június 23.családjával járt itt
Nemrég a Pikantó teraszán jártam a családommal, nagyon elégedettek voltunk. A pizza nagyon finom volt most mindegyikünk azt kért, nem kellett sokat várni rá. A helyiség is rendben van, hangulatos vacsora volt a tóra való kilátással együtt. A pincérek egyből jöttek felvenni a rendelést, mindig elérhetőek voltak. Biztos, hogy jövünk még máskor is. Ajánlom!
Gyenge 2015. május 24.családjával járt itt
Először is tisztáznám a helyzetet: a Pikant étterem a város felőli, igen hangulatos, színvonalas, apróbb hibáktól eltekintve - pl. az ételek nem minden esetben néznek ki ugyanúgy, a mosdó felszerelése és tisztasága. . - olyan étterem, ahova szívesen visszatér az ember és másoknak is ajánlaná.
Gyenge 2015. május 14.családjával járt itt
Számunkra abszolút csalódás az étterem. Az adagok nem túl nagyok, de ez még elfogadható. Az azonban nem, hogy kb. fél óráig tudomást sem vesznek az emberről. Külön kínos volt, hogy épp a szüleim voltak nálunk látogatóban és velük szerettünk volna a tóparton valamit ebédelni.
Bulihelynek hétvégére megfelelő, de étteremnek nekünk nem vált be.
2015. március 4.a párjával járt itt
Ez egy kör alakú fából készült étterem. Sok hely van benne, főleg fiatalok kedvenc helye a rendszeres bulik, programok miatt. A pincérek fiatalok, kedvesek. A megrendelt étel átlagos időn belül – de nem hamar- meg is érkezik, közben élőzene szól. Java középkorúak lévén beszélgetni szerettünk volna, de a zene olyan hangos volt, hogy nem tudtunk.
Pikantó Étterem Tata - Külső kép
Szörnyű 2014. november 30.gyerekekkel járt itt
Vadlúdsokadalom napján jártunk ott kb. 12. 30 óra körül,ebédelni szerettünk volna;az étteremben 2 asztalnál ültek.
Kéredezték:Van foglalásunk?
Mondtuk:nincs.
Hát akkor NEM segíthetek. Válaszolta a pincér.
Szerintem nem tetszett,hogy hátizsák volt a vállamon,és látszott rajtunk,hogy turisták vagyunk. . . . . . Pedig a nyolc éves lányom is evett volna valami finomat. Ennyi.
2014. október 24.családjával járt itt
Jó hely csak nem adnak túl nagy adagot és így nehéz jól lakni . De ajánlom mindenkinek ha arra jár.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Átlagos 2014. szeptember 29.barátokkal járt itt
Az étterem gyönyörű környezetben található a tatai tó partján. Az étterem hangulata jó,a belső elrendezés is kellemes. A pincérek átlagosak,egy ilyen jellegű étteremtől kiszolgálás terén többet várnék. Az ételek többnyire finomak,bár nem mindig ugyanúgy készülnek el,ami számomra meglepő és néha csalódást kelt.
Pikantó Étterem Tata a térképen
2890 TataTópart sétány 13
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely
olasz, gluténmentes
diétás ételek