Klári és Tibor

Klári és Tibor adatlapja

Regisztráció2019.11.13
Utoljára itt2020.02.19

Kiváló 2019. november 20.a párjával járt itt
Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. A személyzet barátságos és segítőkész. Az ételek finomak és kiadósak voltak. Mivel éppen Márton napkor voltunk, a vacsora stílusosan liba félékből állt. A szoba bár tetőtéri volt, nagy és kényelmes, mindennel felszerelve! Köszönjük a vendéglátást! ha módunkban áll, máskor is felkeressük a hotelt!
Felhasználó fényképei:
Thermal Panzió Igal Igal -
Kiváló 2019. november 13.a párjával járt itt
A szállás, a szoba tökéletes volt, mindennel felszerelve,bár kicsit tartottunk a tetőtértől a méret miatt, de kellemesen csalódtunk. Tágas és tiszta volt minden! A személyzet rendkívül barátságos és segítőkész volt mindenben. Az ételek bőségesek és finomak voltak, a választék is bőséges volt!
Felhasználó fényképei:
Thermal Panzió Igal Igal -
2019. december 20.családjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a hotelben 4-esben. . A személyzet udvarias, az ételek kiválóak voltak, a szobában viszont repedt volt a mosdó és bedőlt a zuhanyajtó. A recepciós tájékozatlansága miatt már csak nehezen lehetett időpontot egyeztetni masszázsra. Egyébként tiszta és kényelmes volt minden, bár felújítás volt .