K.né Kata

K.né Kata adatlapja

Regisztráció2020.03.03
Utoljára itt2023.12.01

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Gyógyvizes medencék minden formában,kicsiknek,nagyoknak és együtt élvezhettük a jótékony víz erejét.
Hangulatos élmény elemek a testi lelki felfrissüléshez. Bőséges éttermi kínálat,finom
ételekkel,elérhető áron.
A gyógyulni vágyóknak kezelési lehetőség télen-nyáron.Nagyon jól éreztük magunkat!
Vissza vágyunk!
Felhasználó fényképei:
Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő - Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ Cserkeszőlő -
Kiváló 2020. március 3.a párjával járt itt
Figyelmes,kedves vezetőség és személyzet.
Finom,választékos és bőséges étel kínálat.
Szolgáltatások,terápiás részleg nagyon jó.
Pihenni és gyógyulni vágyóknak ajánlom.
További sikeres munkát kívánok a Hotel vezetőségének és
dolgozóinak.
Köszönettel K.Zoltánné
2022. március 5.a párjával járt itt
Udvarias személyzet, kedves kiszolgálás! Bőséges finom ételek ! Ami nem tetszett,többszöri telefonálás után sem kaptam idő pontot az orvoshoz,ezért első napon nem tudtam igénybe venni a kezeléseket ! Kissé jobb szervezéssel elkerülhető lett volna a váratlan csoport érkezése,akik miatt nem volt időpont csak délutánra.