KoltGabor

KoltGabor adatlapja

Regisztráció2018.03.18
Utoljára itt2019.04.23

Kiváló 2018. március 18., kollégákkal járt itt
Bár Budapesten élek,gyakran járok Budakeszi-Zsámbék irányába,általában ilyenkor jó kedvvel ugrok be egy ebédre kollégáimmal. Az ételek és a kiszolgálás színvonala kiváló,mióta felújjították a helyet,a tér is sokkal stílusosabb lett. Látszik rajta,ez belsőépítész munkája. Ha erre jártok,mindenképp kukkancsatok be,akár egy kávéra is.
2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyjából 2012-2013 óta járok rendszeresen az étterembe. Az elejétől fogva jó kapcsolatot ápolok a kiszolgálókkal,igen kedvesek,az árak jók. 890Ft-ért kapunk egy menüt levessel és főétellel+mint a héten megtudtam,nem akármilyen,hanem pölöskei szörppel. Az adagok nagyok,általában finomak,ritkán kicsit menzás beütésük van.
Felhasználó fényképei:
500 Szempár Étterem Budapest - 500 Szempár Étterem Budapest - 500 Szempár Étterem Budapest -
Kiváló 2019. április 23.családjával járt itt
Egy remek hely ! Gyakran járok ide barátokkal,családdal. Többször nyaraltunk Görögországban és a bistro több szempontból is emlékeztet bennünket a szép emlékekre. A kiszolgálás kedves,az étterem általában kifejezetten tiszta,bár régies. Előfordul hogy nagy sor van de az mindenképp jelzi hogy itt mindenki jót eszik !