Gyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest

Nyári csobbanás Balatonvilágoson
05.31-09.07.
Világos Hotel Balatonvilágos

Gyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 29.egyedül járt itt
Ez immár a 3. helyszíne az egyik legnépszerűbb tradicionális görög gírosz bárnak. Nem párhuzamosan, hanem egyik helyről a másikra költöztek át. A 6. kerületből ismerjük őket a legtöbben, ebből a kis sarki talponállóból indultak el. A hely ikonikus tulajdonosa egy vagány görög hölgy, Elefteria (perfekt beszél magyarul, nincs akcentusa), a mai napig ő szolgál ki a pultban.
Gyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - MosdóGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - MosdóGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - EgyébGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - EgyébGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - EgyébGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étlap/itallapGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étlap/itallapGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - EgyébGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - EgyébGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/italGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. április 23.családjával járt itt
Egy remek hely !
Gyakran járok ide barátokkal,családdal.
Többször nyaraltunk Görögországban és a bistro több szempontból is emlékeztet bennünket a szép emlékekre.
A kiszolgálás kedves,az étterem általában kifejezetten tiszta,bár régies.
Előfordul hogy nagy sor van de az mindenképp jelzi hogy itt mindenki jót eszik ! :)
Ha jó gyrost szeretnél mindenképp a Kerkyra ! :)
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2018. május 1.egyedül járt itt
A Kerkyra volt az egyik legjobb gyros-élményem a régi lokációban, így igencsak kíváncsi voltam, hogy mennyire tudnak megtelíteni élettel egy jóval nagyobb helységet a Hajós utcában. Nos, tudnak. Mivel a gyrost már ismertem rendeltem egy szénsavas ásványvizet, egy pohár rosét és egy vegetariánus tálat, amihez kértem olívaolajat is.
Gyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - EgyébGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Külső képGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - BelsőGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - EgyébGyros Kerkyra Görög Ételbár Budapest - Étel/ital
Átlagos 2018. január 11.a párjával járt itt
Korábban már írtam értékelést a Kerkyráról, de sajnos update-elnem kell. Nagy kedvencem volt a hely, a sok várakozási idő és a szűkös tér, lepukkant összhatás ellenére. Hétvégén ellátogattunk az új helyre, ahová átköltözött és sajnos csalódnunk kellett. A korábbi helyhez képest jóval igényesebb, tágasabb, de a "varázs" elveszett.
Kiváló 2018. január 6.egyedül járt itt
Végre! Ez volt az első gondolatom. Az Eötvös utcai helyük nemcsak borzasztó pici volt, de sokkal eldugottabb is. Pár napja költöztek át egy sokkal forgalmasabb és főleg tágasabb új helyszínre a Hajós utcába, a Bajcsyhoz vannak közelebb, mint az Operához. Még nem minden működik tökéletesen, de ez a lelkes vendégeket egyáltalán nem zavarja.
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Többször jártam már ezen az eldugott kis helyen. Gyros tálat szoktam enni, amiből van normál és zóna is. Nagyon finom, a normál adag igazán nagy, laktató. Az ízvilág nagyon magával ragadó, viszont az arányok (hús-szószok-krumpli-pita) számomra nem a legideálisabbak, de ez végülis ízlés kérdése. .
Kiváló 2016. június 7.a párjával járt itt
Ha nem olvasunk itt a honlapon az ételbárról, talán soha nem jutunk el ide, pedig kár lett volna kihagyni ezt a kissé eldugott helyen levő éttermet. Igazi görög ételek, a gyros és a suvlaki tál is kiváló. Szerencsénk volt, mert némi sorállás után is kaptunk ülőhelyet,holtidőben is sokan voltak.
Kiváló 2016. május 16.egyedül járt itt
Hatalmas a rajongótáboruk, ami abszolút nem véletlen, szerintem (is) a város legjobb gyrosát készítik, ráadásul évek óta tartják ezt a kiváló színvonalat. Érdemes arra felkészülni, hogy bármikor is érkezel, mindig sorba kell állni, és arra is csekély az esély, hogy egyből kapsz ülőhelyet, de ha szerencséd van, az előtted állók elvitelre vásárolnak, s akkor le tudsz ülni az ablak melletti szűkös könyöklőkhöz a meglehetősen kényelmetlen bárszékekre.
Kiváló 2015. április 21.barátokkal járt itt
Barátságos, figyelmes kiszolgálás. Élvezik amit csinálnak és szeretik a vendégeket, amit érzeni az ételeken, a helyen. :-) alig várom hogy visszatérjünk! ! Egy valamit bánok, hogy picike a hely. Igazi görög ízek! A gyros változatos, nem az egyszerű aluljárói gyrosos feeling! A sütemények is isteniek, próbáltuk. Mindenkinek csak ajánlani tudom, próbáljátok ki! :-)
Kiváló 2014. december 11.a párjával járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom, figyelmes kiszolgálás, finom ételek. Biztos vissza fogunk még térmi.