500 Szempár Étterem Budapest

Hotel Lövér Sopron
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

500 Szempár Étterem Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. május 24.egyedül járt itt
Már tegnap néztem a kollégával, hogy hamarost ide is be kellene menni, hátha egy-egy ebédre jó. Nos ételfutár ma nem jött, mert nem rendeltem, így kisétáltam egy sarkot, hogy kipróbáljam. Azonnal megbízást is kaptam kollégától, aki a neten kisilabizálta, hogy az egyik menü neki pont meg is felelne. Érdekes, mert a hely nem tűnik önkiszolgálónak.
2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyjából 2012-2013 óta járok rendszeresen az étterembe. Az elejétől fogva jó kapcsolatot ápolok a kiszolgálókkal,igen kedvesek,az árak jók. 890Ft-ért kapunk egy menüt levessel és főétellel+mint a héten megtudtam,nem akármilyen,hanem pölöskei szörppel. Az adagok nagyok,általában finomak,ritkán kicsit menzás beütésük van.
Kiváló 2017. szeptember 20., kollégákkal járt itt
2009 óta napi rendszerességgel járok ide. Volt ugyan nemrég egy hosszabban elnyúló felújítás,de a környéken dolgozók illetve lakók már nagyon várták,hogy újra megnyíljon. Naponta 10-12 féle ételből lehet választani igazán barátságos szinten. A menü 890 Ft ,ami valljuk be ezen a környéken szimpatikus árfekvés.
Átlagos 2017. június 15., kollégákkal járt itt
Úgy értesültem a furcsa névre hallgató 500 Szempár létezéséről, hogy a munkahelyi liftben minden héten ki van ragasztva a hirdetőtáblára az ebédmenüjük. Ami 890 Ft-ba kerül (2 fogás), és ez elég vonzó ár ahhoz, hogy kipróbáljuk. És persze a közelség sem elhanyagolható szempont. A Bakáts téri cím megtévesztő, a bejárat a Knézich utca felől található.
500 Szempár Étterem Budapest - Egyéb500 Szempár Étterem Budapest - Egyéb500 Szempár Étterem Budapest - Egyéb500 Szempár Étterem Budapest - Egyéb500 Szempár Étterem Budapest - Belső500 Szempár Étterem Budapest - Mosdó500 Szempár Étterem Budapest - Mosdó500 Szempár Étterem Budapest - Belső500 Szempár Étterem Budapest - Étel/ital500 Szempár Étterem Budapest - Étel/ital500 Szempár Étterem Budapest - Étel/ital500 Szempár Étterem Budapest - Belső500 Szempár Étterem Budapest - Belső500 Szempár Étterem Budapest - Belső500 Szempár Étterem Budapest - Belső500 Szempár Étterem Budapest - Belső500 Szempár Étterem Budapest - Külső kép