Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest
1133 Budapest, Bessenyei u. 4-6.

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Vakvarjú Étterem - Újlipót Budapest vélemények

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. február 12.
Vasárnap ebédidőben voltunk két kisgyerekkel. Sajnos az ígéret ellenére nem kaptunk a gyereksarokhoz közeli asztalt, de ez volt az egyetlen negatívum. Teltházas volt az étterem, de ennek ellenére nem éreztük zsúfoltnak. Kellemes meglepetés volt, hogy a nagy tömeg ellenére gyors és figyelmes volt a kiszolgálás. Az ételek elsőrangúak, mindenki elégedett volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Eddig, csak a pesti vakvarjút látogattam, de most eljött a pillanat, hogy kipróbáljuk az újlipótit is. Nem ért csalódás. Figyelmes, gyors kiszolgálás a karácsonyi céges vacsik fő hetén, teltház mellett sem szenvedtünk hiányt semmiben. A lazac tökéletesen készült, roppanós bőr omlós szaftos hús, ami a citrusos bulgur salátával tökéletesen harmonizált.

boogi TOP étteremértékelő
2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Barátaink vannak oda a Vakvarjúért, többször jártunk a budaiban. Bevallom, cseppet sem örültem, amikor végre Pesten találkozunk, megint a Vakvarjút ajánlották. De kellemesen csalódtam. Ugyan a hely felkapott, nagy forgalmú, hétvégén állandóan tele van, de mégis gyors a kiszolgálás, lehet beszélgetni, nem érezzük szűkösen magunkat.

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Az, hogy többnyire fullon van az étterem már mutatja, hogy kiváló színvonalú helyről van szó. A libamell olyan omlós, hogy szétolvad a szájban. Mint megtudtuk speciális konyhagépek, technikák, a séf tudása és egy jó csapat biztosítja ezt a színvonalat. Jó időben a kertben is lehet fogyasztani, este zongorista ad kellemest aláfestést.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2019. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy divat manapság, hogy Márton nap környékén nagyon sok étterem libanapokat tart, nem volt ez másképp az újlipóti Varjúban sem. László Chef (a honlapon írják így, ezek szerint vagy a chef szó vált nagybetűvel írandó szóvá, vagy a helyi főszakács egy László vezetéknevű ember, akinek Géza helyett Chef a keresztneve. . .
Cegléd
Gyöngyös

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét hasonló körülmények között látogattunk el a RAM Művelődési Központ épületében és kertjében lévő Vakvarjú Étterembe, amely töretlen népszerűségnek örvend. A célpont a ceruzás játszótér volt, és a könyvtár lett volna, de mint kiderült, az szombaton zárva tart sajnos. Előzetes telefonos érdeklődésre megtudtuk, hogy 15.

2018. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
A partnerem ajánlatára, üzleti ebédre ugrottunk be. Jó nagy pörgésre érkeztünk, ennek ellenére nem kellett sokat várni az ételekre. Snitzelt rendeltem burgonyasalátával. Imádom a burgonyasalátát, képes vagyok érte Bécsig elmenni. A snitzelt úgyszintén. A kettő együtt meg maga a mennyország! Nagyon jól nézett ki az óriási szelet, a krumplisalátán.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Hármasban - egy másfél évessel - vacsoráztunk. A kiszolgálás gyors és kedves volt, segítőkészek voltak a felszogálók, az ételek pedig nagyon finomak. Külön jó, hogy van játszósarok, sok játékkal, ill az udvaron játszótér. A kerthelyiség hangulatos, ill. az étterem belső is nagyon szép. Az étlap kicsit újulhatna, mivel már többször jártunk, így szívesen látnánk új ételeket is az étlapon az állandó kínálatban.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
Egy kánikulai augusztusi napon, késő délutáni, baráti találkozóval egybe kötött ebéden voltam a Vakvarjúban. Ez időtájt viszonylag kevesen voltak. Két asztalt toltak össze nekünk, de az egyikre elfelejtettek evőeszközt tenni, ez még akkor sem sikerült, amikor az egyik társunknak a levest kihozták.

duchemin TOP étteremértékelő
2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy előadás előtti másfél órát töltöttünk el a helyen, mert ha már van némi időnk, akkor kipróbáljuk ha már jó a híre. hatan voltunk, öt hölgy, jómagammal. A hely kialakítása elég kellemes, ha nem vesszük azt a hangzavart ami egy bajor kocsmának is becsületére válna, a kerek asztalnál szinte csak kiabálva értettük egymást.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.21. - 2020.12.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 49.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.
Jagelló Business Hotel
2020.04.01. - 2020.06.30.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.23.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.09.16.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 25.262 - 64.125,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.778 - 18.103,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 14.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.23. - 2020.12.17.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.05.03.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 27.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Napi ár 4 vagy több főre