3,7

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Berta Malom Fogadó & Sportcentrum Tata vélemények

Szörnyű 2018. október 13., csoporttal járt itt
Egy szóval borzasztó! A nevezett étteremben ebédeltünk ma jó páran. . . ,egy kirándulás után, eléggé éhesen. Részletesen az alábbi kínálat volt:
1. menüben a fokhagyma leves ami jó volt, a második fogás hagymás krumpliból csak a hagyma és a só hiányzott, vízben tocsogós hideg krumpli volt rántott csirkecomb filével, ez a rántott valami egy kis vékony húsból, bőrből és vastag kemény agyonsütött panírból állt.
2016. szeptember 19. járt itt
Szívesen betérünk ide egy ebédre/vacsorára. Kisgyerekkel nyugodtan tudunk étkezni. Kedves, figyelmes kiszolgálás van. Az ételek is finomak, persze itt is van hogy mellényúl az ember. Malomtálat szoktunk gyakran fogyasztani, minden ízlést kielégít. Talán ami egyszer sem nyerte el a tetszésemet azok a desszertek voltak (2x próbáltam, azóta inkább iszok egy kávét).
2016. április 18.barátokkal járt itt
Anno családdal voltunk az étteremben, szülinapot ünnepeltünk. Akkoriban nagyon hangulatos volt a hely, bőséges választékkal, finom ételekkel. Akkor semmire nem lehetett panaszunk. Viszont tavaly úgy alakult, hogy messziről jött barátainkat meglepjük egy ebéddel, így gondoltuk újra visszamegyünk az étterembe. Kicsit csalódtam. .
Átlagos 2015. augusztus 22., csoporttal járt itt
Egy kb. 40 fős csoporttal érkeztünk ide. Ezért egy az étterem előterében egy sátorban kaptunk helyett. Ez még önmagában nem volt baj, de a személyzet nem ekkora tömeg kiszolgálására volt alkalmas. Igaz, mindent megtettek. Az ételek? Kielégítő mennyiség, és jól elkészítve.
Berta Malom Fogadó & Sportcentrum Tata - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 20. járt itt
Finom etelek,kellemes hangulat,baratsagos szemelyzet,hangulatos terasz :)
Az ételek nem csak finomak hanem laktatoak is.
Berta Malom Fogadó & Sportcentrum Tata - Étel/ital