Kovácsék Debrecenből

Kovácsék Debrecenből adatlapja

Regisztráció2016.07.20
Utoljára itt2023.08.20

Szörnyű 2016. július 20.családjával járt itt
Kisgyermekes családként a mai napon betérve rendkívül megdöbbenve még ilyet nem tapasztaltunk. . . . A tisztaság nulla még az asztalt is én töröltem le. . . az egyik asztalnál épp akkor szórta szét a leszedett terítéket egy pincér. . . láthatóan másik is mindhiába várnak még csak étlapra is. . . A 2 szomszédos asztalnál kutyák.
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A mi kedvenc városunk Sopron :) Bármikor – bármilyen mennyiségben. . . . . egyszóval megunhatatlan :) Alig vártuk,hogy Törpillánk nőjjön annyit ( 5 éves) ,hogy átutazva az ország túloldalára, neki is megmutathassuk ezt a csodálatos várost. Kicsit hosszabb időt ( 11 nap 10 éjszakát ) töltöttünk a Hotel Sopronban, és egy fantasztikus szállodát választottunk ezúttal : a Hotel Sopron-t.
Felhasználó fényképei:
Sopron Hotel Sopron - Sopron Hotel Sopron - Sopron Hotel Sopron - Sopron Hotel Sopron - Sopron Hotel Sopron - Sopron Hotel Sopron -
Kiváló 2022. január 16.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotelben. Minden igényt kielégítő ( sokat szépült, újult, évről-évre egyre több szolgálatással várja a vendégeket ) nagyon tiszta, a szálloda minden személyzetéről elmondható a maximális kedvesség ( lsd. vezetőségtől kezdve a takarító személyzetig bezárólag).
Felhasználó fényképei: