5700 Gyula, Kossuth Lajos u. 1/b

Bols Cafe Gyula a térképen

Bols Cafe Gyula értékelése:

18. helyezett a 39 gyulai étterem közül
224. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

kávézó - kávéház, koktél bár, pizzéria, salátabár
magyar, angol, német, román

Bagatel TOP szállásértékelő
Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
2019. február 22. -én az esti órákban érkeztünk Gyulára. Nagyon éhesek voltunk ezért a lehető legközelebbi étterembe mentünk be, ami a legelső volt a szállásunkhoz. Igaz csak pár lépés választotta el egy másik étteremtől,de mi mégis a Bols Pizzériát választottuk. Már amint beléptünk az ajtón sarkon kellett volna fordulnunk. De mégse.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma jártunk itt először. Menüt du. 14:40-ig szolgálnak fel. Mi jóval háromnegyed három után érkeztünk, s ennek ellenére - teljes megelégedésünkre- teljesen friss ételt szolgáltak fel. (S mindez vasárnap) A felszolgáló hölgy szinte leste gondolatunkat, ami nagyon jól esett. Nagyon sok helyen jártunk már és étkeztünk, de ilyen kellemes kiszolgálást, figyelmességet az utóbbi időbe nem igazán tapasztaltunk.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
A szállásunk itt biztosította a vacsorát,hát ide jöttünk. Elsőre igen puritánnak tűnik a hely,sok dekoráció nem köti le a vendég figyelmét. A pincérek udvariasak,figyelmesek,kedvesek voltak,nem volt semmi gond. Ami pedig az ételeket illeti. . . . bizony finomak voltak,és jó nagy adagok. A család apraja-nagyja a legnagyobb megelégedéssel fogyasztotta el a vacsorát.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
A fogadtatás kritikán aluli a pultos hölgyek még köszönni sem méltatnak ez már indokolta volna, hogy sarkon forduljunk, de jött egy férfi, aki próbált szívélyesen üdvözölni kérte nyugodtan foglaljunk helyet, megtörtént. Üldögéltünk 15-20 percet, úgy hogy senki még csak ránk se nézett, így hát volt időnk felmérni azt a mérhetetlen igénytelenséget, ami ott van.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Tavalyi nyaralásunkkor csalódtunk az étteremben, de most újabb esélyt adtunk nekik, valljuk be, csalogatóan olcsó áraik alapján. A kánikula tombolása közepette nem túl kecsegtető volt a tűzforró, túl fűszeres sárgaborsó krémleves, hasonlóan forró volt a második is (de mivel frissen sült volt, ez érthető), viszont a hús mellé pakolt savanyúság (nem díszítés!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ebéd,vacsora meglepően ízletes volt. Ebédnél menüből választottunk,amit igyekeztek minél hamarabb felszolgálni. Este a cigánypecsenye mennyei volt! Ételadagok is bőségesek,s szerintem nagyon elfogadható áron vannak.Megkóstoltuk a meggysörüket,nagyon finom volt,s jólesett a kánikulában.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25.
A pincér szemtelenül válaszolt mert szomjasak voltunk és vizet mertünk kérni az ebédhez, az ételek botrányosan rosszak a mosdó büdös, a pult mellett több száz mosatlan pohár volt összegyűjtve! Garantált a fertőzésveszély!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kiválasztása az árak és a kínálat szerint történt, de nagyon keserű szájízzel távoztunk. Semmit nem tettek azért, hogy valami szúnyogriasztót, füstölőt kirakjanak a vendégek kedvéért (Amit más gyulai étteremben bizony tapasztaltunk! ). Alig tudtuk legyűrni az ételt (ami ezek szerint nem is volt nagyon finom) a szúnyogok rajzása miatt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül vonzó a számos gyulai szökőkút egyikétől 50 m-re lévő terasz, ahol pillanatok alatt hozzájuthattunk a menüebédhez - szombaton! (Ezt vasárnap is tudják egyébként produkálni. ) Az étel kifogástalan és bőséges volt, moderált áron, váratlan kérésekre is jól reagáltak. Több kisgyermekes család is evett itt, etetőszéket biztosítanak.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.245,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, szilveszteri bekészítéssel, masszázságy használattal, fürdőbelépővel, kerékpár és sportudvar használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.30. - 2022.01.01.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.23.
Szamócás Apartman
2021.08.01. - 2022.05.14.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.23. - 2022.06.17.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal
2021.05.21. - 2021.05.24.
Neon 2 Panzió
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.12.10.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 3.143,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.06.13. - 2021.08.22.
Hotel Szeghalom
Szeghalom
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.14. - 2021.12.23.
Toscana Apartman
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, privát wellness használattal, masszázskedvezménnyel
2021.05.24. - 2021.12.20.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
4 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 4 éj)

Bols Cafe GyulaX