5700 Gyula, Kossuth Lajos u. 1/b

Bols Kávézó & Pizzéria Gyula a térképen

Bols Kávézó & Pizzéria Gyula értékelése:

19. helyezett a 42 gyulai étterem közül
253. helyezett Dél Alföldön - 936 étterem közül

kávézó - kávéház, koktél bár, pizzéria, salátabár
magyar, angol, német, román
hitelkártya elfogadás, SZÉP Kártya elfogadóhely
meggysör, Borsodi

Bols Kávézó & Pizzéria Gyula képei

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Bols Kávézó & Pizzéria Gyula vélemények

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. október 30.
Az idei nyaralásunk teljesen másképpen alakult, mint az elmúlt években. Mindig fontos, hogy közösen is nyaraljunk s mivel feleségem édesanyja március óta hivatalosan is a „védett korban” van, a karantén után óvatosan nyitottunk. Nem tekintettünk a határon túlra, tengerpart, repülős-, hajós utazás szóba sem kerülhetett.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
2019. február 22. -én az esti órákban érkeztünk Gyulára. Nagyon éhesek voltunk ezért a lehető legközelebbi étterembe mentünk be, ami a legelső volt a szállásunkhoz. Igaz csak pár lépés választotta el egy másik étteremtől,de mi mégis a Bols Pizzériát választottuk. Már amint beléptünk az ajtón sarkon kellett volna fordulnunk. De mégse.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma jártunk itt először. Menüt du. 14:40-ig szolgálnak fel. Mi jóval háromnegyed három után érkeztünk, s ennek ellenére - teljes megelégedésünkre- teljesen friss ételt szolgáltak fel. (S mindez vasárnap) A felszolgáló hölgy szinte leste gondolatunkat, ami nagyon jól esett. Nagyon sok helyen jártunk már és étkeztünk, de ilyen kellemes kiszolgálást, figyelmességet az utóbbi időbe nem igazán tapasztaltunk.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 26.
A szállásunk itt biztosította a vacsorát,hát ide jöttünk. Elsőre igen puritánnak tűnik a hely,sok dekoráció nem köti le a vendég figyelmét. A pincérek udvariasak,figyelmesek,kedvesek voltak,nem volt semmi gond. Ami pedig az ételeket illeti. . . . bizony finomak voltak,és jó nagy adagok. A család apraja-nagyja a legnagyobb megelégedéssel fogyasztotta el a vacsorát.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 2.
A fogadtatás kritikán aluli a pultos hölgyek még köszönni sem méltatnak ez már indokolta volna, hogy sarkon forduljunk, de jött egy férfi, aki próbált szívélyesen üdvözölni kérte nyugodtan foglaljunk helyet, megtörtént. Üldögéltünk 15-20 percet, úgy hogy senki még csak ránk se nézett, így hát volt időnk felmérni azt a mérhetetlen igénytelenséget, ami ott van.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Tavalyi nyaralásunkkor csalódtunk az étteremben, de most újabb esélyt adtunk nekik, valljuk be, csalogatóan olcsó áraik alapján. A kánikula tombolása közepette nem túl kecsegtető volt a tűzforró, túl fűszeres sárgaborsó krémleves, hasonlóan forró volt a második is (de mivel frissen sült volt, ez érthető), viszont a hús mellé pakolt savanyúság (nem díszítés!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ebéd,vacsora meglepően ízletes volt. Ebédnél menüből választottunk,amit igyekeztek minél hamarabb felszolgálni. Este a cigánypecsenye mennyei volt! Ételadagok is bőségesek,s szerintem nagyon elfogadható áron vannak.Megkóstoltuk a meggysörüket,nagyon finom volt,s jólesett a kánikulában.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25.
A pincér szemtelenül válaszolt mert szomjasak voltunk és vizet mertünk kérni az ebédhez, az ételek botrányosan rosszak a mosdó büdös, a pult mellett több száz mosatlan pohár volt összegyűjtve! Garantált a fertőzésveszély!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem kiválasztása az árak és a kínálat szerint történt, de nagyon keserű szájízzel távoztunk. Semmit nem tettek azért, hogy valami szúnyogriasztót, füstölőt kirakjanak a vendégek kedvéért (Amit más gyulai étteremben bizony tapasztaltunk! ). Alig tudtuk legyűrni az ételt (ami ezek szerint nem is volt nagyon finom) a szúnyogok rajzása miatt.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 7. - 3 látogató hasznosnak vélte
Rendkívül vonzó a számos gyulai szökőkút egyikétől 50 m-re lévő terasz, ahol pillanatok alatt hozzájuthattunk a menüebédhez - szombaton! (Ezt vasárnap is tudják egyébként produkálni. ) Az étel kifogástalan és bőséges volt, moderált áron, váratlan kérésekre is jól reagáltak. Több kisgyermekes család is evett itt, etetőszéket biztosítanak.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Aqua Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.06.15.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.08.29. - 2021.12.23.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2021.01.03.
Harmónia Villa
3 nap/2 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, privát jacuzzi és szauna használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.24.
Leila Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.29. - 2021.01.03.
Erika Mini Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.11.29.
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Happy Moments Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, Visit Gyula Card turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.02. - 2021.04.01.
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 36.900,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.10.28. - 2020.12.17.
D-Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula Card kedvezménnyel, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.02. - 2021.06.13.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)

Bols Kávézó & Pizzéria GyulaX