Kovács Józsefné

Kovács Józsefné adatlapja

Regisztráció2018.09.12
Utoljára itt2018.11.17

Kiváló 2013. január 7.a párjával járt itt
Nyugdíjas vagyok. Kétszer egyedül voltam ebben az üdülőben. Harmadszorra a barátnőmmel utaztam, mert nyugodt szívvel mertem ajánlani részére is. Nem csalódtunk! A Hotel Nagyerdőben, most is mint mindig, a maximális figyelmet, segítőkészséget, udvariasságot, kitűnő ellátást és tisztaságot tapasztaltam, most is mint mindig.
Kiváló 2013. szeptember 20.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a CE Plaza Hotelben, amely színvonalas és jól felszerelt. Udvarias volt a személyzet és tiszta kényelmes a szobánk. Az ételek választéka bőséges és nagyon ízletes volt. Külön dicséret a szakácsnak! A wellness részleg is nagyon szép. A víz 2-3 fokkal melegebb lehetne.
Kiváló 2014. június 9.a párjával járt itt
Barátnőmmel, nagyon kellemes hétköznapokat töltöttem el az Önök szállodájában. Udvarias, segítőkész volt a személyzet, a wellness részlegen is. Tiszta, kellemes és kényelmes volt a szobánk. Kitűnő, magyaros, jól fűszerezett és bőséges volt az étel választék. (A szakácsnak személyesen is megköszöntem!