SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

2. helyezett a 220 siófoki szállás közül
10. helyezett Balatonon - 1102 szállás közül

Akciós csomagok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kellemes, nyugalmas, a Balaton part rövid sétával elérhető. Az étterem személyzete figyelmes, kedves, az ételek változatosak. A Wellness kicsi, főként kisgyermekeseknek ideális.A szoba kicsike, bár erkélyes.A wellness kiszolgáló helyiségei felújításra szorulnak.
A négycsillagos minősítés kicsit magas.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
A hotel központi helyen fekszik és kívül. belül szépnek mondható. A személyzet jó, problémánk nem volt vele. A szobánk nagyon kicsi volt, négycsillagostól nagyobbat várnék el. A wellness részleg nem nagy, de ha nincs tele a hotel akkor elegendő. Az étterem személyzete kedves. Az ételek kétnaponta ugyanazok voltak, de a minőségükkel és mennyiségükkel meg voltunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 17.
Kényelmes. Ízletes, finom ételek. Kellemes környezetben pihenhetünk. Köszönjük csak ajánlani tudom másoknak

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
2 személyre szólt a worcher, amit vettem. Sajnos a párom nem tudott eljönni, így a kutya "helyettesítette " a páromat. Persze 2. adag ételt se reggelire, se vacsorára nem kaptam/ azaz KI BÍR 2 SZEMÉLY helyett enni? ? ? /A kutya SUTYIBAN kapott némi ételt / Gondolták ez ELÉG a 2. személy helyetti "etetésre" no és persze még kutyus árat is fizettem.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A személyzet kedves, a szoba és a környezet tisztasága megfelelő. Az étel bőséges, de a választék lehetne nagyobb. Összességében a szolgáltatás minősége megfelelő.
Válasz az értékelésre - 2019. március 18.
Nagyon szépen köszönjük!
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Sajnos a hotel mellett építkeztek, ezt sok más szálloda kiírja a honlapján (gyakorlatilag reggeltől késő estig betonkeverők és teherautók hangja) Illetve amit én nem tettem szóvá hiszen nagyon hideg volt az idő úgysem használtuk volna, az az, hogy nem erkélyes szobát kaptunk pedig azt foglaltam! Személyzet kedves segítőkész, az ételek jók lennének, ha a melegen tartásukra odafigyelnének.

h.braun TOP szállásértékelő
h.braun TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Decemberben voltunk 3 napot 3 szoba foglalásával a Hotelben. Már rend-
szeresen visszatérő vendégek vagyunk, mivel 2 év alatt már harmadszor
vagyunk itt. Nem változott semmi, minden szinte tökéletes. A szoba me-
leg és kényelmes, a wellness részlegnél minden működött és hozzáférhető
volt, a félpanziós ellátás kifogástalan, mindenből bőségesen volt után-
pótlás.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 25.
Barátokkal jártunk itt, 2 szobát foglaltunk. Érkezéskor a recepciós hölgy vendégszeretete épp kimenőn volt, így némi rossz szájízzel foglaltuk el szobáinkat. Ezt később kompenzálta a személyzet többi tagja. A szoba nem túl nagy, gyerekkel kicsi, de 2 személynek ideális. Szobák tisztasága, felszereltsége rendben volt, minden nap takarítottak.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 22.
Barátnőmmel és kislányával töltöttünk itt 2 éjszakát. Vonattal érkeztünk, és néhány perc alatt már a szállodában is voltunk, ahol remekül éreztük magunkat. Az étterem személyzete maximálisan kedves rugalmas és szolgálatkész. A szálloda nagyon hangulatos, szépen feldíszített. A belváros és a Balaton part is gyalog rövid idő alatt megközelíthető.

Kyra TOP szállásértékelő
Kyra TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Jól megközelíthető helyen van. /Télen nem merünk messze menni. / Kényelmes volt a szoba, elegendő választékban finom ételek. Kedves a személyzet. A wellnesst nem tudtuk használni (hétvégén) a sok vendég, főleg gyerek miatt, de máskor nem tudunk menni. A szauna kellemes volt. Ha még lenne egy úszásra alkalmas medence, akkor lenne igazán kiváló, de így is jót pihentünk.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 40.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
5 nap/4 éjszaka 19.380 - 33.060,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.03. - 2019.08.20.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.875 - 33.363,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.26-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 16.831 - 17.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.31. - 2019.07.07.
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.26-ig
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 9.395,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs- és koktél kuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/ 2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdő- és állatpark belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.01-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.860 - 40.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Vissza nem térítendő ár (min. 5 éj)
Balaton love (min. 3 éj)
Augusztus 20.