SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

3. helyezett a 222 siófoki szállás közül
13. helyezett Balatonon - 1114 szállás közül

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

Xandi TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Már a tavalyi nyaraláskor kinéztük ezt a helyet. Első sorban, mert nagyon tetszett az utcai homlokzat megoldása, másod sorban, mert közel van a strandhoz (ez gyerekekkel és sok cuccal nem utolsó szempont. . . ). Nagyon jól éreztük magunkat, itt minden van, amit az ember csak kívánhat egy családos pihenéshez: játszószoba, medence, halastó, terasz, jó ételek és italok, bőséges svédasztalos választék, tisztaság és EXTRA KEDVES SZEMÉLYZET!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Balatonföldvár után egy héttel, vagyis éppen a névnapom táján végre áttelepültem ide, a Sungarden Wellness Hotelbe. Vacsorázni ugyan nem, de ebédelni nagy kedvem volt náluk. Nagyon kedves tőlük, hogy fedett medence is van náluk, mert augusztusban már gyakran voltak borús napok, így be kellett menekülnünk oda, főleg 8-án. De így is nagyon élveztük mindhárman.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Nem először voltunk,de mindig szívesen vissza térünk,szuper volt minden,a szoba ,a választékos ételek,a személyzet kedvessége ,a gyerekek is jól érezték magukat ,ha Siófokra megyünk akkor SunGarden !!!

Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vacsoránál kitűnő volt a választék, nagyon ízletes ételekkel.
A szobában jól működött a légkondi, a tisztaság is rendben volt.
A személyzet kedves és segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2019. július 22.
Kedves Kinga!

Köszönjük szépen, hogy véleményét és tapasztalatait megosztotta velünk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket!
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
A hely szuper...a szálloda szép...a személyzet kedves.
Jó lenne ha lenne külön gyerekmedence (de gondolom ez már nem kivitelezhető).Jól éreztük magunkat.Köszönjük!!!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Köszönjük az értékelést! A konyhafelújítás utáni terv a szobák felújítása és a wellness részleg bővítése, így nagy eséllyel lesz gyermekmedence is!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Megfelelő szállás családoknak, kisgyermekeseknek. Kiváló wellness részleg. Bőséges reggeli és vacsora. Finom levesebéd választható főétellel.
A kikötő 5 perc sétára van.
3 napot töltöttünk itt, és ha Siófokra kirándulunk, ez után biztosan csak ide jövünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kellemes, nyugalmas, a Balaton part rövid sétával elérhető. Az étterem személyzete figyelmes, kedves, az ételek változatosak. A Wellness kicsi, főként kisgyermekeseknek ideális.A szoba kicsike, bár erkélyes.A wellness kiszolgáló helyiségei felújításra szorulnak.
A négycsillagos minősítés kicsit magas.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
A hotel központi helyen fekszik és kívül. belül szépnek mondható. A személyzet jó, problémánk nem volt vele. A szobánk nagyon kicsi volt, négycsillagostól nagyobbat várnék el. A wellness részleg nem nagy, de ha nincs tele a hotel akkor elegendő. Az étterem személyzete kedves. Az ételek kétnaponta ugyanazok voltak, de a minőségükkel és mennyiségükkel meg voltunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 17.
Kényelmes. Ízletes, finom ételek. Kellemes környezetben pihenhetünk. Köszönjük csak ajánlani tudom másoknak

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
2 személyre szólt a worcher, amit vettem. Sajnos a párom nem tudott eljönni, így a kutya "helyettesítette " a páromat. Persze 2. adag ételt se reggelire, se vacsorára nem kaptam/ azaz KI BÍR 2 SZEMÉLY helyett enni? ? ? /A kutya SUTYIBAN kapott némi ételt / Gondolták ez ELÉG a 2. személy helyetti "etetésre" no és persze még kutyus árat is fizettem.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 28.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 18.067,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 16.150,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 11.998 - 12.855,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskedvezménnyel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.14-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.20-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.20-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.01. - 2020.10.20.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.120 - 31.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.29-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Hotel Laroba Alsóörs
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Wellness Napok a Balatonnál (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)