SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

2. helyezett a 217 siófoki szállás közül
11. helyezett Balatonon - 1084 szállás közül

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
Csodás napokat töltöttünk itt. A környezet mesés,tiszta rendezett udvar,tiszta szobák,wellness részleg, étterem. Barátságos személyzet,mindenki mosolygós,segítőkész recepciósok. Az ételek ízvilága nagyon jó,különleges volt. Bármi kérésünk,kérdésünk volt,mindig készségesen segített a szálloda minden alkalmazotta.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
Szerdán érkeztünk a szállodába nagyszülő társunkkal és 3 kis unokával . Nagyon elégedettek voltunk már a megérkezéskor a tájékoztatással. Az unokák nagyon élvezték velünk együtt a wellness részt. Ami hiányzott számunkra az 1 év es kis unokának egy gyermek fürdő medence. De ezt pótolta a kedvesség, a tisztaság, és a nagyon finom konyha.
Válasz az értékelésre - 2018. április 30.
Kedves Bácskai Mihályné!

Köszönjük az értékelését! Tervezzük a wellnessbővítést, akkor kiegészül majd egy gyermekmedencével is.

Várjuk Önöket vissza szeretettel.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Azt nyújtja - és azt jó színvonalon - amit ígér. Azért néhány zavaró apróság a szobában - fürdőszoba ajtón sérülés, bejárati ajtó zárszerkezeten látható javítás nyomok , mosdón repedés - ilyen szinten már nem lenne megengedhető. Ezeket az ember elsőre ugyan nem is veszi észre , de két-három nap alatt végül is feltűnik.

h.braun TOP szállásértékelő
h.braun TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Egy baráti házaspárral és a párommal érkeztünk visszatérő vendégként a
Hotelbe. Kedves, előzékeny fogadtatás, kérésünknek megfelelő szobabiz-
tosítás, mosolygó személyzet. A félpanziós ellátás választékos és ízle-
tes volt. Minden ragyogott a tisztaságtól. A wellness részleg majdnem
tökéletes volt, az úszómedence 1-2 fokkal melegebb lehetne, a jakuzzit
egy népes család egész napra elfoglalta, így nem tudtuk használni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Mindenkinek tudom ajánlani a SunGarden Hotelt. Itt igazán ki tudja pihenni magát az ember. Szép helyen van, könnyen megközelíthető. A platán fák felemelő érzést nyújtanak a sétálók részére. A személyzet viselkedése kiváló. Én már többször voltam, törzsvendég vagyok. Nem hagyom ki a hotelt, ha pihenni szeretnék. Őszintén tudom ajánlani a Hotelt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Mindennel elégedettek voltunk, csak a szálloda elérhetőssége kíván kivetnivalót, mivel az adott szám nem volt elérhető és email cím sincs megadva , ez a hiányosság.Remek szórakozási lehetőségek voltak,az étkezéskiváló minőségű és remek összeállítás jellemezte.A szoba kilátása csoda szép, és a környezete is. Remek parkolási lehetőség volt.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
A szállodában található papír alapú kérdőívet is kitöltöttük, annyira meg voltunk elégedve mindennel. Hasonló helyzetű ( szülők 1 gyermekkel) barátaink ajánlották nekünk ezt a pihenési lehetőséget, ők is már visszajárók. Az egész hétvége ár-érték arányban kiváló.
Kedves Tamás!

Örömmel olvastuk sorait, mely szerint a kikapcsolódásuk tartalmasan és kellemesen telt.

Várjuk vissza szeretettel Önöket :)

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A lift teljesen új és problèmamentes, A szobák szèpek, tiszták kisebb hibákkal pl( törött mosdókagyló,a borotva tükör a kezünkbe maradt) de pl kényelmes az ágy sok a hely a cuccnak! A személyzet kedves figyelmes. Az ètteremben a játszószobában ,fáztunk Az ètel finom volt, de a levesebèdnèl felszolgált lötty borzalmas volt.
Kedves Norbert!

Köszönjük értékelését és véleményét, továbbítjuk az illetékes kollégák felé.

További szép napot.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Hétvégét töltöttünk együtt a családdal. 3 kisgyerekkel voltunk. A fogadtatás kedves, a kiszolgálás nagyon szívélyes és segítőkész volt, annak ellenére, hogy sokan voltak. Az ételek nagyon finomak voltak, még a gyerekek is találtak maguk számára finomságokat. A wellnes részleg sok igényt kielégítő. Kellemes időtöltés volt.
Kedves Dóra!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.

Hazánkjáró TOP szállásértékelő
2018. februárban járt itt
Értékelt: 2018. február 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép, igényes. A szobák tiszták. A tv-n több csatorna hangyásan jön. Az étel választékban is minőségben is kifogásolhatatlan. Jól is érezhettük volna magunkat, ha érkezésünk utáni reggelen, kiakasztott ne zavarjanak szobakártya mellett, kopogtattak és közölték, hogy minibár leltárt kell csinálniuk most! Mondtam, hogy nem fogyasztottunk semmit.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2-3 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, internet elérhetőséggel
2018.07.04. - 2018.08.20.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2-3 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.06.16. - 2018.09.03.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 37.350,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 26.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.26.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2018.07.22. - 2018.08.21.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpár használatával, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.09.29.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.24. - 2019.07.18.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Gründner Panzió
6 nap/5 éjszaka 6.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.22. - 2019.07.18.
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 14.400,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.07.18. - 2019.07.18.
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.645 - 31.878,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.07.18. - 2018.12.04.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: levesebéddel bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ajándék koktéllal, gyereksarok használatával, internet elérhetőséggel
2018.08.20. - 2018.09.02.

Szállodák Siófok környékén
Anna Grand Hotel Wine & Vital Balatonfüred
Balatonfüred történelmi központjában, egy több mint 200 éves, felújított épületben, a méltán...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Kedvezményes ajánlat reggelivel (min. 2 éj)
Egy tisztes ősz halánték... (min. 3 éj)
Balaton love (min. 3 éj)

SiófokX