SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

4. helyezett a 214 siófoki szállás közül
18. helyezett Balatonon - 1071 szállás közül

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
A SunGarden Wellness- és Konferencia Hotel kitűnő választás volt. Igazi kikapcsolódást nyújtott barátságos személyzetével, kényelmes szobáival. Külön pozitívum a vonattal érkezők számára, hogy nagyon közel van a vasútállomáshoz, és nyáron az egy utcányira lévő strand is nagy előnyt jelent.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 17.
Pozitívum: a szállodát könnyű megközelíteni,a a szoba tiszta és nagyon kényelmes volt, a teljes személyzet kedvessége segítőkészsége . Az étterembe kiváló volt a kiszolgálás, az ételek finomak voltak, a svédasztalt rendszeresen töltötték. És a desszertek kiemelkedően finomak voltak :)
A wellness részlegen is nagyon kedvesek voltak,segítőkészek és rugalmasak.
Válasz az értékelésre - 2018. január 19.
Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat.
Remélem, hamarosan újra találkozunk!

Szép hétvégét!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 16.
Összeségébe nagyon kellemes szálloda, rugalmassak voltak a szobák áttvariállasaban is mivel mi 2 gyermekkel mentünk. A wellnes nem túl nagy ,de ezt a fotókon mindenki láthatja ennek függvényében meglepetés nem érhet senkit. Az ételek nagyon finomak voltak. A wifi mindenhol működik es nagyon gyors,szóval csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2018. január 19.
Kedves Tibor!

Köszönjük véleményét, örülünk, hogy jól érezték magukat! Hamarosan lecseréljük a matracainkat is!

Szép napot.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 15.
Azon kivül,hogy kicsi volt a szoba négyünkre,minden nagyon szép és jó! A leveseik külön nagyon finomak,de a többi étkezés és étel is nagyon rendben volt! A wellness részleg is megfelelő,a sószobàba beleszerettem,a medencék vize lehetne melegebb mikor kinn -1-4 fok van. Szivesen vissza megyünk harmadszorra is!

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
Nagyon szuper két éj/3 napot töltöttem decemberbe másodmagammal a hotelbe. Nagyon jó volt a szoba, kényelmes az ágy, a személyzet barátságos, segítőkész. A wellness rész is kifogástalan. Az étkezés is nagyon jó volt, bár a javaslatom az lenne, hogy csillagjaikhoz méltón kicsit jobban figyeljenek a vegetáriánus vendégeikre ;-)
Mindemellett ajánlom mindenkinek aki ki akar szakadni a hétköznapok monoton világából és pár napra elmerülni a Balaton körüli téli napokban.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Nagyon jól éreztük magunkat kifogástalan kiszolgálás maximális tisztaság ételek finomak barátságos környezet egészen biztosan visszatérő vendégek leszünk! Magdi a személyzetből egy tüneményes hölgy!
Válasz az értékelésre - 2018. január 17.
Kedves Réka! Nagyon köszönjük az értékelését és örülünk, hogy jól érezték magukat!

Szép napot!

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 22.
Trénerként, saját csoporttal érkeztem 3 napra a szállodába. Kiváló ellátásban volt részünk, precíz szervezés, maximális kiszolgálás és isteni ételek voltak jellemzők az ott tartózkodásunk idején. A szoba kiváló, feltöltődésre, pihenésre alkalmas. Jövünk máskor is, illetve ajánlom mindenkinek - baráti társaságoknak, családoknak, sőt, cégeknek is.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Minden fantasztikus volt. Nagyon nagyon jól éreztük magunkat. Egy probléma volt csak hogy a szobànk pont a különteremre nézett ahol mindkét éjszaka céges rendezvény volt. Az zene túl hangos volt ami nagyon behallatszott a szobába így pihenni éjszaka addig nem tudtunk amíg a rendezvény tartott. Utolsó ejszakànkon pl hajnali fél 3-kor ért véget.
Válasz az értékelésre - 2017. december 23.
Kedves Vendégünk!

Sajnálattal olvastuk soraikat az Önöket ért kellemetlenségről. Várjuk vissza Önöket szeretettel, de ha bármilyen probléma is lenne, nyugodtan jelezzék helyben, és igyekszünk megoldani!

Kellemes Ünnepeket kívánunk!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelben. Kellemes fogadtatás. Kedves, udvarias személyzet, finom ételek.
Már másodjára választottuk a Sungardent!

Válasz az értékelésre - 2017. december 23.
Kedves Erzsébet!

Nagyon köszönjük kedvességét! Reméljük, hamarosan újra találkozunk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 7.
Jó elhelyezkedésű szálloda,központtól és mólótól pár percre! Rendezett udvar,kényelmes szoba,közepes befogadó képességű wellness,tágas étterem fogadott! Udvarias személyzet a szálloda egész területén! Ízletes ételek minden napszakban! Téli pihenésre ajánlanám,mivel nyáron csak a fizető strandot lehet megközelíteni,ez persze nem a szálloda hibája hanem a városé!

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
Akár 1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, gyermekjátszóval
2018.01.02. - 2018.03.28.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2018.02.28.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.07.08.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, húsvéti mulatsággal, szauna szeánszokkal, ünnepi programokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Dorina Wellness Apartman
4 nap/3 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.19. - 2018.06.01.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élőzenével, internet elérhetőséggel
2018.02.27. - 2018.06.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.06.30.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft6fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, kedvezményes kerékpár bérléssel, délutáni teázással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.04.
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 üveg pezsgővel, délutáni teázással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.02.28.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3-4 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, internet elérhetőséggel
2018.07.06. - 2018.08.20.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Március 15-i ünnepi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Valentin hétvége, romantikával és pihenéssel (min. 2 éj)

SiófokX