SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

2. helyezett a 219 siófoki szállás közül
10. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 22.
Barátnőmmel és kislányával töltöttünk itt 2 éjszakát. Vonattal érkeztünk, és néhány perc alatt már a szállodában is voltunk, ahol remekül éreztük magunkat. Az étterem személyzete maximálisan kedves rugalmas és szolgálatkész. A szálloda nagyon hangulatos, szépen feldíszített. A belváros és a Balaton part is gyalog rövid idő alatt megközelíthető.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Jól megközelíthető helyen van. /Télen nem merünk messze menni. / Kényelmes volt a szoba, elegendő választékban finom ételek. Kedves a személyzet. A wellnesst nem tudtuk használni (hétvégén) a sok vendég, főleg gyerek miatt, de máskor nem tudunk menni. A szauna kellemes volt. Ha még lenne egy úszásra alkalmas medence, akkor lenne igazán kiváló, de így is jót pihentünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 19.
Nagyon megvoltunk elégedve a személyzettel és a kiszolgálással. Jól megközelíthető helyen van a hotel. A tisztaságra is maximálisan odafigyelnek. A wellness részleg medencéje kicsi, az ágy kényelmetlen volt. A matracot kellene cserélni, mással nem volt gondunk.
Köszönjük a vendéglátást!
Válasz az értékelésre - 2018. november 26.
Nagyon szépen köszönjük az értékelését!

Szép napot.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Két éjszakát töltöttünk a szállodában. Ez a szálláshely azok közé tartozik, amelyeknél még ha keresnénk is nehéz lenne kifogást
találni. Az elhelyezkedés kiváló. A vasútállomás , az autóbusz állomás
és a strand csak néhány méterre van. A szobák modernek , kényelmesek, tiszták. Az ételek nagyon finomak voltak, és a választék is bőven elegendő.
Válasz az értékelésre - 2018. november 19.
Köszönjük szépen a kedves szavakat, igazán megtisztelő, hogy ilyen jól érezték magukat nálunk!

Várjuk vissza Önöket nagyon sok szeretettel.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Ideális választás volt a szálláshely 2 éjszakára. A személyzet kedves és segítőkész volt. A wellness ott létünk alatt nem volt telített, így mindent ki tudtunk használni, sőt a szombati szaunashow élményt külön köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. november 18.
Nagyon szépen köszönjük az értékelést, várjuk vissza szeretettel Önöket!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Nagyon kedvesek az ott lévő dolgozók, mindenre és mindenkire figyelnek . Tisztaság van és szép a berendezés. Nagyon finomakat főztek és nagyon jól esett a tányér leves a második napon.Reméljük még sikerül visszatérnünk.
Válasz az értékelésre - 2018. november 18.
Nagyon kedves Marika, örülünk, hogy jól érezték magukat!

Várjuk vissza szeretettel Önöket!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Minden szuper volt. Elhelyezkedés szempontjából a vasútállomás közelsége miatt, mivel az ablak arra nézett, volt időnként zaj, ami kicsit zavart. Viszont, aki vonattal érkezik, szinte pár lépés alatt eléri a hotelt. Akciós áron az ár-érték arány nagyon jó ajánlat volt, és semmiben nem kellett csalódnunk.
Kedves Judit!

Nagyon kedves, örülök, hogy jól érezték magukat.

Várjuk vissza szeretettel Önöket.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
A személyzet nagyon kedves és előzékeny volt . Az étkezés remek , bőséges és választékos volt, a reggelinél több zöldség lehetett volna. A Wellness részlegnél a fényképek nagyobb tereket sejtettek, mint valójában volt. Összességében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. november 11.
Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenés, várjuk Önöket vissza sok szeretettel.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Nagyon szép környezetben található szálloda. A személyzet kedves és figyelmes. A wellness rész nagyon kellemes. Bőséges, változatos reggeli és vacsora.
Válasz az értékelésre - 2018. november 11.
Köszönjük szépen a kedvességét!

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Kellemes környezetben, nagyon kedves személyzettel töltöttünk el két éjszakát a hotelben. A medence kicsi, vize nagyon meleg és mély, így hiányoltuk a gyermekmedencét. A vacsora kínálata az első nap kielégítő és ízletes volt, a második nap szinte csak köreteket kaptunk, húsételt alig : száraz húsgombócok, néhány hajszálvékony húsnak látszó mini tallérok.
Válasz az értékelésre - 2018. november 11.
Kedves Erika! Köszönjük az észrevételeit, továbbítjuk az illetékesek felé.

További szép napot.

Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.22-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ízletes leves-ebéddel, forró üdvözlőitallal, szauna szeánszokkal, masszázs kuponnal, gyereksarokkal,fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.14-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 19.975,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.995 - 8.995,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.199 - 24.716,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.967,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, szaunaszeánszokkal, gyereksarok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.17. - 2019.04.28.

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Fehérvárcsurgó
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Karácsony (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)

SiófokX