SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

4. helyezett a 217 siófoki szállás közül
14. helyezett Balatonon - 1087 szállás közül

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettő éjszakát töltöttünk a szállodába, a személyzet, az ételek választéka a tisztaság csillagos ötöst érdemel, biztos visszamegyünk és ajánlom mindenkinek nem fog csalódni.A Balaton közelsége a város központja, mégis csendes a kert szépsége nyugalmat áraszt. A gyerekek is nagyon jól érezték magukat a rossz idő ellenére is.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15.
5 éjszakát töltöttünk el ebben a szép , igényes szállodában,a gyerekekkel. A gyerekek imádták a kerti tavat! ! ! ( A halak és teknősök életét szemlélve,sikeres étkezéseket tudtunk produkálni ,örökmozgó gyerekkel is)
A személyzet előtt le a kalappal! ! ! ! Kedvesek, segítőkészek! A szobával is meg voltunk elégedve. Az ételek kimagaslóan finomak voltak,a séfnek plusz csillag jár.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 3.
Kedves Attila!

Nagyon örülünk, hogy ilyen jól érezték magukat. A dicséreteket átadjuk, és várjuk vissza szeretettel Önöket.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A szoba felszereltsége jó, a klimatizálás megfelelő (igaz nem túl halk). A reggeli és a vacsora széles választék mellett jó minőségűnek mondható. A kiszolgáló személyzet kedves és segítőkész.
A folyosón lévő padlószőnyeg viszont rettentően koszos, nem méltó ehhez a szállodához.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 3.
Köszönjük az értékelést és az észrevételeket.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 20.
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotelben. A személyzet nagyon kedves, oda figyelnek a vendégre, az ételek kiválóak, a szolgáltatás is megfelelő volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 6.
Kedves Vincencia!

Nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat!

Reméljük, hogy még találkozunk!

Szép napot.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 25.
Csodás napokat töltöttünk itt. A környezet mesés,tiszta rendezett udvar,tiszta szobák,wellness részleg, étterem. Barátságos személyzet,mindenki mosolygós,segítőkész recepciósok. Az ételek ízvilága nagyon jó,különleges volt. Bármi kérésünk,kérdésünk volt,mindig készségesen segített a szálloda minden alkalmazotta.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 28.
Szerdán érkeztünk a szállodába nagyszülő társunkkal és 3 kis unokával . Nagyon elégedettek voltunk már a megérkezéskor a tájékoztatással. Az unokák nagyon élvezték velünk együtt a wellness részt. Ami hiányzott számunkra az 1 év es kis unokának egy gyermek fürdő medence. De ezt pótolta a kedvesség, a tisztaság, és a nagyon finom konyha.
Válasz az értékelésre - 2018. április 30.
Kedves Bácskai Mihályné!

Köszönjük az értékelését! Tervezzük a wellnessbővítést, akkor kiegészül majd egy gyermekmedencével is.

Várjuk Önöket vissza szeretettel.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Azt nyújtja - és azt jó színvonalon - amit ígér. Azért néhány zavaró apróság a szobában - fürdőszoba ajtón sérülés, bejárati ajtó zárszerkezeten látható javítás nyomok , mosdón repedés - ilyen szinten már nem lenne megengedhető. Ezeket az ember elsőre ugyan nem is veszi észre , de két-három nap alatt végül is feltűnik.

h.braun TOP szállásértékelő
h.braun TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Egy baráti házaspárral és a párommal érkeztünk visszatérő vendégként a
Hotelbe. Kedves, előzékeny fogadtatás, kérésünknek megfelelő szobabiz-
tosítás, mosolygó személyzet. A félpanziós ellátás választékos és ízle-
tes volt. Minden ragyogott a tisztaságtól. A wellness részleg majdnem
tökéletes volt, az úszómedence 1-2 fokkal melegebb lehetne, a jakuzzit
egy népes család egész napra elfoglalta, így nem tudtuk használni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Mindenkinek tudom ajánlani a SunGarden Hotelt. Itt igazán ki tudja pihenni magát az ember. Szép helyen van, könnyen megközelíthető. A platán fák felemelő érzést nyújtanak a sétálók részére. A személyzet viselkedése kiváló. Én már többször voltam, törzsvendég vagyok. Nem hagyom ki a hotelt, ha pihenni szeretnék. Őszintén tudom ajánlani a Hotelt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Mindennel elégedettek voltunk, csak a szálloda elérhetőssége kíván kivetnivalót, mivel az adott szám nem volt elérhető és email cím sincs megadva , ez a hiányosság.Remek szórakozási lehetőségek voltak,az étkezéskiváló minőségű és remek összeállítás jellemezte.A szoba kilátása csoda szép, és a környezete is. Remek parkolási lehetőség volt.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, délutáni desszerttel, masszázskuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.01. - 2018.12.20.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyermek programokkal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.10.19. - 2018.10.23.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 21.888,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.28.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 10.641 - 20.154,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2020.09.02.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2018.10.20.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpár használatával, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.09.29.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.24. - 2019.09.19.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, tematikus programokkal, zenés estekkel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, kézműves foglalkozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.26. - 2018.11.04.
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2019.09.19.
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 12.645 - 25.888,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.12.04.
Balla Apartmanház
8 nap/7 éjszaka 4.714,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.09.01. - 2018.12.15.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.25. - 2018.12.27.

Szállodák Siófok környékén
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Őszi szünet (min. 2 éj)
Ezerszínű ősz (min. 2 éj)
Október 23-i wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)

SiófokX