SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

3. helyezett a 214 siófoki szállás közül
17. helyezett Balatonon - 1076 szállás közül

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 24.
Azt nyújtja - és azt jó színvonalon - amit ígér. Azért néhány zavaró apróság a szobában - fürdőszoba ajtón sérülés, bejárati ajtó zárszerkezeten látható javítás nyomok , mosdón repedés - ilyen szinten már nem lenne megengedhető. Ezeket az ember elsőre ugyan nem is veszi észre , de két-három nap alatt végül is feltűnik.

h.braun TOP szállásértékelő
h.braun TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Egy baráti házaspárral és a párommal érkeztünk visszatérő vendégként a
Hotelbe. Kedves, előzékeny fogadtatás, kérésünknek megfelelő szobabiz-
tosítás, mosolygó személyzet. A félpanziós ellátás választékos és ízle-
tes volt. Minden ragyogott a tisztaságtól. A wellness részleg majdnem
tökéletes volt, az úszómedence 1-2 fokkal melegebb lehetne, a jakuzzit
egy népes család egész napra elfoglalta, így nem tudtuk használni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.
Mindenkinek tudom ajánlani a SunGarden Hotelt. Itt igazán ki tudja pihenni magát az ember. Szép helyen van, könnyen megközelíthető. A platán fák felemelő érzést nyújtanak a sétálók részére. A személyzet viselkedése kiváló. Én már többször voltam, törzsvendég vagyok. Nem hagyom ki a hotelt, ha pihenni szeretnék. Őszintén tudom ajánlani a Hotelt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Mindennel elégedettek voltunk, csak a szálloda elérhetőssége kíván kivetnivalót, mivel az adott szám nem volt elérhető és email cím sincs megadva , ez a hiányosság.Remek szórakozási lehetőségek voltak,az étkezéskiváló minőségű és remek összeállítás jellemezte.A szoba kilátása csoda szép, és a környezete is. Remek parkolási lehetőség volt.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
A szállodában található papír alapú kérdőívet is kitöltöttük, annyira meg voltunk elégedve mindennel. Hasonló helyzetű ( szülők 1 gyermekkel) barátaink ajánlották nekünk ezt a pihenési lehetőséget, ők is már visszajárók. Az egész hétvége ár-érték arányban kiváló.
Kedves Tamás!

Örömmel olvastuk sorait, mely szerint a kikapcsolódásuk tartalmasan és kellemesen telt.

Várjuk vissza szeretettel Önöket :)

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A lift teljesen új és problèmamentes, A szobák szèpek, tiszták kisebb hibákkal pl( törött mosdókagyló,a borotva tükör a kezünkbe maradt) de pl kényelmes az ágy sok a hely a cuccnak! A személyzet kedves figyelmes. Az ètteremben a játszószobában ,fáztunk Az ètel finom volt, de a levesebèdnèl felszolgált lötty borzalmas volt.
Kedves Norbert!

Köszönjük értékelését és véleményét, továbbítjuk az illetékes kollégák felé.

További szép napot.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Hétvégét töltöttünk együtt a családdal. 3 kisgyerekkel voltunk. A fogadtatás kedves, a kiszolgálás nagyon szívélyes és segítőkész volt, annak ellenére, hogy sokan voltak. Az ételek nagyon finomak voltak, még a gyerekek is találtak maguk számára finomságokat. A wellnes részleg sok igényt kielégítő. Kellemes időtöltés volt.
Kedves Dóra!

Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.

Hazánkjáró TOP szállásértékelő
2018. februárban járt itt
Értékelt: 2018. február 16. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda szép, igényes. A szobák tiszták. A tv-n több csatorna hangyásan jön. Az étel választékban is minőségben is kifogásolhatatlan. Jól is érezhettük volna magunkat, ha érkezésünk utáni reggelen, kiakasztott ne zavarjanak szobakártya mellett, kopogtattak és közölték, hogy minibár leltárt kell csinálniuk most! Mondtam, hogy nem fogyasztottunk semmit.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
A szálloda személyzete kifogástalanul kedves és készséges segítőkész volt, számomra ez nagyon fontos. Szép rendezett a szálloda környezete, az étkezéssel a választékkal elégedettek voltunk. A wellnessbe nem találtunk gyerek medencét.
Válasz az értékelésre - 2018. február 10.
Kedves Ferenc!

Köszönjük értékelését! A gyermekmedence kialakítása a felújítás alatt tervben van!

Szép napot!

2018. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 19.
A SunGarden Wellness- és Konferencia Hotel kitűnő választás volt. Igazi kikapcsolódást nyújtott barátságos személyzetével, kényelmes szobáival. Külön pozitívum a vonattal érkezők számára, hogy nagyon közel van a vasútállomáshoz, és nyáron az egy utcányira lévő strand is nagy előnyt jelent.
Válasz az értékelésre - 2018. január 20.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük a véleményét és értékelését!

Szép napot!

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2-3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, leves-ebéddel, limonádé-partyval és süti délutánnal, nyárköszöntő bulival, masszázskuponnal, wellness-részleg használattal, lovasudvar belépővel, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
Akár 1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, palacsinta délutánnal, ajándék ebéddel, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2018.02.01. - 2018.06.03.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 40.000,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2018.06.01. - 2018.12.20.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyümölcslével, wellness-részleg és strandhasználattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.12.23.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 5.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.01.
Prémium Hotel Panoráma
3-5 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.08.25.
CE Plaza Hotel
Akár 1 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.31.
Hotel Korona Siófok
4 nap/3 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, klíma-, szabadtéri medencék és óriás trambulin használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.18. - 2018.05.21.
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2018.02.01. - 2018.12.15.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és strand használattal, szauna szeánsszal, internet elérhetőséggel
2018.07.01. - 2018.08.27.
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, éjszakai szaunázással, kedvezményes belépőjeggyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.05.31.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3-4 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs-kuponnal, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, internet elérhetőséggel
2018.07.06. - 2018.08.20.

Szállodák Siófok környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Balatonszárszó
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Hotel Wellamarin Zamárdi
Pünkösd a Balatonon (min. 2 éj)
Bakonyi nyaralás (min. 5 éj)
WELLAqua (min. 2 éj)

SiófokX