SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

4. helyezett a 220 siófoki szállás közül
12. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Balatonföldvár után egy héttel, vagyis éppen a névnapom táján végre áttelepültem ide, a Sungarden Wellness Hotelbe. Vacsorázni ugyan nem, de ebédelni nagy kedvem volt náluk. Nagyon kedves tőlük, hogy fedett medence is van náluk, mert augusztusban már gyakran voltak borús napok, így be kellett menekülnünk oda, főleg 8-án. De így is nagyon élveztük mindhárman.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vacsoránál kitűnő volt a választék, nagyon ízletes ételekkel.
A szobában jól működött a légkondi, a tisztaság is rendben volt.
A személyzet kedves és segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2019. július 22.
Kedves Kinga!

Köszönjük szépen, hogy véleményét és tapasztalatait megosztotta velünk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket!

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
A hely szuper...a szálloda szép...a személyzet kedves.
Jó lenne ha lenne külön gyerekmedence (de gondolom ez már nem kivitelezhető).Jól éreztük magunkat.Köszönjük!!!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Köszönjük az értékelést! A konyhafelújítás utáni terv a szobák felújítása és a wellness részleg bővítése, így nagy eséllyel lesz gyermekmedence is!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Megfelelő szállás családoknak, kisgyermekeseknek. Kiváló wellness részleg. Bőséges reggeli és vacsora. Finom levesebéd választható főétellel.
A kikötő 5 perc sétára van.
3 napot töltöttünk itt, és ha Siófokra kirándulunk, ez után biztosan csak ide jövünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kellemes, nyugalmas, a Balaton part rövid sétával elérhető. Az étterem személyzete figyelmes, kedves, az ételek változatosak. A Wellness kicsi, főként kisgyermekeseknek ideális.A szoba kicsike, bár erkélyes.A wellness kiszolgáló helyiségei felújításra szorulnak.
A négycsillagos minősítés kicsit magas.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
A hotel központi helyen fekszik és kívül. belül szépnek mondható. A személyzet jó, problémánk nem volt vele. A szobánk nagyon kicsi volt, négycsillagostól nagyobbat várnék el. A wellness részleg nem nagy, de ha nincs tele a hotel akkor elegendő. Az étterem személyzete kedves. Az ételek kétnaponta ugyanazok voltak, de a minőségükkel és mennyiségükkel meg voltunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 17.
Kényelmes. Ízletes, finom ételek. Kellemes környezetben pihenhetünk. Köszönjük csak ajánlani tudom másoknak

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
2 személyre szólt a worcher, amit vettem. Sajnos a párom nem tudott eljönni, így a kutya "helyettesítette " a páromat. Persze 2. adag ételt se reggelire, se vacsorára nem kaptam/ azaz KI BÍR 2 SZEMÉLY helyett enni? ? ? /A kutya SUTYIBAN kapott némi ételt / Gondolták ez ELÉG a 2. személy helyetti "etetésre" no és persze még kutyus árat is fizettem.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A személyzet kedves, a szoba és a környezet tisztasága megfelelő. Az étel bőséges, de a választék lehetne nagyobb. Összességében a szolgáltatás minősége megfelelő.
Válasz az értékelésre - 2019. március 18.
Nagyon szépen köszönjük!

bzzz TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Sajnos a hotel mellett építkeztek, ezt sok más szálloda kiírja a honlapján (gyakorlatilag reggeltől késő estig betonkeverők és teherautók hangja) Illetve amit én nem tettem szóvá hiszen nagyon hideg volt az idő úgysem használtuk volna, az az, hogy nem erkélyes szobát kaptunk pedig azt foglaltam! Személyzet kedves segítőkész, az ételek jók lennének, ha a melegen tartásukra odafigyelnének.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.567,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness használattal, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.835 - 30.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 34.650,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.535 - 22.097,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, ajándék masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.03.
Prémium Hotel Panoráma
Dorina Wellness Apartman
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Apartman Bella Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Janus Boutique Hotel & Spa
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
Érvényes: 2019.08.30-ig

Szállodák Siófokon és környékén
Prémium Hotel Panoráma Siófok
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

SiófokX