SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

2. helyezett a 223 siófoki szállás közül
4. helyezett Balatonon - 1136 szállás közül

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. május 15.
Már három alkalommal voltunk vendégei a hotelnek. A személyzet nagyon barátságos,segítőkész. Mikor először tartózkodtunk ott,nagyon részletes,helyi szemmel ,tapasztalattal kaptunk tippeket ,hogy mit hol merre érdemes meglátogatni,megnézni,részletes térképpel. Az étkezés nagyon jó,ízletes,a feltöltés folyamatos. Külön figyelmet fordítanak a gyerekekre,pl.

Mobilról küldte. | 2019. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 26.
Udvarias, segítőkész személyzet, kellemes ízek, jó környezet . Kutya barát hely , kényelmes szoba! A wellnes részleg nagyon kicsi, úszásra alkalmatlan medence.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. -Tisztaság mindenütt,udvarias személyzet,finom laktató ételek,zárt kényelmes parkoló, wellness zsúfolt, de kulturált. -Külön tisztelet és köszönet az "egyik utolsó Mohikán-nak" János bácsinak a pincérek között! -Ő még az igazi vérbeli hivatástudatú felszolgáló, aki a huncut mosolyával inteligenciájával bárkit le vesz a lábáról!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 4.
Párommal egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben, színvonalas környezetben, kellemes hangulatban. Tiszta, rendezett közös helyiségek, előzékeny és udvarias személyzet, továbbá isteni finom és bőséges fogások jellemzik. Semmi rejtett költség nem volt, teljeskörű tájékoztatást kaptunk. Számunkra negatívum a rettenetesen kényelmetlen ágy volt, ami miatt alig tudtunk aludni és fajt a hátunk.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 21.
Nyugodt, meghitt kikapcsolódás programokkal, barátságos, előzékeny személyzet, remek ételek, tisztaság. Köszönjük.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Már több alkalommal voltunk a szállás helyen, minden alkalommal elégedettek voltunk. A szálloda tisztasága, személyzet kedvessége régen és most is kifogástalan volt. Ami nem tetszett, de erről nem a szálloda tehet,hanem nekünk embereknek kell elég intelligensnek lennünk ahhoz, ha valaki kutyát visz egy hotelbe, nem csak magára kellene gondolni, hanem az utána jövő vendégekre is, akik esetleg kutyaszőrre allergiások lehetnek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Röviden :tökéletes. A szálloda környezete,berendezése, tisztasága kiemelkedő. Amit a csomagban ígértek,azt pontról pontra betartották nagyon profin kezelik a vendégeket, mindenki úgy érezhette, hogy itt szeretik őt. A félpanziós ellátás bőven kielégíti a négycsillagos kategóriát. Nemcsak sokféle és bőséges az ételkínálat,hanem minden elegánsan, finoman van elkészítve.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Tetszik, hogy a siófoki üdülőövezet központi részén helyezkedik el a szálloda. Könnyen megközelíthető egyrészt a Balaton part, másrészt a belváros. Nagy és kényelmes a parkolója. A wellness rész a hotel méretéhez viszonyítva kicsi, elsősorban az uszodája. Az étterem bő választékkal és minőséggel rendelkezik. Jó kezdeményezésnek tartom, hogy itt kutyák is vendégeskedhetnek a gazdáikkal.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Már a tavalyi nyaraláskor kinéztük ezt a helyet. Első sorban, mert nagyon tetszett az utcai homlokzat megoldása, másod sorban, mert közel van a strandhoz (ez gyerekekkel és sok cuccal nem utolsó szempont. . . ). Nagyon jól éreztük magunkat, itt minden van, amit az ember csak kívánhat egy családos pihenéshez: játszószoba, medence, halastó, terasz, jó ételek és italok, bőséges svédasztalos választék, tisztaság és EXTRA KEDVES SZEMÉLYZET!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Balatonföldvár után egy héttel, vagyis éppen a névnapom táján végre áttelepültem ide, a Sungarden Wellness Hotelbe. Vacsorázni ugyan nem, de ebédelni nagy kedvem volt náluk. Nagyon kedves tőlük, hogy fedett medence is van náluk, mert augusztusban már gyakran voltak borús napok, így be kellett menekülnünk oda, főleg 8-án. De így is nagyon élveztük mindhárman.

Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.229,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, romantikus bekészítéssel, wellness centrum és szauna világ használattal Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
2 nap/1 éjszaka 28.693 - 40.170,- Ft/fő/éj között: választott ellátással, wellness oázissal, gyermek animációs programokkal
2021.06.15. - 2021.08.29.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.23.
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.20-ig
Balla Apartmanház
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
Érvényes: 2021.10.31-ig
Vicze Apartman
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Dorina Wellness Apartman

Szállodák Siófokon és környékén
Vital Hotel Nautis Gárdony
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Holiday Hotel Csopak Csopak
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)

SiófokX