SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

3. helyezett a 221 siófoki szállás közül
9. helyezett Balatonon - 1120 szállás közül

Akciós csomagok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 9.
Már több alkalommal voltunk a szállás helyen, minden alkalommal elégedettek voltunk. A szálloda tisztasága, személyzet kedvessége régen és most is kifogástalan volt. Ami nem tetszett, de erről nem a szálloda tehet,hanem nekünk embereknek kell elég intelligensnek lennünk ahhoz, ha valaki kutyát visz egy hotelbe, nem csak magára kellene gondolni, hanem az utána jövő vendégekre is, akik esetleg kutyaszőrre allergiások lehetnek.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 8.
Röviden :tökéletes. A szálloda környezete,berendezése, tisztasága kiemelkedő. Amit a csomagban ígértek,azt pontról pontra betartották nagyon profin kezelik a vendégeket, mindenki úgy érezhette, hogy itt szeretik őt. A félpanziós ellátás bőven kielégíti a négycsillagos kategóriát. Nemcsak sokféle és bőséges az ételkínálat,hanem minden elegánsan, finoman van elkészítve.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
Tetszik, hogy a siófoki üdülőövezet központi részén helyezkedik el a szálloda. Könnyen megközelíthető egyrészt a Balaton part, másrészt a belváros. Nagy és kényelmes a parkolója. A wellness rész a hotel méretéhez viszonyítva kicsi, elsősorban az uszodája. Az étterem bő választékkal és minőséggel rendelkezik. Jó kezdeményezésnek tartom, hogy itt kutyák is vendégeskedhetnek a gazdáikkal.

Xandi TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
Már a tavalyi nyaraláskor kinéztük ezt a helyet. Első sorban, mert nagyon tetszett az utcai homlokzat megoldása, másod sorban, mert közel van a strandhoz (ez gyerekekkel és sok cuccal nem utolsó szempont. . . ). Nagyon jól éreztük magunkat, itt minden van, amit az ember csak kívánhat egy családos pihenéshez: játszószoba, medence, halastó, terasz, jó ételek és italok, bőséges svédasztalos választék, tisztaság és EXTRA KEDVES SZEMÉLYZET!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Balatonföldvár után egy héttel, vagyis éppen a névnapom táján végre áttelepültem ide, a Sungarden Wellness Hotelbe. Vacsorázni ugyan nem, de ebédelni nagy kedvem volt náluk. Nagyon kedves tőlük, hogy fedett medence is van náluk, mert augusztusban már gyakran voltak borús napok, így be kellett menekülnünk oda, főleg 8-án. De így is nagyon élveztük mindhárman.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 9.
Nem először voltunk,de mindig szívesen vissza térünk,szuper volt minden,a szoba ,a választékos ételek,a személyzet kedvessége ,a gyerekek is jól érezték magukat ,ha Siófokra megyünk akkor SunGarden !!!

Értékelt: 2019. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A vacsoránál kitűnő volt a választék, nagyon ízletes ételekkel.
A szobában jól működött a légkondi, a tisztaság is rendben volt.
A személyzet kedves és segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2019. július 22.
Kedves Kinga!

Köszönjük szépen, hogy véleményét és tapasztalatait megosztotta velünk!

Várjuk vissza szeretettel Önöket!
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
A hely szuper...a szálloda szép...a személyzet kedves.
Jó lenne ha lenne külön gyerekmedence (de gondolom ez már nem kivitelezhető).Jól éreztük magunkat.Köszönjük!!!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Köszönjük az értékelést! A konyhafelújítás utáni terv a szobák felújítása és a wellness részleg bővítése, így nagy eséllyel lesz gyermekmedence is!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Megfelelő szállás családoknak, kisgyermekeseknek. Kiváló wellness részleg. Bőséges reggeli és vacsora. Finom levesebéd választható főétellel.
A kikötő 5 perc sétára van.
3 napot töltöttünk itt, és ha Siófokra kirándulunk, ez után biztosan csak ide jövünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kellemes, nyugalmas, a Balaton part rövid sétával elérhető. Az étterem személyzete figyelmes, kedves, az ételek változatosak. A Wellness kicsi, főként kisgyermekeseknek ideális.A szoba kicsike, bár erkélyes.A wellness kiszolgáló helyiségei felújításra szorulnak.
A négycsillagos minősítés kicsit magas.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.540 - 27.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness világ használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-party-val, tojáskereséssel, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.100,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 12.423,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.01-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-4 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, élőzenés ünnepi vacsorával, szaunaszeánsszal, gyermekek részére húsvéti készülődéssel, gyerek Disco-val, tojáskereséssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Prémium Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.28. - 2020.11.15.
Dorina Wellness Apartman
Érvényes: 2021.01.22-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.29-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatkert belépővel, kései kijelentkezéssel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.26-ig
Balla Apartmanház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.22-ig
Hotel Azúr
4 nap/3 éjszaka 16.650 - 17.340,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.02-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 28.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.15. - 2020.04.30.

Szállodák Siófokon és környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

SiófokX