SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

4. helyezett a 220 siófoki szállás közül
12. helyezett Balatonon - 1109 szállás közül

Akciós csomagok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 21.
A hely szuper...a szálloda szép...a személyzet kedves.
Jó lenne ha lenne külön gyerekmedence (de gondolom ez már nem kivitelezhető).Jól éreztük magunkat.Köszönjük!!!
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Köszönjük az értékelést! A konyhafelújítás utáni terv a szobák felújítása és a wellness részleg bővítése, így nagy eséllyel lesz gyermekmedence is!

Várjuk vissza szeretettel Önöket.
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Megfelelő szállás családoknak, kisgyermekeseknek. Kiváló wellness részleg. Bőséges reggeli és vacsora. Finom levesebéd választható főétellel.
A kikötő 5 perc sétára van.
3 napot töltöttünk itt, és ha Siófokra kirándulunk, ez után biztosan csak ide jövünk.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kellemes, nyugalmas, a Balaton part rövid sétával elérhető. Az étterem személyzete figyelmes, kedves, az ételek változatosak. A Wellness kicsi, főként kisgyermekeseknek ideális.A szoba kicsike, bár erkélyes.A wellness kiszolgáló helyiségei felújításra szorulnak.
A négycsillagos minősítés kicsit magas.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
A hotel központi helyen fekszik és kívül. belül szépnek mondható. A személyzet jó, problémánk nem volt vele. A szobánk nagyon kicsi volt, négycsillagostól nagyobbat várnék el. A wellness részleg nem nagy, de ha nincs tele a hotel akkor elegendő. Az étterem személyzete kedves. Az ételek kétnaponta ugyanazok voltak, de a minőségükkel és mennyiségükkel meg voltunk elégedve.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 17.
Kényelmes. Ízletes, finom ételek. Kellemes környezetben pihenhetünk. Köszönjük csak ajánlani tudom másoknak

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 2.
2 személyre szólt a worcher, amit vettem. Sajnos a párom nem tudott eljönni, így a kutya "helyettesítette " a páromat. Persze 2. adag ételt se reggelire, se vacsorára nem kaptam/ azaz KI BÍR 2 SZEMÉLY helyett enni? ? ? /A kutya SUTYIBAN kapott némi ételt / Gondolták ez ELÉG a 2. személy helyetti "etetésre" no és persze még kutyus árat is fizettem.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A személyzet kedves, a szoba és a környezet tisztasága megfelelő. Az étel bőséges, de a választék lehetne nagyobb. Összességében a szolgáltatás minősége megfelelő.
Válasz az értékelésre - 2019. március 18.
Nagyon szépen köszönjük!
Váradi Nikoletta (SunGarden Wellness & Konferencia Hotel)

bzzz TOP szállásértékelő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 9.
Sajnos a hotel mellett építkeztek, ezt sok más szálloda kiírja a honlapján (gyakorlatilag reggeltől késő estig betonkeverők és teherautók hangja) Illetve amit én nem tettem szóvá hiszen nagyon hideg volt az idő úgysem használtuk volna, az az, hogy nem erkélyes szobát kaptunk pedig azt foglaltam! Személyzet kedves segítőkész, az ételek jók lennének, ha a melegen tartásukra odafigyelnének.

h.braun TOP szállásértékelő
h.braun TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
Decemberben voltunk 3 napot 3 szoba foglalásával a Hotelben. Már rend-
szeresen visszatérő vendégek vagyunk, mivel 2 év alatt már harmadszor
vagyunk itt. Nem változott semmi, minden szinte tökéletes. A szoba me-
leg és kényelmes, a wellness részlegnél minden működött és hozzáférhető
volt, a félpanziós ellátás kifogástalan, mindenből bőségesen volt után-
pótlás.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 25.
Barátokkal jártunk itt, 2 szobát foglaltunk. Érkezéskor a recepciós hölgy vendégszeretete épp kimenőn volt, így némi rossz szájízzel foglaltuk el szobáinkat. Ezt később kompenzálta a személyzet többi tagja. A szoba nem túl nagy, gyerekkel kicsi, de 2 személynek ideális. Szobák tisztasága, felszereltsége rendben volt, minden nap takarítottak.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.275 - 37.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.748 - 37.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, internettel
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.150 - 35.275,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 19.976 - 24.004,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sétahajózással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.07-ig
Prémium Hotel Panoráma
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Dorina Wellness Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000 - 6.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.19-ig
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, szórakoztató- és gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Apartman Bella Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.450 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.19-ig
Janus Boutique Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.04-ig
Balla Apartmanház
7 nap/6 éjszaka 6.942,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi használattal
Érvényes: 2019.08.31-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sétahajózással, wellness világ használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.02-ig

Szállodák Siófok környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Bakony Bakonybél
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Napi ár félpanzióval
Legjobb ár (min. 2 éj)