SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok ★★★★

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok
8600 Siófok, Batthyány u. 24.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok a térképen

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok értékelése:

2. helyezett a 219 siófoki szállás közül
10. helyezett Balatonon - 1091 szállás közül

Akciós csomagok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok bemutatkozása

A Siófok központjában álló SunGarden Wellness & Konferencia Hotel négycsillagos szolgáltatásai, kényelmes szobái és jól felszerelt wellness részlege minden korosztály számára tökéletes kikapcsolódást, feltöltődést biztosítanak. Konferencia termében céges találkozók, csapatépítő tréningek, különféle rendezvények szervezhetők.

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok képei

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Siófok vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Ideális választás volt a szálláshely 2 éjszakára. A személyzet kedves és segítőkész volt. A wellness ott létünk alatt nem volt telített, így mindent ki tudtunk használni, sőt a szombati szaunashow élményt külön köszönjük!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 14.
Nagyon kedvesek az ott lévő dolgozók, mindenre és mindenkire figyelnek . Tisztaság van és szép a berendezés. Nagyon finomakat főztek és nagyon jól esett a tányér leves a második napon.Reméljük még sikerül visszatérnünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Minden szuper volt. Elhelyezkedés szempontjából a vasútállomás közelsége miatt, mivel az ablak arra nézett, volt időnként zaj, ami kicsit zavart. Viszont, aki vonattal érkezik, szinte pár lépés alatt eléri a hotelt. Akciós áron az ár-érték arány nagyon jó ajánlat volt, és semmiben nem kellett csalódnunk.
Kedves Judit!

Nagyon kedves, örülök, hogy jól érezték magukat.

Várjuk vissza szeretettel Önöket.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
A személyzet nagyon kedves és előzékeny volt . Az étkezés remek , bőséges és választékos volt, a reggelinél több zöldség lehetett volna. A Wellness részlegnél a fényképek nagyobb tereket sejtettek, mint valójában volt. Összességében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2018. november 11.
Örülünk, hogy kellemesen telt a pihenés, várjuk Önöket vissza sok szeretettel.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 3.
Nagyon szép környezetben található szálloda. A személyzet kedves és figyelmes. A wellness rész nagyon kellemes. Bőséges, változatos reggeli és vacsora.
Válasz az értékelésre - 2018. november 11.
Köszönjük szépen a kedvességét!

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Kellemes környezetben, nagyon kedves személyzettel töltöttünk el két éjszakát a hotelben. A medence kicsi, vize nagyon meleg és mély, így hiányoltuk a gyermekmedencét. A vacsora kínálata az első nap kielégítő és ízletes volt, a második nap szinte csak köreteket kaptunk, húsételt alig : száraz húsgombócok, néhány hajszálvékony húsnak látszó mini tallérok.
Válasz az értékelésre - 2018. november 11.
Kedves Erika! Köszönjük az észrevételeit, továbbítjuk az illetékesek felé.

További szép napot.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 21.
Az ágy matracának rugói kicsit nyomtak. Jó idő volt kint de október lévén este nem tudtunk megfelelő hőfokot csinálni mert állítólag a légkondi adta volna a meleget. A fürdőben a sok törölközőt a fürdőruhát nem tudtuk megfelelően szárítani egy kinyitható szárogató elkelne. Ezen kívül minden rendben volt, a kaja szuper, jó az elhelyezkedés és mindenhol tisztaság van.
Válasz az értékelésre - 2018. október 23.
Köszönjük Rita az észrevételeit, továbbítjuk az illetékes Kollégák felé! Várjuk vissza szeretettel önöket!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Fél óráig tartott, amire megkaptuk a bárban rendelt koktéljainkat! Pedig senki nem volt rajtunk kívül...Különben az étteremben rendkívül kedvesek a felszolgálók. A recepciósok is igen barátságosak, segítőkészek.
Válasz az értékelésre - 2018. október 23.
Kedves István! Köszönjük szépen az észrevételeket, és elnézést kérünk a kellemetlenségért!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Már többször voltunk itt üdülni. Már akkor is amikor nem Sungarden volt a neve. A vacsora választék régebben többféle volt, de mi most is tudtunk választani. Volt csirke, disznó és hal étel is, melyek finomak és ízletesek voltak.
Még visszatérünk majd, ha találunk akciós lehetőséget.
Válasz az értékelésre - 2018. október 7.
Nagyon szépen köszönjük az értékelést, várjuk vissza szeretettel.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
A szálloda alkalmazottai nagyon kedvesek. Maga az épület jó helyen van, könnyen megközelíthető, szép, tiszta, rendezett. A csomagban foglalt normál étkezés csillagos ötös, az extra ebéd volt egy kicsit karcsú a svédasztalos étkezésekhez képest. Az uszodát hiányoltuk, ahol lehetett volna úszni illetve az infra szaunát, de ez mát csak szőrszálhasogatás.
Válasz az értékelésre - 2018. október 7.
Nagyon kedves, köszönjük szépen az értékelést!

SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna show-val, masszázskuponnal, gyermeksarok és PlayHouse használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.23-ig
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, ünnepi szauna szeánszokkal, Wi-Fi elérhetőséggel
2018.12.27. - 2018.12.29.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.600 - 38.250,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Club218 Siófok Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 4.498 - 6.998,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 11.619 - 45.027,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
2-3 éjszaka 25.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 29.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek programokkal
2018.12.29. - 2019.01.02.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszak 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Apartman Bella Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, állatpark belépővel, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.31-ig
Riviéra Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázskuponnal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.23. - 2018.12.27.

Szállodák Siófok környékén
Hasik Hotel Döbrönte
Döbrönte a fővárostól alig több mint 1,5 órányira található, bájos, bakonyi falvacska. A...
Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon (min. 2 éj)
Mikulás-hétvége Döbröntén (min. 2 éj)
Téli szuperakció (min. 3 éj)

SiófokX