kozmutza

kozmutza adatlapja

Regisztráció2013.10.14
Utoljára itt2016.08.13

Kiváló 2013. december 14.a párjával járt itt
Ajándékba kaptam nyugdíjba vonulásom alkalmából. Minden képzeletünket felülmúlta a gyönyörű környezet. Olyan ez mint egy mesebeli falu. Nagyon kedves és készséges mindegyik dolgozó. Mi júliusban üdültünk itt, de a teljes telt ház ellenére sem érzékeltünk tumultust. A szobák tisztasága egyszerűen fantasztikus.
Club Dobogómajor válasza
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen, hogy értékelésével megtisztelte szállodánkat. Szívből örülünk neki, hogy kellemes emlékekkel tértek haza szállodánkból. Sok szeretettel várja Önöket a Club Dobogómajor következő látogatásuk során.
2013. december 18., Club Dobogómajor
Kiváló 2014. május 20.a párjával járt itt
Ebbe az étterembe valamikor/kb 10 évvel ez elótt/ évente több napon keresztül rendszeresen ebédeltünk. Szerintem a legjobb étterem a Mátrában. Most visszatértünk és nagyon vártunk a régi
varázslatos hangulatot, Aki akkor felszolgáltak, ma is itt dolgoznak, ősz hajuk ellenére mosolyuk, kedvességük, figyelmességük mit sem változott.
Kiváló 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Aug 05-től 4 éjszakát töltöttünk férjemmel együtt ebben a szállodában. Mindenkinek üzenem, hogy a szolgáltatás magasan felülmúlja az árakat. Mindenhol tisztaság,rend, nagyon készséges és kedves recepciósok. Finom svédasztalos reggelik, vacsorák, rugalmas kiszolgálás. Amit a csomagban ajánlottak, mindent teljesítettek.