Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Wellness csomagok Mátrafüred városában

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

vinyus TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Télen voltunk itt. Kellemes hangulatos hely. Ételek finomak, kiszolgálás is rendben volt! Ajánlom ezt az éttermet.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Túra után tértünk be az étterembe barátunk javaslatára. Már éhesek voltunk, sokan voltak, gondoltam mennyi idő még mire megkapjuk? Hamar kaptuk az ételeket is. Én tonicot kértem, melyhez itt sajnos nem tartozik a citrom karika. Az ebéd finom volt és normál adagok, nem lógnak le a tányérról. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha erre jártunk, betértünk minden esetben. Az utolsó alkalommal is furcsa volt, hogy a pincér az asztalon maradt sült krumplit hanyagul a földre söpörte amikor leültünk, de a mostani mindent felülmúlt. Gyereknap alkalmával gondoltuk, hogy telt ház van, de bent akadt hely azért. Bementünk, pincért alig láttunk, magunknak rendeztük el a helyet.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
vasárnap, teltház. előre foglaltam asztalt, dejó. kellemes környezet hangulatos volt a működő kandalló. a pincérek mindig figyletek nem kellett keresgélni őket. változatos étlap, amit kértünk finom volt és éppen elég. az áraik meglepően barátságosak. sztem kirándulószezonban többször visszamegyünk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk immár 5 éve. Az étterem házias jellegű ízletes, mindig friss és bőséges ételeivel, korrekt áraival, a gyors és udvarias kiszolgálással lopta be magát a szívünkbe. Az étterem naponta 11-21 óráig, szombaton 23 óráig tart nyitva, tiszta és mindig sok a vendége. Lehetőség van benti és jó idő esetén kinti (teraszon) fogyasztásra is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Palóc Babaház meglátogatását követően ide tértünk be, mivel a múzeumban ajánlották. Óriási helyek, benn épp nem voltak. Két idős pincér sürgött forgott. Nagyon udvariasan, gyorsan jöttek, és éppígy gyorsan hoztak mindent. Egyszerű ételt kértem- vadragu, Gundel palacsinta- mindez ca. 1300 Ft össz. Párom halászlét.

Sylviann TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnep alkalmából foglaltam asztalokat,és előre leadtam a kívánság listát. Ennek ellenére sikerült meglepni a hatalmas adagokkal. Ráadásul tényleg ízletesek,finomak voltak. Tekintettel a társaság tagjaira,hagyományos ételeket kértem,ezt maradéktalanul teljesítették.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú túrázás után tértünk be a Benevár étterembe. Kellemes hangulat a kandallóban a tűz pattogása igazán nagy élmény volt. Az ebéd finom kifogástalan nagy adag volt. A frissen sültek valóban frissen készültek. A toalett is ragyogott a tisztaságtól.Mindenkinek ajánlom aki Mátrafüreden jár, mert nem fog csalódni .

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
Igazi kihívás alulmúlni az átlagos magyar vendéglátóhely-színvonalat, de itt mind kiszolgálás stílusában, mind az étel minőségében egyszerre sikerült.
Hab a tortán, hogy egy fecnire tollal felfirkantott összegek sora volt a hivatalos számla, illetve hogy a pincér a fél családot leöntötte baracklével (nem volt kedvesebb utána sem).

Tom180 TOP étteremértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mivel azt a hírt kaptam, hogy a régi szakács újra az étteremben alkot, újra mertünk próbálkozni. Nos, lehet benne valami. A Jókai bableves újra a régi sűrűségében tetszelgett, a sztrapacska friss, finom, a rántott tonhalhoz a krumplipüré nem grízes-vizes valami, hanem tényleg jó püré. És ami a heppem a tartár mártás nem híg sós tejföl, hanem valóban látott tojás sárgáját is, sűrű, édes.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2019.12.19.
Gabriella Vendégház
2019.08.01. - 2020.07.21.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 16.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérléssel, szalonjátékok és pingpong asztal használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.01. - 2019.10.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 16.538 - 18.270,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, wellness-használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.06.14. - 2019.09.01.
Katka Vendégház
2019.07.21. - 2020.07.21.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
2016.09.01. - 2019.12.21.
Egri Csillag Apartman
2019.07.21. - 2020.07.21.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.20.
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.21. - 2019.08.31.
Napfény Vendégház és Apartman
2019.07.21. - 2019.11.05.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Hotel Narád & Park Mátrafüred
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Együtt a család
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX