Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Wellness csomagok Mátrafüred városában

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
vasárnap, teltház. előre foglaltam asztalt, dejó. kellemes környezet hangulatos volt a működő kandalló. a pincérek mindig figyletek nem kellett keresgélni őket. változatos étlap, amit kértünk finom volt és éppen elég. az áraik meglepően barátságosak. sztem kirándulószezonban többször visszamegyünk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk immár 5 éve. Az étterem házias jellegű ízletes, mindig friss és bőséges ételeivel, korrekt áraival, a gyors és udvarias kiszolgálással lopta be magát a szívünkbe. Az étterem naponta 11-21 óráig, szombaton 23 óráig tart nyitva, tiszta és mindig sok a vendége. Lehetőség van benti és jó idő esetén kinti (teraszon) fogyasztásra is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Palóc Babaház meglátogatását követően ide tértünk be, mivel a múzeumban ajánlották. Óriási helyek, benn épp nem voltak. Két idős pincér sürgött forgott. Nagyon udvariasan, gyorsan jöttek, és éppígy gyorsan hoztak mindent. Egyszerű ételt kértem- vadragu, Gundel palacsinta- mindez ca. 1300 Ft össz. Párom halászlét.

Sylviann TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnep alkalmából foglaltam asztalokat,és előre leadtam a kívánság listát. Ennek ellenére sikerült meglepni a hatalmas adagokkal. Ráadásul tényleg ízletesek,finomak voltak. Tekintettel a társaság tagjaira,hagyományos ételeket kértem,ezt maradéktalanul teljesítették.

marcsula TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú túrázás után tértünk be a Benevár étterembe. Kellemes hangulat a kandallóban a tűz pattogása igazán nagy élmény volt. Az ebéd finom kifogástalan nagy adag volt. A frissen sültek valóban frissen készültek. A toalett is ragyogott a tisztaságtól.Mindenkinek ajánlom aki Mátrafüreden jár, mert nem fog csalódni .

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
Igazi kihívás alulmúlni az átlagos magyar vendéglátóhely-színvonalat, de itt mind kiszolgálás stílusában, mind az étel minőségében egyszerre sikerült.
Hab a tortán, hogy egy fecnire tollal felfirkantott összegek sora volt a hivatalos számla, illetve hogy a pincér a fél családot leöntötte baracklével (nem volt kedvesebb utána sem).

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mivel azt a hírt kaptam, hogy a régi szakács újra az étteremben alkot, újra mertünk próbálkozni. Nos, lehet benne valami. A Jókai bableves újra a régi sűrűségében tetszelgett, a sztrapacska friss, finom, a rántott tonhalhoz a krumplipüré nem grízes-vizes valami, hanem tényleg jó püré. És ami a heppem a tartár mártás nem híg sós tejföl, hanem valóban látott tojás sárgáját is, sűrű, édes.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A gyermeknapot mindig Mátrafüreden töltjük, illetve az év során többször megfordulunk a sástói kalandparkban is. Ilyenkor vacsorázni a Benevár étterembe térünk be. Ár/érték arányban nagyon jó, kedves kiszolgálás, tiszta környezet, finom ízek, bőséges választék, nagy adag ételek, jól esik hallgatni vacsora közben a vidám élőzenét.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Elég sűrűn keressük fel az éttermet. Szinte mindig telt ház van főleg hétvégeken, de a pincérek segítenek asztalt keríteni.Mindig tiszta környezet, udvarias kiszolgálás és nem utolsó sorban nagyon finom friss ízletes ételek.Házias megbízható ízek. Ár /érték aránya is teljesen megfelelő. Csak ajánlani tudom mindenkinek

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mátrafüreden járva, igyekszünk a Benevárban elfogyasztani az ebédet. Mindig teltház fogad bennünket. Az étterem jó belső kialakítása miatt sikerül azért egy szabad asztalt találni. A pincérek kedvesek,készségesek. A megrendelt ételre több mint háromnegyed órát kellett várni. A pincér hozzáállása viszont nagyon korrekt volt.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2019.12.19.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.12.20.
Kristály Apartman
2019.04.20. - 2020.04.20.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, gyümölcskosár és csokoládé bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2019.12.13.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, egészségvízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Eger Ködmön
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2019.08.31.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.267,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Flórián Vendégház
2 nap/1 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.23. - 2020.04.20.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX