Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. október 1.
A Mátra fiatalkorom óta az egyik kedvenc kirándulóhelyem, sokszor járunk mert közel van a lakóhelyünkhöz. A Benevár Étteremben is többször étkeztünk, sosem vártunk sokat, de azt meg is kaptuk. A hely átlagos, sokkal többet ki lehetne hozni belőle, főleg ami a designt illeti, mert ez a tipikus semmilyen belső elég unalmas és lehangoló.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Három évvel ezelőtt jártunk itt, az akkori tapasztalataink alapján ismét ezt az éttermet választottuk. Nem csalódtunk: továbbra is nagyon finomak az ételek - a kislányom értékelése alapján "a legjobb borsófőzelék". Az adagok hatalmasak (nem tudtuk megenni, becsomagoltattuk), ár-érték arányban nagyon jó. A kiszolgálás nagyon udvarias és kedves.
Salgótarján

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csak jót hallottunk erről a helyről, és már nagyon rajta voltunk a dolgon, hogy itt ebédelhessük, kirándulásunkkal egybekötve. Az első alkalom szinte tökéletesre sikerült. Kisezren voltak, de ennek ellenére időben érkeztek az italok-ételek. Házias ízek gyors, kicsit nyers kiszolgálás.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Télen voltunk itt. Kellemes hangulatos hely. Ételek finomak, kiszolgálás is rendben volt! Ajánlom ezt az éttermet.

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Túra után tértünk be az étterembe barátunk javaslatára. Már éhesek voltunk, sokan voltak, gondoltam mennyi idő még mire megkapjuk? Hamar kaptuk az ételeket is. Én tonicot kértem, melyhez itt sajnos nem tartozik a citrom karika. Az ebéd finom volt és normál adagok, nem lógnak le a tányérról. A kiszolgálás gyors és figyelmes volt.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ha erre jártunk, betértünk minden esetben. Az utolsó alkalommal is furcsa volt, hogy a pincér az asztalon maradt sült krumplit hanyagul a földre söpörte amikor leültünk, de a mostani mindent felülmúlt. Gyereknap alkalmával gondoltuk, hogy telt ház van, de bent akadt hely azért. Bementünk, pincért alig láttunk, magunknak rendeztük el a helyet.

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
vasárnap, teltház. előre foglaltam asztalt, dejó. kellemes környezet hangulatos volt a működő kandalló. a pincérek mindig figyletek nem kellett keresgélni őket. változatos étlap, amit kértünk finom volt és éppen elég. az áraik meglepően barátságosak. sztem kirándulószezonban többször visszamegyünk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk immár 5 éve. Az étterem házias jellegű ízletes, mindig friss és bőséges ételeivel, korrekt áraival, a gyors és udvarias kiszolgálással lopta be magát a szívünkbe. Az étterem naponta 11-21 óráig, szombaton 23 óráig tart nyitva, tiszta és mindig sok a vendége. Lehetőség van benti és jó idő esetén kinti (teraszon) fogyasztásra is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Palóc Babaház meglátogatását követően ide tértünk be, mivel a múzeumban ajánlották. Óriási helyek, benn épp nem voltak. Két idős pincér sürgött forgott. Nagyon udvariasan, gyorsan jöttek, és éppígy gyorsan hoztak mindent. Egyszerű ételt kértem- vadragu, Gundel palacsinta- mindez ca. 1300 Ft össz. Párom halászlét.

2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnep alkalmából foglaltam asztalokat,és előre leadtam a kívánság listát. Ennek ellenére sikerült meglepni a hatalmas adagokkal. Ráadásul tényleg ízletesek,finomak voltak. Tekintettel a társaság tagjaira,hagyományos ételeket kértem,ezt maradéktalanul teljesítették.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.05.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Csobogó Vendégház
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 2 pincében borkóstolással, infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2021.12.20.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 58.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2021.12.31.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, éttermi kedvezménnyel, parkolással
2021.04.06. - 2021.10.20.
Toszkána Apartmanház
Bogács
2021.05.13. - 2021.12.31.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 16.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna világ használattal, fitness teremmel, vízi, sport és gyermek animációval, gyermek játszóval, parkolással
2021.05.07. - 2022.01.08.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Hegyi Panzió
Avar Hotel
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 31.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással
2020.10.21. - 2021.12.21.

Szállodák Mátrafüred környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Erzsébet Park Hotel Mátrafüred
D&A Apartmanház Mátrafüred
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Egerszalóki pihenés (min. 3 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX