Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Szállások Mátrafüred városában
Wellness csomagok Mátrafüred városában

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
vasárnap, teltház. előre foglaltam asztalt, dejó. kellemes környezet hangulatos volt a működő kandalló. a pincérek mindig figyletek nem kellett keresgélni őket. változatos étlap, amit kértünk finom volt és éppen elég. az áraik meglepően barátságosak. sztem kirándulószezonban többször visszamegyünk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk immár 5 éve. Az étterem házias jellegű ízletes, mindig friss és bőséges ételeivel, korrekt áraival, a gyors és udvarias kiszolgálással lopta be magát a szívünkbe. Az étterem naponta 11-21 óráig, szombaton 23 óráig tart nyitva, tiszta és mindig sok a vendége. Lehetőség van benti és jó idő esetén kinti (teraszon) fogyasztásra is.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Palóc Babaház meglátogatását követően ide tértünk be, mivel a múzeumban ajánlották. Óriási helyek, benn épp nem voltak. Két idős pincér sürgött forgott. Nagyon udvariasan, gyorsan jöttek, és éppígy gyorsan hoztak mindent. Egyszerű ételt kértem- vadragu, Gundel palacsinta- mindez ca. 1300 Ft össz. Párom halászlét.

Sylviann TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családi ünnep alkalmából foglaltam asztalokat,és előre leadtam a kívánság listát. Ennek ellenére sikerült meglepni a hatalmas adagokkal. Ráadásul tényleg ízletesek,finomak voltak. Tekintettel a társaság tagjaira,hagyományos ételeket kértem,ezt maradéktalanul teljesítették.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hosszú túrázás után tértünk be a Benevár étterembe. Kellemes hangulat a kandallóban a tűz pattogása igazán nagy élmény volt. Az ebéd finom kifogástalan nagy adag volt. A frissen sültek valóban frissen készültek. A toalett is ragyogott a tisztaságtól.Mindenkinek ajánlom aki Mátrafüreden jár, mert nem fog csalódni .

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Igazi kihívás alulmúlni az átlagos magyar vendéglátóhely-színvonalat, de itt mind kiszolgálás stílusában, mind az étel minőségében egyszerre sikerült.
Hab a tortán, hogy egy fecnire tollal felfirkantott összegek sora volt a hivatalos számla, illetve hogy a pincér a fél családot leöntötte baracklével (nem volt kedvesebb utána sem).

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mivel azt a hírt kaptam, hogy a régi szakács újra az étteremben alkot, újra mertünk próbálkozni. Nos, lehet benne valami. A Jókai bableves újra a régi sűrűségében tetszelgett, a sztrapacska friss, finom, a rántott tonhalhoz a krumplipüré nem grízes-vizes valami, hanem tényleg jó püré. És ami a heppem a tartár mártás nem híg sós tejföl, hanem valóban látott tojás sárgáját is, sűrű, édes.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyermeknapot mindig Mátrafüreden töltjük, illetve az év során többször megfordulunk a sástói kalandparkban is. Ilyenkor vacsorázni a Benevár étterembe térünk be. Ár/érték arányban nagyon jó, kedves kiszolgálás, tiszta környezet, finom ízek, bőséges választék, nagy adag ételek, jól esik hallgatni vacsora közben a vidám élőzenét.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Elég sűrűn keressük fel az éttermet. Szinte mindig telt ház van főleg hétvégeken, de a pincérek segítenek asztalt keríteni.Mindig tiszta környezet, udvarias kiszolgálás és nem utolsó sorban nagyon finom friss ízletes ételek.Házias megbízható ízek. Ár /érték aránya is teljesen megfelelő. Csak ajánlani tudom mindenkinek

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mátrafüreden járva, igyekszünk a Benevárban elfogyasztani az ebédet. Mindig teltház fogad bennünket. Az étterem jó belső kialakítása miatt sikerül azért egy szabad asztalt találni. A pincérek kedvesek,készségesek. A megrendelt ételre több mint háromnegyed órát kellett várni. A pincér hozzáállása viszont nagyon korrekt volt.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.01.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Csobogó Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 4.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.02.19.
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Halháza Vendégház
Sirok
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rajna Apartman
Bogács
4 nap/3 éjszaka 4.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.11.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.03.31.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2018.11.25. - 2019.12.31.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Borozós hétvége (min. 2 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Benevár Étterem MátrafüredX