Park Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Csabai út 4.

Park Hotel Miskolctapolca a térképen

Park Hotel Miskolctapolca értékelése:

7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Park Hotel Miskolctapolca képei

Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Park Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Kellemes csalódás volt a Park Hotelben való tartózkodás, ellentétben az internetes vélemények többségével. Csak pozitívumokat tapasztaltunk. A személyzet kedves, udvarias, rugalmas. Erkélyes szobát kértük, ráfizetéssel együtt nagyon megérte. A szoba kényelmes, a fürdőszoba minden várakozást kielégít, csodálatosan tiszta.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15.
Pénteki napon érkeztünk a Park Hotelbe, 14:00 óra előtt, sajnos nem foglalhattuk el a szobánkat. A szoba elég régies berendezésű, picit ebben csalódtam is, de a célnak megfelelt, tiszta volt! Kipakolás után lementünk körbenézni, az udvar nagyon nagyon tetszett, modern volt és szépen elrendezett. Így fogtuk és belevetettük magunkat a medencébe, hőségben kellemesen hűsítő volt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 6.
Néhány negatív jelző helyett szeretném inkább a pozitív dolgokat kiemelni. Bár télen ködös időben jártunk itt a környezet csodálatos. Rengeteg lehetőség van akár gyalogosan bejárni a környéket. A szálloda remek szakácsokkal rendelkezik,a finom ételeket igazán figyelmes kedves pincérek szolgálják fel.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Inkább egy menekült szálláshoz hasonlít mint egy 3 csillagos hotelhez. A szobák ezer éves berendezésű, koszosak a függönyök leszakadva-katasztrofa. A fürdő vizköves, fekete gombás. A folyosón az ülőgarnit
úrák kiszakadva az ajtóba szög verve és úgy záródik. . Nem is értem, hogy kaphat egy ilyen lepukkant hely 3 csillagot. . Penzkidobas aki ide jön.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Lillafüred után jöttünk ide a Barlangfürdő kedvéért, már másodszor. A tavalyihoz képest van némi javulás, de a világítás most is kritikán aluli. Egyszerűen nem értem, hogy miért jó egy szállodának, ha emiatt sokkal rosszabb megítélésben lesz részük. Az biztos, hogy ide soha többé ! A fürdőszobában talán azért volt félhomály, hogy a bidé csapjának a törését ne lássuk ?

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda a 3 csillagnak meg felelő, a szobák átlagossak, a reggeli egyhangú és szegényes,a vacsora finom. Az viszont bosszantó, hogy hétvégi felárat kérnék úgy hogy egész éjjel más rendezvény szervezés miatt nem lehet pihenni. A környékre biztosan vissza térek de ezt a szállás helyet nem tudom ajánlani családoknak pláne hétvégére.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
A testvérem talált egy lillafüredi és egy miskolctapolcai csomagot. Mivel elég messziről érkeztünk, úgy gondoltuk, hogy kössük össze a 2db 2 éjszakás kikapcsolódást. Kiköltöztünk Lillafüreden a panzióból,ahol a Palotaszálló látványa varázsolt el minket, és beköltöztünk a Barlangfürdő közelébe. Nagyon jól tettük.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Négy éve voltunk párommal ebben a hotelben, két éve meg a családdal. Annyira tetszett,hogy ismét ide jöttünk. A hotel a felújítás által még csinosabb lett. Szuper időt fogtunk ki, igy remek napsütésben jakuzziztunk a kertben. Az ételek most is finomak és bőségesek voltak. Kiprobáltuk a csónakázást és a bobozást is.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Párommal ketten utaztunk ide 5 napra. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, szoba tisztaságával sem volt problémánk az ételek is finomak voltak. Összességében nagyon jó volt minden és nagyon jól éreztük magunkat.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállásközvetítő oldal [moderálva - a szerk. ] ajánlásából választottam ki a szállást
Előtte olvastam az értékeléseket. Tapasztalatból mondhatom,a 2015-2017 évi értékelések hiányosságait
kijavították,bár még mindíg van mit tenniűk! Ezt közöltük is,ötleteket adva a szálloda vezetőjével. Aki meg köszönte,és biztos vagyok benne hogy hasznosítja is azokat!

Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 8.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, aquafitnesszel, masszázskuponnal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.24-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Csillag Apartman
2 nap/1 éjszaka 1.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
3 nap/2 éj 11.225,-Ft/fő/éj: önellátással
2020.12.23. - 2020.12.27.
Hunguest Hotel Flóra
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Őszelő ajánlat (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX