Kriszta mama

Kriszta mama adatlapja

Regisztráció2013.12.31
Utoljára itt2014.05.08

Gyenge 2013. december 31.a párjával járt itt
Ez a második akciós utunk nem sikerült olyan jól. Csak a foglaláskor derült ki,hogy nem Hévízre megyünk,hanem Cserszegtomajra. Mível a busz közlekedés nem a leg jobb oda ,autóval kellett mennünk ami megdrágitotta a dolgot. Annyi elönye volt,hogy bejártuk a környéket. A szálloda vezetője nem egy vendégbarát illető/persze lehet,hogy csak azért mert"akciósok" voltunk.
Kiváló 2013. december 31.a párjával járt itt
Elöször mentünk ilyen akciós pihenésre és mindjárt egy nagyon jót fogtunk ki. Mindennel megvoltunk elégedve ,és még az időjárás is kedvezett nekünk/szeptember/Köszönjük ezt a nagyszerű lehetőséget! Ezután voltunk máshol is/erről máskor/de ez az első mindig emlékezetes lesz.
Kiváló 2014. április 1.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve a gyulai Corvin Hotellel,mindenféle szempontból! ! Kíváló a fekvése,kifogástalan a személyzet,nagyon jók voltak az ételek,és a "királyi" lakosztályt kaptuk,ami akkora volt mint egy táncterem és az egyetlen aminek/egy falatnyi/ erkélye is volt. Minden látni való gyalog is elérhető távolságban volt.