Krisztanudl

Krisztanudl adatlapja

Regisztráció2013.08.12
Utoljára itt2015.08.05

Kiváló 2015. augusztus 5.barátokkal járt itt
Párommal többször voltunk már az Andrássy Rezidencián, amit mindenkinek csak ajánlani tudok. Érdemes három éjszakát itt tölteni, mert akkor tudjuk igazán kiélvezni a szálloda és a környék adta lehetőségeket egyaránt. Amit pedig mindenképpen ajánlok az a házi nudli. Nagyon finom, vétek kihagyni! :)
Kiváló 2013. augusztus 12.családjával járt itt
2013. nyarán töltöttem egy kellemes hétvégét a párommal és a szüleimmel a tiszafüredi szállodában. Egy apartmanházat vettünk ki, ami méreteit tekintve hatalmas volt és nagyon kényelmesen elfértünk négyen benne. A wellness részleg kellemes volt, de igazából a jó időnek köszönhetően többnyire a kinti medencét használtuk a napozóágyakkal.
Felhasználó fényképei:
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Tisza Balneum Hotel Tiszafüred -
Kiváló 2015. augusztus 5.barátokkal járt itt
Érdemes meglátogatni ezt a szállodát, hiszen minden egy helyen megtalálható. Csak ajánlani tudom. Van lehetőség fürödni, szaunázni, masszíroztatni, biciklizni, kipróbálni a golfot, s este még táncolni is lehet az élő zenére. A konyhája nagyon jó, bár néha meg kell küzdeni a tömeggel, de a felszolgálok kedvessége kárpótolja az embert.