Krivaneková Mária

Krivaneková Mária adatlapja

Regisztráció2013.05.17
Utoljára itt2013.08.15

Kiváló 2013. május 17.a párjával járt itt
csodálatos hotel, az étterem és az ételek fantasztikusak, a kiszolgálás példás. a hotel szobákrol nem tudok írni, mivel volt egy kis gubanc az érkezéskor. kiderult, hogy nem a hotelben leszunk elszállásolva ahova szolt a foglalásunk, hanem apartmanba.
Felhasználó fényképei:
Palace Hotel Hévíz - Palace Hotel Hévíz -
Kiváló 2013. augusztus 15.a párjával járt itt
Csodálatos kornyezet, szinvonalas kiszolgálás, nyugalom, finom ételek, furdozés lehetosége. egyszoval maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Hévíz magában is nagyon érdekes és kulonleges helyszín. nagyon szeretnénk még visszamenni egy két napra újbol. Bárhova léptunk mindenhol kedvesen fogadtak, és ez nekunk nagyon tetszett.
Kiváló 2014. május 29.a párjával járt itt
Elégedettek voltunk a szálloda alkalmazottainak a hozzánk való gondoskodásával. Kedves, mosolygos, szolgálatkész emberek vettek minket korul. A víz remek volt, a masszázs az kiváló, koszonet a masszor gondoskodásáért. Aki szereti a puha ágyat annak az angyali érzés. A hotel kornyezete - azt csak úgy jellemezném, hogy a nyugalom szigete.