kszk

kszk adatlapja

Regisztráció2013.08.16
Utoljára itt2018.04.10

Szörnyű 2013. augusztus 16.családjával járt itt
Megérkezésünkkor nem várt igénytelenség, kosz fogadott minket. Nem lévén más lehetőségünk (több órás utazás után pici gyerekkel) elfoglaltuk a szobát, ami nem úgy Retro, hogy régi bútorok stb, hanem borzasztó koszos, bogarakkal teli, néhol penészes, igénytelen. A függöny karnis egyenlő volt az ablakon kidobott, majd ablak becsukásával rögzített függönnyel.
Kiváló 2017. április 5.családjával járt itt
Ár-érték arányban megfelelő, tiszta rendezett hely, a személyzet is kedves. Kisgyermekkel voltunk, 3 éjszakát töltöttünk a hotelban, nagyon élvezte a kislányunk a wellness részleget. Rossz idő esetén is vannak lehetőségek házon belül,lehet ping-pongozni, fittness terem is van, a gyerekeknek sószoba, és kreatív kuckó.
2018. április 2.családjával járt itt
Jó ár érték arány, az ellátás jó. Mi a nyolcadik emeleten voltunk elszállásolva, kisgyerekkel. Az erkély ajtó és az ablak állapota elég rozoga volt, sajnos bezárni nem is tudtuk az ajtót, (még jó, hogy szorult, mert a hatalmas szél kinyithatta volna) ez kisgyerek mellett a nyolcadikon nem tűnt túl biztonságosnak.