kucera

kucera adatlapja

Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Burger-imádó  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Sushi imádó  •  Magyaros ízek kedvelője
Regisztráció2016.02.01
Utoljára itt2016.09.21

Kiváló 2016. február 1.a párjával járt itt
Süteményre vágytunk egy hibátlan ebéd után.Ami azt illeti, a kinézetre nagyon odafigyelnek,amikor pedig megkóstoltuk a tortaszeleteket, a mennyekben éreztük magunkat.Ez a Rákóczi túrós igazán ütős volt.A kiszolgálás egészen elegáns,gyors és precíz volt,legközelebb is megyünk.
Köszönöm nektek!
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Cegléden szinte minden létező helyet kipróbáltunk már,de az Arizona pizzéria mindent visz. Kiváló az elhelyezkedése,könnyen megközelíthető. A családom barátja az egyik pincérnő,így még otthonosabb számunkra a légkör. Klassz a berendezés,gyorsan kihozták a rendelésünket és finom ételekkel kínáltak minket(akár pizza,vagy sült/rántott hús volt a kívánságunk).
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Varázslatos az atmoszféra,kiváló a kiszolgálás,a kínált édességek minősége kifogástalan. Az illemhelyiségekre sem lehet panasz. Összességében messze legjobb fagyijuk van közel s távol,talán a Fodor fagyizó közelíti meg őket. Nyáron kint a kanapéjukon tudtunk heverészni,ezért külön piros pont jár a tulajnak.