Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd
2700 Cegléd, Kossuth tér 9.

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd a térképen

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd vélemények

Útközben TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elismerésem a „hamburgéria” szó megalkotójának. Beírtam a Google-ba, és nem találtam belőle többet, csak a ceglédit. Védessék le gyorsan! :)

Kellemes étterem a város közepén, minden látnivalóhoz közel. A berendezés és a dekoráció „vadnyugati”, már ahogy azt az erről szóló filmek és könyvek ábrázolják.

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A város központjában található a vendéglátó helyiség. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Óriási a pizza-kínálat. Mennyiségre megfelelő volt, a szokásos méretben. A pizza megnevezésére utaló feltétet visszafogottan mérték, de sajt felhasználásával kompenzálták. A kávé felszolgálása, minősége kifogástalan lenne, ha ivóvizet is tartalmazna.

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 28.
Ahogy í címben is írtam, hogy magát hamburgériának nevező helytől sokkal különlegesebb hamburgert várnék. Kezdem a zsemlével, ami tényleg zsemle tészta, szezámmaggal a tetejét. Finom ,jó nagy méretű is, de nem a klasszikus hamburgerzsemle. A hús mérete megfelelő, de talán kicsit túl van fűszerezve, szintén nem klasszikus hamburgerhús.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Épp szabadtéri rendezvényt tartottak a város központjában. Dél felé járt az idő és az eső is eleredt, hát gyorsan menedéket kerestünk és itt kötöttünk ki, az Arizona pizzériában. 2 db pizzát, 1 salátát és 2 üdítőt rendeltünk. Mindezért 5000 ft. -ot fizettünk, tehát nem a legolcsóbbak. Viszont minden ízlett. A helység finom pizzaillatú és barátságos.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Betértünk egy délelőtt ide 9 :45. Bár ne tettük volna. 10 perces várakozás után előjött egy hölgy aki közölte ő a szakács,és pincér nincs,ő azonban nem szolgál ki csak ételt tud készíteni de abból sem mindet ami az étlapon szerepel. Italt ne is kérjünk mert azt ő nem adhat. De pár perc és jön a pincér. Ja a nyitvatartás 9 órátol van.

Dollcsi TOP étteremértékelő
2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 10.
Baráti társasággal voltunk itt. A kinti hideg ellenére bent kellemes meleg fogadott. Az illatok nagyon kellemesek voltak. Külön tetszett, hogy a szemünk láttára készült a frissen sült buci, ami megjegyzem valami álom volt és forró. Én csirkemellet kértem sajttal és gyümölcsökkel. Nem csalódtam, igazán finom volt, jól összepasszoló ízekkel.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Cegléden szinte minden létező helyet kipróbáltunk már,de az Arizona pizzéria mindent visz. Kiváló az elhelyezkedése,könnyen megközelíthető. A családom barátja az egyik pincérnő,így még otthonosabb számunkra a légkör. Klassz a berendezés,gyorsan kihozták a rendelésünket és finom ételekkel kínáltak minket(akár pizza,vagy sült/rántott hús volt a kívánságunk).

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 14.
Elkövettük azt a hibát, hogy beültünk, mert éhesek voltunk. Megkaptuk a pincérnőtől az étlapot (ami egybe volt az itallappal) és először innivalót kértünk, illetve szerettünk volna kérni. Az itallapon felsorolt borok és sörök közül semmit sem tudott adni a pincérnő (pedig az elmondása alapján friss volt az itallap). A családból ketten rendeltünk limonádét.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 26.
Az Arizonáról előzetesen azt mondták a helyi munkatársaink, hogy klassz hely, jó a konyha, de szerintük elég drága. Az első 2 megállapítással én is egyet tudok érteni, de árban szerintem korrekt, én nem találtam drágának, persze az is kérdés, hogy mi a viszonyítási alap.

2015. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járok ide, Cegléd központi terén van. Kellemes beülős hely, baráti társaságok kedvelt helyszíne. A pizzájuk nagyon finom, a csirkemájas pizza vagy a gyros pizza a kedvencem. A legdrágább pizza a városban, de megéri. A hamburgereiről is nevezetes a hely, óriási buciban hagyományos hamburger uborkával és nagyon sok tejföllel.

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 27.940,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.06.10.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.03. - 2021.11.09.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 16.179,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, korcsolyapálya használattal, délutánonként süteménnyel, forralt borral és teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 19.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, játékok használatával, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2020.12.23.
Sipito Pihenőpark
Pilis
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.03. - 2021.12.03.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.20. - 2020.12.20.
Airport Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.553 - 18.992,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2021.12.31.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 31.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.903 - 21.141,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, játékokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Cegléd
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Karácsony (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)

Arizona Pizzéria és Hamburgéria CeglédX