2700 Cegléd, Vörösmarty tér 11/B

Békebeli Cukrászat Cegléd vélemények

Zsuzsanna TOP étteremértékelő
Zsuzsanna TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
A város központjától kissé távolabb található a cukrászda,kellemes terasszal.
A kiválasztott süteményekkel elégedettek voltunk, de semmi kiugró extra. Az árak meglehetősen magasak. Ami viszont megdöbbentő, a mosdóhelyiség. Valószínű, hogy manóknak tervezték. Használata szinte lehetetlen. A szabványi előírásoknak messzemenőkig nem felel meg.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Mint szakmabeli mondhatom, még engem is elkápráztatott a látvány, amint végig néztem a cukrászda kínálatát. Gyönyörű kézműves munkák. Csodálatos színkavalkád. A süteménymázak csillogtak-villogtak. Mindegyik egy-egy remekmű. De ugye ez önmagában kevés lenne, hisz az íz az éppen olyan fontos, mint a kinézet.
Zalakaros

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ismét Cegléden jártunk, igy a korábbi jó tapasztalat alapján bementünk és francia krémest kértünk. A krém gumiszerű volt, mintha olcsó pudingot használtak volna és citromos beütéssel. Nem méltó a cukrászdához.
Ajánlani csak a korábbi látogatás alapján merem, de a francia krémest nem!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Varázslatos az atmoszféra,kiváló a kiszolgálás,a kínált édességek minősége kifogástalan. Az illemhelyiségekre sem lehet panasz. Összességében messze legjobb fagyijuk van közel s távol,talán a Fodor fagyizó közelíti meg őket. Nyáron kint a kanapéjukon tudtunk heverészni,ezért külön piros pont jár a tulajnak.
Zalakaros

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavalyi évben a süteményeket értékeltem,
Most júniusban fagylaltokat kóstoltuk. Hárman voltunk, és mindhármunk véleménye szerint a fagyik igazán finomak. És ár/érték arányban is korrektek. Ami külön pozitívum, hogy a különlegesebb/diétásabb összetételű, pl. glutén, laktóz mentes fagyik sem drágábbak, mint a többi fagyi, és ez igazán barátságos hozzáállás.

cserebogár TOP étteremértékelő
cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 17.
Véletlenszerűen keresgélés közben találtunk rá erre a csodálatosan szép cukira. Keresve sem találhattunk volna jobbat. Mind a belső, mind a külső környezete gyönyörű, tiszta. A sütik látványa is már elkápráztató volt, hát még az ízük. A kávé és az utánna következő fagyi is Isteni finom volt. Természetesen a különleges fagyikból választottunk amit máshol még nem láttunk, ettünk.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 26. - 5 látogató hasznosnak vélte
A cím a cukrászda mottója, mostanság divatos szóval a "küldetése", s bizton állíthatom, hogy ez itt nemcsak puszta frázis, a szavak mögött a tények - azaz a jobbnál jobb sütemények, torták, fagylalt, és sok-sokféle egyéb édesség - mind ezt igazolják. Cegléd belvárosától igencsak messze találhatóak, mi is autóval mentünk, s útközben semmilyen útbaigazító táblát nem láttunk.

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szabadidős játékokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.05. - 2021.06.11.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.543 - 27.221,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 15.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincskereső sétával, lovaskocsikázás élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással
2021.02.22. - 2021.12.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2 nap/1 éjszaka 14.331 - 30.510,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2019.06.25. - 2023.01.02.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.909 - 23.501,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2022.03.31.
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.24. - 2022.02.24.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.02.24. - 2022.02.24.

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Aquarell relax (min. 2 éj)
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)

Békebeli Cukrászat CeglédX