2700 Cegléd, Vörösmarty tér 11/B

Szállások Cegléd városában
Wellness csomagok Cegléd városában

Békebeli Cukrászat Cegléd vélemények

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 4.
A város központjától kissé távolabb található a cukrászda,kellemes terasszal.
A kiválasztott süteményekkel elégedettek voltunk, de semmi kiugró extra. Az árak meglehetősen magasak. Ami viszont megdöbbentő, a mosdóhelyiség. Valószínű, hogy manóknak tervezték. Használata szinte lehetetlen. A szabványi előírásoknak messzemenőkig nem felel meg.

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Mint szakmabeli mondhatom, még engem is elkápráztatott a látvány, amint végig néztem a cukrászda kínálatát. Gyönyörű kézműves munkák. Csodálatos színkavalkád. A süteménymázak csillogtak-villogtak. Mindegyik egy-egy remekmű. De ugye ez önmagában kevés lenne, hisz az íz az éppen olyan fontos, mint a kinézet.
Zalakaros

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ismét Cegléden jártunk, igy a korábbi jó tapasztalat alapján bementünk és francia krémest kértünk. A krém gumiszerű volt, mintha olcsó pudingot használtak volna és citromos beütéssel. Nem méltó a cukrászdához.
Ajánlani csak a korábbi látogatás alapján merem, de a francia krémest nem!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
Varázslatos az atmoszféra,kiváló a kiszolgálás,a kínált édességek minősége kifogástalan. Az illemhelyiségekre sem lehet panasz. Összességében messze legjobb fagyijuk van közel s távol,talán a Fodor fagyizó közelíti meg őket. Nyáron kint a kanapéjukon tudtunk heverészni,ezért külön piros pont jár a tulajnak.
Zalakaros

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tavalyi évben a süteményeket értékeltem,
Most júniusban fagylaltokat kóstoltuk. Hárman voltunk, és mindhármunk véleménye szerint a fagyik igazán finomak. És ár/érték arányban is korrektek. Ami külön pozitívum, hogy a különlegesebb/diétásabb összetételű, pl. glutén, laktóz mentes fagyik sem drágábbak, mint a többi fagyi, és ez igazán barátságos hozzáállás.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 17.
Véletlenszerűen keresgélés közben találtunk rá erre a csodálatosan szép cukira. Keresve sem találhattunk volna jobbat. Mind a belső, mind a külső környezete gyönyörű, tiszta. A sütik látványa is már elkápráztató volt, hát még az ízük. A kávé és az utánna következő fagyi is Isteni finom volt. Természetesen a különleges fagyikból választottunk amit máshol még nem láttunk, ettünk.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2015. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 26. - 5 látogató hasznosnak vélte
A cím a cukrászda mottója, mostanság divatos szóval a "küldetése", s bizton állíthatom, hogy ez itt nemcsak puszta frázis, a szavak mögött a tények - azaz a jobbnál jobb sütemények, torták, fagylalt, és sok-sokféle egyéb édesség - mind ezt igazolják. Cegléd belvárosától igencsak messze találhatóak, mi is autóval mentünk, s útközben semmilyen útbaigazító táblát nem láttunk.

Legnépszerűbb csomagok Cegléden és környékén
Hotel Aquarell
Cegléd
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ingyenes ping-pong és csocsó használattal, parkolással
Príma Vendégház
Tiszakécske
2021.05.14. - 2022.05.14.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.19.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
2021.05.14. - 2022.05.14.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 15.324,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 17.199,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
2021.05.20. - 2021.05.24.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, kültéri gyermek játszótérrel, parkolással

Szállodák Cegléden és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Cegléd
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Pünkösd (min. 2 éj)
Granada nyár (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

Békebeli Cukrászat CeglédX