Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós
2310 Szigetszentmiklós, Tököli út 184.

Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós a térképen

Szállások Szigetszentmiklós városában
Wellness csomagok Szigetszentmiklós városában

Oázis Wellness Park Panzió Szigetszentmiklós vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 13.
Szeretünk sportolni, ezt a lehetőséget ki is tudtuk aknázni. Hétköznap voltunk a családdal,emiatt nem volt telt ház, pálya lefoglaltság. Ahhoz rövid volt az idő,hogy mindent kipróbáljunk. A konditerem nagy és jól felszerelt,az úszómedence is megfelelő. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A szobában a tv-vel volt gond, csak a miénkben, a másik szoba rendben volt.

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodai szoba modern, és tiszta. 14 órától elfoglaltuk a szobát, érdeklődésemre, a recepción elmondták, hogy svédasztalos lesz a vacsora,ami 15 fő felett lett ígérve. Este meglepetésként elmondták, hogy 8 főre kért a recepció vacsorát,ezért kétféle ételből kellet választani. A reggeli minden esetben svédasztalos, elvileg!

turzoandrea TOP egyébhely értékelő
2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 25.
Barátainkkal és férjemmel töltöttük el az októberi „hosszú hétvégét” az Oázis-ban. Egyáltalán nem értem, miért írtak róla rossz véleményt egyes vendégek. Én (mi) kizárólag csak elismeréssel tudok szólni róla. Semmi rosszat nem tapasztaltunk semmilyen téren. Megérkezésünkkor a bejelentkezés gyorsan, gördülékenyen ment, kedvesen, udvariasan világosítottak fel minden tudnivalóról a recepción.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Strand része szörnyű. Elhanyagolt, gondozatlan. Wellnessnek nevezett rész egy kis,sötét teremben egy medence, amit ha megnyomunk akkor működik a masszázs. . . . . Már ha a vendég tudja egyáltalán,hogy hol, mit is kell megnyomni. Kinti medencék elhanyagoltak, jéghideg víz. Gondozatlan terület. Ha strandolni szerettünk volna a "wellness szállodából" el kellett mennünk keresni egy "rendes" fürdőt.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családommal egy kis pihenős hétvégére vágytunk. Fontos szempont volt a táv. Így Szigetszentmiklóst választottuk. Megérkezéskor a recepción kicsit eluralkodott a káosz, ami szépen lassan lecsillapodott estére. Mindezek mellett kedvesek voltak. A szobánk tiszta volt és meleg. Az ételek minősége és a wellnes szolgáltatás az elvarásinknak megfelelt.

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 31. - 4 látogató hasznosnak vélte
Ajándékba kaptuk a kupont. Bejelentkezéskor az úszómester heverészett a kanapén. A recepción nem tudták eldönteni a kuponhoz jár masszázs vagy nem. Jár a szolárium zseton vagy sem. A szoba pici volt. Büdös. A hangyák rohangáltak a fürdőben. A "wellnes"olcsó és kiábrándító. Mindenhol olcsó illatosítóval próbálták elnyomni a bűzt ami a takarítás hiányából eredt,így édeskés hányingert keltő bűz terjengett mindenhol.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12. - 4 látogató hasznosnak vélte
Nem mostani az élmény, de még mindig erősen él bennem a hely összes emléke. A történet azzal indult, hogy nem tudtunk olcsóbb szobát bérelni, csak a legdrágábbat, az A kategóriást. Akkor még nem nagyon bántam, úgy gondoltam strandolás után jól esik majd a "keleti kényelem". . . . A szobát nem tudtuk elfoglalni az előre jelzett időpontban.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A párommal és 2 gyermekemmel töltöttem egy hétvégét náluk. A recepción a személyzet segítőkész volt, körbe vezettek és megmutatták, hogy mit merre találunk, a kéréseinket készségesen teljesítették. Az étteremben szerencsés volt a turnus elején érkezni, mert a később érkezőknek nem mindig jutott választék. Kevés ennivaló van egyszerre kipakolva, ami hamar elfogy, sokszor kell feltölteni.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csak a strandig jutottunk, a szállást már meg sem próbáltuk. A standon csak hideg vizes medencék vannak. Jéghideg, azaz csapvizes. Strandolásunk napján kánikula volt, a levegő hőmérséklete 30 fok körül alakult, a medencék hőmérséklete 20-22 fok volt. Mit mondjak? Nem fürödtünk. Látszik, hogy próbálják valamennyire fejleszteni a standot, de minden elhanyagolt, összességében lepukkant benyomást kelt.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Párommal voltunk,ott töltöttünk 1 éjszakát. A recepció és az étterem között nem nagyon van kommunikáci ó,ezért nehezen kaptunk vacsorát, pedig félpanziót fizettünk. Hosszas vita után sikerült ennünk,mikor már alig volt mit. De a welness részleggel nem volt probléma,sőt még kicsit tovább is maradtunk másnap,nagyon kedvesek voltak,csak a szobát kellett átadnunk időre.

Oázis Wellness Panzió
Szigetszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 40.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 23.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.11.12-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 20.191,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.03.31-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 33.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, Gáspár Lacival, tűzijátékkal, tombolával, wellness-részleg használattal, gyermek animációval
2020.12.30. - 2021.01.03.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.342 - 20.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
4 nap/3 éjszaka 38.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 31-én teljes ellátással, wellness-részleg és fürdőköpeny használattal, téli finomságokkal, szilveszter éjjel ünnepi zenés vacsorával, szilveszteri műsor meglepetés vendéggel, tűzijátékkal, tombolával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.01.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.773 - 17.157,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.10.23-ig
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, szaunafelöntésekkel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.203 - 19.087,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Szigetszentmiklós környékén
Libra Hotel Veresegyház
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)