Torockó Vendéglő Budapest

2024.08.29-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

Torockó Vendéglő Budapest vélemények

Gyenge 2023. november 5.gyerekekkel járt itt
A fiam16. szülinapját ünnepelni mentünk oda. Útba esett és már jártunk ott egyszer. Akkor teljesen jó volt. Tegnap viszont. . . . Asztalt foglaltunk telefonon egy nappal előbb. Csak a bejáratnál volt egy. Kicsit gyanús volt, hogy szombat délben ennyire foglaltak, mert az előző alkalommal is ott kaptunk helyet, pedig nem voltak akkor sem tele.
2076
2023. március 5.a párjával járt itt
Ez az eset ma úgy volt, hogy, na, menjünk, együnk valahol valamit, ha már a mai vállalásunkat kb. koradélután 12:30 körül be is fejeztük. Jó, de hol és mit? Kőbánya, kínai piac, majd kínai negyed, volt már párszor, de mégis mi legyen? Nejem szólt. hogy nézzük csak, étterem van arra. . . kis kanyar, parkolóhely van, hát ez mi?
Torockó Vendéglő Budapest - Külső képTorockó Vendéglő Budapest - Étel/italTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étel/italTorockó Vendéglő Budapest - BelsőTorockó Vendéglő Budapest - MosdóTorockó Vendéglő Budapest - BelsőTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallapTorockó Vendéglő Budapest - Étlap/itallap
2022. szeptember 25. járt itt
A X. kerületben, Kőbányán a Martinovics téren a Torockó Éttermet mindenki ismeri. Nem is csoda, hiszen itt már több mint 100 éve, egészen pontosan 1906 óta üzemel vendéglő, melyet 1985 óta családi vállalkozásban üzemeltet a jelenlegi tulajdonos a fiaival. Így ez a kerület legrégebbi vendéglátó helye.
Torockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - EgyébTorockó Vendéglő Budapest - Egyéb
Szörnyű 2022. május 14.gyerekekkel járt itt
2 órát vártunk az ételre. A leves hideg volt. Más számláját fizettették ki velünk. Bocsánatot kértek és visszadták a különbözetet.
Átlagos 2021. május 24.egyedül járt itt
Az utóbbi alkalmakkor mindig 1-1,5 órát kellett várni, hogy felszolgálják az ételt, habár alig voltak az étteremben. Mindezt úgy, hogy mindig megkerdeztem, hogy előreláthatólag mennyit kell majd várakozni és azt mondták, hogy max fél órát...
Átlagos 2017. november 28.barátokkal járt itt
Egy születésnapra mentünk vagy tizen, szép volt az idő a kertben adtak asztal. Kőbánya legrégebbi éttermeként hirdetik magukat, ezzel kb. kimerültek az előnyeik. . . A kiszolgálás rendkívül lassú volt. Nem csoda az étteremnek több zenésze van, mint pincérje. . . Két egymást váltó zenészcsapat az egyik asztalozni is járt, kissé tól "lelkesen.
2017. november 25.családjával járt itt
Többször jártunk már itt. Mindig jól éreztük magunkat.
Finom ételek, jó kiszolgálás. Nyáron a kerthelyiségnek fantasztikusan jó hangulata van.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2017. július 23.családjával járt itt
Édesanyám választása volt, hogy itt ünnepeljük a születésnapját. Korábban már volt rossz tapasztalatunk, de Ő mégis ragaszkodik a vendéglőhöz. A kiszolgálást kritikán alulinak minősíteném. Felszolgálót nagyon ritkán láttunk. Ha mégis odajött, utána csak hosszú idő múlva teljesült a kérésünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. július 13.családjával járt itt
Most jártunk itt először és nagyon tetszett, a kerthelyiség hangulatos, az ételek igazán izletes. A torockó tál ugyan kétszemélyes,de még akár a duplájának is elég lett volna. Ár érték arány nagyon jó. Egyetlen probléma a felszolgálással volt. Sokan voltak, és ritkán jött a felszolgáló, úgy kellett levadászni.
Torockó Vendéglő Budapest - Étel/italTorockó Vendéglő Budapest - Étel/italTorockó Vendéglő Budapest - Külső képTorockó Vendéglő Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
A családommal megéheztünk és a neten találtuk meg az éttermet. Az étterem nem egy szép környéken van, de megpróbáltuk. Amikor beléptünk tudtuk hogy jól döntöttünk csak minden asztalon volt egy foglalt tábla. Azért megkérdeztük, hogy szabad-e valahol egy hely. Nagy tanácskozás után kaptunk helyet. Érdemes előre foglalni! !